BEYİN TÖMÖRÜM İLE MÜCADELEMDE ESRAR

sbux35

Yeni üye
herkeze selam 25 yaşında amerika menşeili büyük bir kahve firmasında baristalık yapıyorum araştırmalarım sonucu formunuzu buldum ve katılmaya karar verdim.

Öncelikle rahatsızlğımdan bahsedeyim, beynimde maling (kötü huylu tümör) var teşhis 2016 yazında konuldu
Büyük krizlerde Şiddetli baş ağrısı bunu takip eden kusma ve bayılma son 4 aydır epilepsi nöbetleri ve vicudumun sağ tarafında kuvvetsizlik olarak devam ediyor

Hastalığım evresinde ilaç tedavileri yanıt vermedi çeşitli bitkisel tedaviler sağlıklı kalan diğer orğanlarımı ve metobolizmamı alt üst etti 2017 ocakta geçirdigim ameliyat sonrası tekrar nüks eden tümör beni eski ve zor günlerime geri getirdi her ameliyat beynimden doku alınması demek ve buda her ameliyatta fonksiyon kaybı veya fonksiyonun %80 gerilemesi veya durması.

Bütün bunlara ve bu güzel yolculuğun henüz başlarındayken sonunda olmamı bilmeme rağmen sevdiklerime ve hayata tüm gücümle sarılmaya gayret gösteriyorum.

Eski dostlardan deli dolu bir kardeşim dururmumu ögrendikten sonra ziyaretime geldi ve benim için bazı araştırmalar yaptığı esrarın etken maddesini yabancı ülkelerde yağ formunda tümör tedavisinde kullanıldığından bahsetti kendimde bitkisel tedavi araştırırken görmüş pek üstünde durmamıştım. İstersen kendim yetiştirdiğim içine hiçbir kimyasalın girmedigi tertemiz otdan içebiliriz bende yanında olurum vicudun vereceği tepkiyi ölçer ona göre kararını verirsin dedi kabul ettim.

2 gün sonra tekrar geldiğinde ilk dumanımı aldım evin ferah ortamında esrar bittikten sonra 3 arkadaş muhabbetin dibine vurduk uzun zaman sonra ilk defa kendimi rahat hissettim ve belkide 2 yıldır atmadığım kadar kahkaha attım akşam için bana sarıp bıraktığı otu içtikten sonra ilaçsız bir şekilde 4 ayın en rahat en ağrısız uykusunu tattım gerçektenden ağrıdan uyanmadan uyandıgımda acı cekmeden birgün geçirmek benim üzerimde şok etkisi yarattı ve bu durumu ailemle paylaştım önce şaşırıp karşı gelselerde sonra kabul ettiler.

avukatımız aracılıgı ile yasal bir şekilde bunu temin etme imkanımızın olmadıgını böyle birşeyin kesinlikle olamıyacagını ögrendik. arkadaşımla sürekli iletişim halindeyiz kendisi gözü gibi baktıgı tüm otunun neredeyse tamamını her istediğimde bana getirdi.
fakat evlendi ve artık kendi başımın çaresine bakmam lazım
Ondan öğrenebildiğim ispanyol menşeili bir site ismini vermem dogru olurmu bilmiyorum oyüzden yazmıyacam
ve bitkinin adı (Shark Attack)
Forumda sizlerin yardımızına ihtiyacım var bu hafta odamı hazırlayıp sistemimi kurucam ve paylaşılan bilgilerden yola çıkıp yine kendi mücadelemi başlatıcam.

köfteci

Yeni üye
Kanka aramıza hoşgeldin rahatsızlığın dolayısıyla Allah acil şifa versin.. Aramızda medikal esrar yetiştiren arkadaşlarımız var onlar sana tecrübeleri dahilinde mutlaka yardımcı olacaktır.  Forumda medikal esrar adında kategorimiz var bu konu hakkında tecrübeli arkadaşların yorumlarını beklerken sende oradaki konuları araştırırsan senin yararına olur.

