Besin yanması mı ?

babusharmaniz

Yeni üye
abiler öncelikle selam.
2 tane SLH auto olduğunu düşündüğüm kızım var sponsordan alınma
1 hafta sonra 2 aylık olacaklar, bir tanesinde sorun yok biraz bodur kaldı ama sömekler gayet kalınlaştı
lakin diğerinde biraz renk dalgalanması oldu ve diğerine göre biraz daha geriden geliyor yapraklar sarardı vs.
ışık 400w hps
gübre sensi ab bloom,bid bud,bud factor x ve carboload kullanıyorum
2 3 sulamada birde calmag veriyorum arada
ışık düzenimse 20/4
su ph ayarlanmış damacana suyu kullanıyorum
sizde resimlerde gördüğünüz arkadaşın sorunu ne ?
Chatte bi kaç arkadaş besin yanığı azot eksikliği vs yorumda bulundular sağolsunlar fikirlerini beyan ettiler ama müdahele etmem lazım gibi hissediyorum kesin çözüm önerisi olan varmı ? Bu ara bu sorun son 1 haftada gelişti daha önceden bu tarz bi sorun yoktu.

A

ALTINPİPO

Guest
selam gübrelerinden nekadar koyup hangi sıklıkla suluyorsun ?

A

ALTINPİPO

Guest
flaşla çekip yeni fotoraf atarmısın bi tam anlamadım ne dir besin yanması besın eksıklığı gibi bişe yapraklarda lekeler varsa ayrıntılı resim yolla

babusharmaniz

Yeni üye
flaşla çekip yeni fotoraf atarmısın bi tam anlamadım ne dir besin yanması besın eksıklığı gibi bişe yapraklarda lekeler varsa ayrıntılı resim yolla

buyur kral

babusharmaniz

Yeni üye
Çiçeklenmenin bu döneminde alt yapraklarda sararma normal diye biliyordum ben.
kanka bende 2 bitki var aynı dönem aynı genetik (en azından ben öyle sanıyorum :)) diğerinde hiç bi sorun yok sararma dahi yok yapraklarda ama bu hem biraz geride kaldı sömek geliştirmede hemde bu tür sararmalar oldu ayrıca sararma sadece alt yapraklarda değil

A

ALTINPİPO

Guest
aynen besin eksıklığı öyle devam et bakalım sorun kalkacakmı çok sararmış yaprakları kesebilirsin

Adriano10

Yeni üye
Düzgün ph ayarlı suyla potasyum içerikli gübreni arttır kanka bloom ve big bud tarzı . Hasat olana kadar en azından yaprakların hepsi pert olmasın .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **