Bestva 1000 watt

PuffinBulut

Yeni üye
Dostlarım 120x120x200 alanım var acemiliğe ve düşük araştırmaya veriyorum almoş bulundum, üstünde 2 tane tuş var veg ve bloom , bunları hangi dönemde değiştirmem gerektiğini, dönemleri nasıl tam olarak anlayacağımı çözemedim. Acemiliğim affola . Kullanan varsa bi yardım bekliyorum

PuffinBulut

Yeni üye
Dostlarım 120x120x200 alanım var acemiliğe ve düşük araştırmaya veriyorum almoş bulundum, üstünde 2 tane tuş var veg ve bloom , bunları hangi dönemde değiştirmem gerektiğini, dönemleri nasıl tam olarak anlayacağımı çözemedim. Acemiliğim affola . Kullanan varsa bi yardım bekliyorum
Bu alan için 2 adet ışığa sahibim destek de atabilir miyim diye düşünüyorum kelepir fiyatlı

Dostum veg doneminde ve bloom doneminde bitki farkli turde ve dalgada isik ister , o yuzden cihazin cok iyi. Veg donemi bitkinin buyuyup ilk pistillerini atana kadarki donemdir sonra ciceklenme yani bloom evresine gecer. Veg doneminde azotlu gübreler kullanilirken bloomda fosfor ve potasyumdan zengince azottan yoksun gubre kullanmayi unutma . Bu bilgi onemli.. sen ciceklenmeye girene dek veg isigi ac pistil atinca ve isik duzenini 12/12 ye sokunca ikisini birden qc acilabiliyorsa, tam cicege girdimi de bloom isigina gecersin . Hayirli ramazanlar bol keyifler

PuffinBulut

Yeni üye
Dostum veg doneminde ve bloom doneminde bitki farkli turde ve dalgada isik ister , o yuzden cihazin cok iyi. Veg donemi bitkinin buyuyup ilk pistillerini atana kadarki donemdir sonra ciceklenme yani bloom evresine gecer. Veg doneminde azotlu gübreler kullanilirken bloomda fosfor ve potasyumdan zengince azottan yoksun gubre kullanmayi unutma . Bu bilgi onemli.. sen ciceklenmeye girene dek veg isigi ac pistil atinca ve isik duzenini 12/12 ye sokunca ikisini birden qc acilabiliyorsa, tam cicege girdimi de bloom isigina gecersin . Hayirli ramazanlar bol keyifler
Brocum tohumlarım auto 18/6 hep çiçeğe girince bloom tamam, fakat anlamadığım ikisi birden hic bir evrede acılmıyor mu, veg ge bloom aynı anda

Brocum tohumlarım auto 18/6 hep çiçeğe girince bloom tamam, fakat anlamadığım ikisi birden hic bir evrede acılmıyor mu, veg ge bloom aynı anda
Ara geçiş ya kanka bitki bi yandan çicek atiyor bi yandan büyümeyi de sürdürüyor. Mesela gubre verirkende o geciste veg gubresi hemen kesilmez azaltilarak devam ettirilir ,bu orantida da bloom gubresi eklenip arttirilir . Yani isigin nasil çalıştığını bilmiyorum ikisi birden aciliyorsa bence oyle yap o evrede :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** ***** hahahaha ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • M merto1835:
    ******* hahahaha** ***** hahahaha ******
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • L lusifer:
  • L lusifer:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha****** * ****** ******* ***
  • NewGardener NewGardener:
    +1
    hahahaha** *****
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha hahahaha
    +1
    ***** ********* *** hahahaha hahahahahahahaha***** hahahaha
    ********* hahahaha** ***** ******* *** **** *** ****** ***** *** ****** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ******** ** **** *** *** ****** **** hahahahahahahaha hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ******* hahahaha* *** ******* ******* ** ******* *** ***** hahahaha***
  • M merto1835:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha ***** ****** **
  • M merto1835:
    ******* ******* ***** hahahaha** hahahaha ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ****** ********** **
    Bandaleros Bandaleros: ****** ****** ********** **