MedikalEsrarci

Yeni üye
Merhabalar geçmiş olsun benim bir yakınım saldırgan bir kanser türü olan küçük hücreli akciğer kanseri 4.evre, biz esrardan çok fayda gördük ancak anksiyete yaptığı için şuan için kesmiş durumdayız.

Patolojide yazan tanıyı atarsan senin için araştırıp nasıl bir protokol izlemen gerektiğiyle ilgili yardımcı olurum.

Türkiye'de hiç kimseden hazır yağ temin etmeni önermem, köftecilerden aldığın otta 250gr'dan yaklaşık 5gr yağ çıkıyor etkisi güzel fena değil.

Büyük ihtimalle sana THC lazım ve CBD veya THC ne lazım olursa olsun ağızdan almalısın, patoloji sonucunu bekliyorum gönderdiğinde detaylı konuşuruz.

AtakanK

Yeni üye
Cvp: BEYİN TÖMÖRÜM İLE MÜCADELEMDE ESRAR

ine chede destek olman lazım sbux35' Alıntı:
herkeze selam 25 yaşında amerika menşeili büyük bir kahve firmasında baristalık yapıyorum araştırmalarım sonucu formunuzu buldum ve katılmaya karar verdim.

Öncelikle rahatsızlğımdan bahsedeyim, beynimde maling (kötü huylu tümör) var teşhis 2016 yazında konuldu
Büyük krizlerde Şiddetli baş ağrısı bunu takip eden kusma ve bayılma son 4 aydır epilepsi nöbetleri ve vicudumun sağ tarafında kuvvetsizlik olarak devam ediyor

Hastalığım evresinde ilaç tedavileri yanıt vermedi çeşitli bitkisel tedaviler sağlıklı kalan diğer orğanlarımı ve metobolizmamı alt üst etti 2017 ocakta geçirdigim ameliyat sonrası tekrar nüks eden tümör beni eski ve zor günlerime geri getirdi her ameliyat beynimden doku alınması demek ve buda her ameliyatta fonksiyon kaybı veya fonksiyonun %80 gerilemesi veya durması.

Bütün bunlara ve bu güzel yolculuğun henüz başlarındayken sonunda olmamı bilmeme rağmen sevdiklerime ve hayata tüm gücümle sarılmaya gayret gösteriyorum.

Eski dostlardan deli dolu bir kardeşim dururmumu ögrendikten sonra ziyaretime geldi ve benim için bazı araştırmalar yaptığı esrarın etken maddesini yabancı ülkelerde yağ formunda tümör tedavisinde kullanıldığından bahsetti kendimde bitkisel tedavi araştırırken görmüş pek üstünde durmamıştım. İstersen kendim yetiştirdiğim içine hiçbir kimyasalın girmedigi tertemiz otdan içebiliriz bende yanında olurum vicudun vereceği tepkiyi ölçer ona göre kararını verirsin dedi kabul ettim.

2 gün sonra tekrar geldiğinde ilk dumanımı aldım evin ferah ortamında esrar bittikten sonra 3 arkadaş muhabbetin dibine vurduk uzun zaman sonra ilk defa kendimi rahat hissettim ve belkide 2 yıldır atmadığım kadar kahkaha attım akşam için bana sarıp bıraktığı otu içtikten sonra ilaçsız bir şekilde 4 ayın en rahat en ağrısız uykusunu tattım gerçektenden ağrıdan uyanmadan uyandıgımda acı cekmeden birgün geçirmek benim üzerimde şok etkisi yarattı ve bu durumu ailemle paylaştım önce şaşırıp karşı gelselerde sonra kabul ettiler.

