Besinleri ( gübre )saklama koşulları

cemsid

Üye
Herkese merhaba,
Arkadaşlar yaz geldi benim üretim durdu ama elimde bulunan besinleri hangi koşullarda saklamaliyim bilmiyorum. Evin içi 30 dereceleri görüyor. Grow kent sorduğumda oda sicakliginda saklayabilirsin demişti ama herhalde daha küçük bir sıcaklık kasdediliyordu.
Siz besinlerin içi nasıl bekletiyorsunuz ? Biz dolabina almalı mıyım besinleri ? Bio bizz urunler. Her hangi bir yerinde dolapta saklayın falan demiyor ama 30 derecelerde ürünleri bozar diye korkuyorum.

Anthony7

Üye
Herkese merhaba,
Arkadaşlar yaz geldi benim üretim durdu ama elimde bulunan besinleri hangi koşullarda saklamaliyim bilmiyorum. Evin içi 30 dereceleri görüyor. Grow kent sorduğumda oda sicakliginda saklayabilirsin demişti ama herhalde daha küçük bir sıcaklık kasdediliyordu.
Siz besinlerin içi nasıl bekletiyorsunuz ? Biz dolabina almalı mıyım besinleri ? Bio bizz urunler. Her hangi bir yerinde dolapta saklayın falan demiyor ama 30 derecelerde ürünleri bozar diye korkuyorum.
Oda sıcaklığı diyorsa oda sıcaklığının güneş görmeyen karanlık bir ortamda tut yeter buz dolabinada koyma

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ***** ****** ** ***** ***** **
    **** ********* ********** hahahaha* hahahaha***** **** ********* *** ***** ******** *****
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** ****** * **** ****** ****** ******** * ******** *** ****** hahahaha**
    +1
  • kokokoco kokokoco:
    ***** **** ****** ****** hahahaha** ********* ****** ** ********** ***** ****** ***** ****** *** ***
    +1
  • kokokoco kokokoco:
    ******* hahahaha *** *** *** ****** ********** ******* *** ****** **** ********
    +1
    ******** ***** hahahaha hahahaha**
    +1
    ***** ***** ***** **** ***** * **** hahahaha**** ****** * **** ****** ****** ******** * ******** *** ****** hahahaha**
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    ******* ******* *** ********** * **** ******* **** ****** ***** ****** hahahaha** ****** ****** * ****** ***
    +1
    *** ******* *** ***** ******** hahahaha* ********* *** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** *** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ********* ********** **** ******** ********* hahahaha* ********* *** **** **** ********* ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ********** *** ** *** ***** ****** *** hahahaha* **** ***** ****** ** ***** ***** ********** ******* *******
    *** ****** ****** * * **** **** hahahaha*
    ********* **** ******* ***** ********* *** ****** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** *** ***** **** ****** hahahaha *********
    Bandaleros Bandaleros: ******** *** ***** **** ****** hahahaha *********