Benim mahsüller neden böyle

YAGA

Kıdemli Üye
Cümleten selamünaleyküm
Agalar 2 growumda çıkan mahsülden sigara sararken eziyet çektim resmen. Makasla kırparken deli gibi yapışıyor, kırptığım sigara tepside birbirine yapışıyor elime yapışıyor bu niye böyle?
Dallar çıtır çıtır kırılana kadar kurutuyorum (10 gün civarı) ve daha sonra kavanoza alıp kürleme yapıyorum.
Bize hep yapış yapış sigara iyidir derlerde bu kadarıda çok fazla. Grinder alsam hepten yandık. İlk defa genetik içen köylü misali yazdık ama :D

halilZym

Yeni üye
Allah başka dert vermesin ile giriş yapıyorum :D Brocum cok kurutursan bu durumu aşabilirsin ama neden kafasından alasın ki kurutarak derler adama Gır-Gırı kitler gücün yetmez döndüremezsin :D

YAGA

Kıdemli Üye
Allah başka dert vermesin ile giriş yapıyorum :D Brocum cok kurutursan bu durumu aşabilirsin ama neden kafasından alasın ki kurutarak derler adama Gır-Gırı kitler gücün yetmez döndüremezsin :D
Doğru diyosun Allah başka dert vermesin :D çok aklıma takıldı sorayım dedim, herkeste böyleyse sorun yok kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • T Turco:
    * *
  • New Rookie New Rookie:
    S Süperot54: **