avukatımız aracılıgı ile yasal bir şekilde bunu temin etme imkanımızın olmadıgını böyle birşeyin kesinlikle olamıyacagını ögrendik. arkadaşımla sürekli iletişim halindeyiz kendisi gözü gibi baktıgı tüm otunun neredeyse tamamını her istediğimde bana getirdi.
Ondan öğrenebildiğim ispanyol menşeili bir site ismini vermem dogru olurmu bilmiyorum oyüzden yazmıyacam
Forumda sizlerin yardımızına ihtiyacım var bu hafta odamı hazırlayıp sistemimi kurucam ve paylaşılan bilgilerden yola çıkıp yine kendi mücadelemi başlatıcam.
Herşeyden evvel büyük geçmiş olsun kardeşim..affına sığınarak bir konudan çok eminim ki modern tıbbın bir türlü kavrayamdığı yegane şeyin beslenme ve toksik yükün kanser tümör dahil her türlü hastlıkla doğrudan ilişkili olduğudur. Senden naçizane ricam gaps beslenme protokolünü mutlaka ama mutlaka araştırıp biran evvel hayatona entegre etmen olacaktır.kitabını temin edip forumlarından detaylsrı öğrenebilirsin.tedavi protokolü aslında farklı hastalıklar için olsada yıllar içersiindr 100lerce hastalığı tersine çevirdiğini uygulayan herkes farketti. 3 adekt tıbbi çaresi bulunmayan kroonik hastalıklarımdan 2-3 yıl içinde yavaş bir hızda olsada kurtuldum..unutma bütün hastalıklar bağırsakta başlar!! Aşırı toksik beden vücudu yavaşça öldürür..hekim değilim Ama imkansız denen şeylerle mücadlee edip zafer kazandım..araştırmanda fayda var. Savaşan bedenine destek ol.. insanı sadece doğa iyileşTİRİR

LadyDianaV

Yeni üye
geçmiş olsun kanka, ben de ileride lazım olacak diye  şimdiden stok yapmayı düşünüyorum . İlla sevdiklerimizde bu illetler çıkıyor. acil şifa diliyorum.

Baronn

Yeni üye
geçmiş olsun kardeşim elimizden bişi gelirse yanında dururuz allah acil şifalar versin

nightdrive

Yeni üye

sbux35' Alıntı:

En son edındıgım bılgıye göre Thc sprey devlet tarafından artık onaylı bı şekilde satılıyor ağır hastalara.
Sprey olarak satılıyor.Sativex adı da hatta araştırmanı önerırım

ajan_simit

Yeni üye
kanka geçmiş olsun öncelikle.ingilizce bilgisine sahip olduğunu düşünerek seni Cannabis Oil Success Stories facebook sayfasına yönlendireceğim.Hastalığını tam olarak burada belirtirsen ne gibi bir genetiğe ve neye ihtiyacın olduğunu sana iletirler.

nightdrive' Alıntı:
sbux35' Alıntı:

En son edındıgım bılgıye göre Thc sprey devlet tarafından artık onaylı bı şekilde satılıyor ağır hastalara.
Sprey olarak satılıyor.Sativex adı da hatta araştırmanı önerırım

ölüm döşeğindeysen parasını ödemen şartıyla belki rapor çıkar ve alırsın.350 sterlin gibi bir fiyatı var.Ne yazik ki böyle ilacın ismi Sativex.

dedex

Yeni üye
Hoşgeldin kardeşim Allah yardımcın olsun her şeye rağmen bir umudunun olması bir çözüm yolu araman diğer insanlardan 1-0 önde olduğunu gösterir, burada medikal anlamda yardımcı olacak arkadaşlarımız var, gülümsemen ve umudun daim olsun...

Weedseed93

Kıdemli Üye
Öncelikle içinde bulunmuş olduğun kötü durumla savaşmandan gayretinden umudunu yitirmemenden ötürü tebrik eder en kısa zamanda iyi olmanın yüce Allah'tan dilerim büyük geçmiş olsun ve aramıza hoşgeldin kardeşim
Arkadaşlar bi ilaçtan bahsetmişler sativex diye onu bşr araştır ama ben ille evimde büyüt içeceğim dersen . Forumumuzda sistemle alakalı ne tür aletler kullanacağın yazıyor.kolay bir şekilde bütçene göre bir sistem kurabilirsin.genetiğe gelince medikal amaçlı kullanılan türleri araştırıp sipariş verebilirsin.ispanyol sitelerinden uzak dur çok kişinin siparişi geri döndü gümrükten yada tohumlar ezilmiş şekilde geldi.sponsor sayfamızdan verebilirsin.merak ettiğin birşey olursa burda herkes senin yanında . Tekrar hoşgeldin grow ünü şimdiden takipteyim kanka

kankacım çok geçmiş olsun. İnşallah bu mereti yeneceksin seni güçlü ve kararlı gördüm. bu süreçte tohumsuz tayfası olarak yanında olduğumuzu bilmeni isterim. eğer bir eksiğin gediğin varsa mutlaka ulaş kanka.

