Besin yanığı mı fosfor eksikliği mi başka bişey mi çözemedim

higthead

Jolly Green
Dostum gereklı bılgılerı yazarmısın ısık ne? sıcaklık,nem , verdiğin gubreler,kac gune 1 sulama ?

Abuç

Yeni üye
Dostum gereklı bılgılerı yazarmısın ısık ne? sıcaklık,nem , verdiğin gubreler,kac gune 1 sulama ?
Işık 400w led projktör + 400w torch led sıcaklık ışıklar açıkken 27-28 nem 50 ila 55 gübreler an micro grow bloom sulamayı toprak kurudukça 3 günde bir yapıorum bu arada bloom 2 degil 4. Haftası bro yukarıya yanlış yazmışım

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
Dostum degerlerın ıyı nemı bırazdaha dusurebılırsın 45-50 gibi. Ph ayarlıyormusun ??? Calmag takvıyen var mı?

Abuç

Yeni üye
Bro nem makinası kullanmıyorum ortamın kendi nemi ph ilk 50 gün ayarlamadım kızlar sıkıntıya girdi besin kitlenmesi dedi burda ki arkadaşlar sorunun ph oldugunu tespit ettim ph metre aldm her sulamada ayarlayıp verdim toparlandılar gayet sağlıklı şekilde ta ki geçen haftaya kadar bu duruma geldiler işte..
Calmag boş sulamalarda hep verdim anlayamıyorm hatayı nerde yaptığımı

higthead

Jolly Green
Dostum calmag her sulama olmaz. Ph ayarladıgın cıhaz ne sarı cıhazlardaysan her sulama ayarlaman lazım ama güvenli değil.Dostum ph yuzunden bıtkı buralara boyle gelmiş.

Abuç

Yeni üye
Dostum calmag her sulama olmaz. Ph ayarladıgın cıhaz ne sarı cıhazlardaysan her sulama ayarlaman lazım ama güvenli değil.Dostum ph yuzunden bıtkı buralara boyle gelmiş.
Her sulamada değil kanka haftada bir kere veriyodm boş sulamada 15 20 günde bir defa mı veeiym ph metre olarak

Bunu kullanıyorum kalibre etmeye gerek yok dedi aldıgım firma bundan sonra nasıl bir yol izleyeyim flush mı atıym

Abuç

Yeni üye
Dostum su ph ını sen ph metre ıle ayarlamıyomusun? Bu ph metre toprak ph ve nem olcerı bı anlamı yokki.
Kanka bu toprak nem ve suyun ph ı nı ölçüyor zaten 3 ayrı modu var yani çeşme suları yaşadıgm yerde 7.2 limon tuzu ile ph ı 6.5 a düşürüp veriyorum

Abuç

Yeni üye
Dostum düşürdüğünü nerden anlıytosun ph metre kullanmıyorum diyosun.
Kanka yanlış anladn ph metre ilk 50 gün kullanmadım sorun çıkmaya bşlayınca bu ürünü temin ettm ölçüp verdm bitkiler toparladı gayet sağlıklılardı taki geçen haftaya kadar sonra tekrar sorun çıkmaya başladı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D doğadostu1004:
    hahahaha*** ***** *** ****** ***** *******
  • esfanet esfanet:
    ***** *** ********** ** ********* **** hahahaha ******* ******
  • esfanet esfanet:
    ******* ****** **** ******** ****** ** ********** ****** ********* *** ** **** *** ****** ******* **** ** ***** ***** *** *******
  • B biggie34_:
    ****** ********* **** ** ******** hahahaha ***** **
  • esfanet esfanet:
    ***** ********* *** *** ****** ***** *** ********* ****** ***** hahahaha* hahahaha**
  • esfanet esfanet:
  • MalrukLord MalrukLord:
  • esfanet esfanet:
    ** **** **** hahahaha *** *** ******* *** ******* ** ****** ******
  • esfanet esfanet:
  • esfanet esfanet:
    *** **** ***** **** hahahaha* ** **** *** ********** *** ******** ******** ** *** hahahaha *** ******* *******
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ****** ******* *** ******* hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ******* ****** ****** ******* ******* ** **** *** ******* ** hahahaha* ******** ****** **** **** ******** *** **********
  • esfanet esfanet:
    **** hahahaha ******* ***
  • esfanet esfanet:
  • esfanet esfanet:
    ******* ****** ****** ******* ******* ** **** *** ******* ** hahahaha* ******** ****** **** **** ******** *** **********
  • esfanet esfanet:
    ****** *** ***** ***** hahahaha **** ***** ** ********
  • 2 2008Grower:
    ******* ***** ********* ****** ****** ********* ********** ***** hahahaha
  • 2 2008Grower:
    * **** ***** hahahaha ***** ***** ***** *** **** ***** ******
  • 2 2008Grower:
  • esfanet esfanet:
  • esfanet esfanet:
  • esfanet esfanet:
  • esfanet esfanet:
    ***** hahahaha**** hahahaha**** ****** ** ****** **** ****** *** **** hahahaha**
    esfanet esfanet: ***** hahahaha**** hahahaha**** ****** ** ****** **** ****** *** **** hahahaha**