Besinlere başlamalı mıyım?

orphenoire

Yeni üye
Herkese selam.White widow auto kızlarım 38.gününde.Fakat besini çeşme suyuyla verdikten sonra alt yapraklarda sararma oluştu ve bitkimin yaprakları boynunu büktü.Sonrasında 500ml besinsiz 7ph değerindeki suyla toparladım.Fakat bugün yine yapraklar boynunu bükmüş.Sadece 1 kez çeşme suyu kullandım.Onu da Biobizz Bloom-Grow-Topmax ile çizelgedeki miktar kadar verdim.Sizce besinleri girmeli miyim yoksa bi süre daha yalnızca growla mı devam etmeliyim?

Çeşme suyuyla besin verdikten sonra böyle oldu.

Sonrasında 0.5litre besinsiz su verdim toparladılar gibi.

Ama bugün yapraklarda yine bi eğilme söz konusu.

Son düzenleme:
alt yapraklarda sararma cok da önemseyeceğin bişey olmasın . yayılmadıgı sürece sorun yok.

besinleri doğru ph ayarlayıp verebilirsin

orphenoire

Yeni üye
Toprak Biobizz Light Mix.3.haftada Grow girdim 2ml.Çiçeklenme başladıktan sonra Bloomla TopMax verdim.Ama Bloom ve TopMax i çeşme suyuyla verdim.Ki o da muhtemelen 8.0ph falan idi.Artı çeşme suyundaki arsenik te zarar vermiş olabilir.Demin baktım yine bi hafif yapraklarda eğilme mevcut.Sulama zamanı da geldi.Şimdiki sulamayı sizce nasıl yapmalıyım?Growla mı devam edeyim?Yoksa diğer besinleri de gireyim mi artı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ******** ****** hahahaha*** ****** ***** ******** *** **** ** hahahaha* **** ****
  • O obeb:
    **** *** ***** **** ********* *** ********** hahahaha**
    ***** hahahaha* *** ***** hahahaha
  • O obeb:
    ********* **
  • Ahh Mi Sahh Ko Ahh Mi Sahh Ko:
    ***** ***** ***** *** *** hahahaha ******* ***** ** **** hahahaha ***** ******* ****** ******* ********* *** *** **** ***** *** ****** hahahaha ******* **** ** ** *** ******* ******
    **** *** *** ***** ******* *** ******** ****** **** hahahaha* ******* ***** ***** *** ****** * ***** **** ********* hahahaha** ********** **** ******* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ****** **** hahahaha* hahahaha ********** ****** **** **** **** ** hahahaha ****** ***** ***** ***** *** *** hahahaha ******* ***** ** **** hahahaha ***** ******* ****** ******* ********* *** *** **** ***** *** ****** hahahaha ******* **** ** ** *** ******* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** hahahaha ***** ****** *** * **** **** **** ** *** *** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ****** ** **** ***** hahahaha ****** ****** hahahaha** *** ***** *** ******* hahahaha *** *** **** ********* hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha**** ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** hahahaha* hahahaha*
    ******* hahahaha* ***** **** ******* *** ***** *** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha ****** hahahaha*
  • spotify artist spotify artist:
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ** * **** **** ******* *** ****** **** ** ******* ***** **** ***** **** ********** ******* hahahaha*** ******** **** ** hahahaha hahahaha*****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ****** hahahaha** hahahaha** ***** hahahaha* *** ******* *** ** ********** *** ****** ******** ******* ** ********* ****** ********* **** ******
    Ahh Mi Sahh Ko Ahh Mi Sahh Ko: ******* ***** ******* *** ***** ** *** ** ***** *********