Mübarek

Yeni üye

Dostum öncelikle acil şifalar ilerim allah yardımcın olsun neyse konuya geçelim önce ne yapıcağına karar ver indoormu outdoormu outdoor olcağını sanmıyorum zaman geçti galiba belkide vardır ama indoor yapıcağını düşünereek konuşcam . Benim bildiğime göre bü tür sağlık konularında CBD ağırlıklı genetikler tercih ediliyor bence sende öyle bir 2 genetik söyliyim
OG Kush CBD
Bubba Kush CBD 
bu genetikleri bir siteden buldum isminin vermiyim şmidi yüksek cbd oranları var bi bak derim 
indoor için mali durmun çok yoksa chip led kullan derim ama türkiyede benim gördüğüm tam spectrum dediğim 50w chip led bulman biraz zor olduğu için sen 50w beyaz ledde kullana bilirsin ben kullandım memnum kaldım beni idare etti seni hayli hayli idare eder diye düşünüyorum

Lutenitsa Kush

Yeni üye
Öncelikle çok geçmiş olsun kanka hoşgeldin. Marihuana iki ana bileşenden oluşuyor tetrahidrocannabidol(THC) keyif halinden sorumlu psikoaktif maddedir. cannabidiol(CBD)beyindeki krizlere sebep olan yükselmiş elektrik ve kimyasal aktiviteyi hafifletir. kanserde ki tedavi olarak kullanım şekli; çekilen ağrılar yüzünden beyinde yaşanan yorgunluk ve buna dayalı uyuyamama, yemek yiyememe gibi sorunları ortadan kaldırması mucizevi bir ilaç olarak dünyanın çoğu ülkesinde kabul görmüş olup eczanelerde satılmaktadır. 
Kanka şikayetlerine gelecek olursak; CBD senin için en uygun bileşen olacaktır.
Bunu sigaraya sarıp tüketebilirsin fakat bu senin için pekte sağlıklı olmayacaktır. Cbd oil(yağı) olarak kullanabilir kurabiye,kek vb atıştırmalıklar yapıp ağrı kesici yerine kullanabilirsin.
Vaporizer;
elektronik sigaralar için yapılmış cbd içeren likitler var. Bunları kullanabilirsin kanka. 
Eğer yardımcı olabileceksem buradayım. Nasıl yetiştirmen gerektiğini de sana öğretebiliriz forumdaki arkadaşlar da benimle aynı fikirdedir eminim. 
Umarım bir an önce atlatırsın kanka tekrardan çok geçmiş olsun.

Ü

Üye silindi 2874

Guest
gecmiş olsun öncelikle... Burlara kadar geldiysen eminim kısa zamanda saglıgına kavusacaksındır... Sana kafa yapan thc sıgara degıl cbd yuksek olan lazım..Durumun ve ımkanın varsa Hollandada bu ısını cözebılrsn? daha cok bılgı sahıbı olursun.Hemde en saglam genetıgı alır gelırsın. Umarım kısa zamanda ıyılesırsın

Hakan-Batur

Yeni üye

Kardeşim geçmiş olsun umarım iyisindir. Ben de 1000 kişiden 1 kişide görülen liken planoplaris hastasıyım. Kullanmadığım merhem, losyon kalmadı. Ağır kortizonlar kullandım. Karaciğerimin hasar görüp görmediğini öğrenmek için 15 günde bir kan veriyordum, ilaçlar o kadar ağırdı. Sonra kuzenim bana esrar içirdi. Kortizonların poşet poşet ilaçların engel olamadığı kaşıntı, döküntü, morartı, iştahsızlık 1 saat içinde yok oldu. Bu benim için mucizeydi. Kullandığımı kimsenin bilmemesi şartıyla ailemi ikna ettim ve düzenli (2 günde 0,5 gram) olarak tüketiyorum. Esrarla ilgili hiçbir şey bilmiyordum buradan öğrendim. Hastalığımdan eser kalmadı. Türkiye’nin en prestijli kurumlarından birinde çalışıyorum. Artık TEK korkum ölüm değil, sadece paket olup işimi kaybetmekten korkuyorum ::) Ben bugüne kadar buradaki kardeşlerin yardımıyla bir grow yaptım, şu anda ikincisini yapıyorum. 3 auto yaptım ve bana 9 ay yetti. Şimdi ikincisini yapıyorum. Usta olmasam da prensibi çözdüm. Yardıma ihtiyacın olursa diğer arkadaşlar gibi ben de seve seve yardımcı olurum. Tekrar geçmiş olsun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • I icecreamm:
    **** ********* hahahaha**** ******* hahahaha*** ****** ******** hahahaha **** ******** ********
  • I icecreamm:
    *** ** * ***** hahahaha* ***** hahahaha****** ********** ********
  • I icecreamm:
    ******** ******* hahahaha** ******** *** ***** ***** hahahaha** hahahaha**** * ***** ** ***** ** ***** ********* **
  • I icecreamm:
    ******* **
  • Y yapraksızkaldi:
  • ax-b ax-b:
  • R RainGrow:
  • R RainGrow:
    ***** ******* ****** ** ******* ********** hahahaha ***** ******* ******** ***
  • ax-b ax-b:
    ******** ***** ***** * ******* ********** ****** ****** ******* ******** ** ******* ********* ******** ****
  • ax-b ax-b:
    ******** ******* ******* ******** *
  • I icecreamm:
    ** hahahaha*** ***** **** *********
  • R RainGrow:
    ****** ****** ******** ***** ******** *** ** **** ********** ** ****** **** ******* *** **** * ***** ** ***** ** **** ****** ** ***** ********* *** ** ***** ****** ** ** ****** hahahaha ***** ** hahahaha** ****** ******** ******** **** ********** ****** **** ******* hahahaha** ********** ******** ****** ****** *** ** ******* ***** ****** ***** ******** **** hahahaha ** ******** ** ******** ***** ******** ***** ***** * ******* ********** ****** ****** ******* ******** ** ******* ********* ******** ****
  • R RainGrow:
    ******** ******** * ** ******** ** hahahaha*** ***** **** *********
  • ax-b ax-b:
  • I icecreamm:
    +1
  • Y yapraksızkaldi:
    ******** ********** ***** hahahaha** ******** ********** ***** ******* **** ******** ********* *** ********* *** **********
  • R RainGrow:
    ***** ***** ***** ****** ***** hahahaha** * **** *** ** **** ** ****** *** ********* *** ****** ******
  • Y Chat bot:
    hahahaha**** *** **** *** *****
  • ax-b ax-b:
    +1
  • Y Chat bot:
    hahahaha**** *** ****** *** *****
  • Y yapraksızkaldi:
    **** ********** **** ********* hahahaha** ******** ***** ******* *** ***** *****
  • R RainGrow:
    hahahaha ****** *** hahahaha ****** ***** ** ******** **** ****** ******** ********* hahahaha** ****** ****** **
    +1
  • Y yapraksızkaldi:
    ***** hahahaha **** ********* *** ******** *** ********
    +1
  • I icecreamm:
    hahahaha*** hahahahahahahaha* ****** *** hahahaha ****** ***** ** ******** **** ****** ******** ********* hahahaha** ****** ****** **
  • R RainGrow:
    ****** ***** ******** ********* ***** ***** *** * ***** ****** ******* *** ** ******** *** ******** *** ****** ***** ******* ***** ***** ****** *** hahahaha*** hahahaha*
    R RainGrow: ****** ***** ******** ********* ***** ***** *** * ***** ****** ******* *** ** ******** ***...