Beyler çiçeklenmenin 12. Günü bi yardım bi gözlem bi destek lütfen.

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka kaç saat güneş alıyor? Magnezyum istiyor bitki callmag ver hasata kadar götürür seni bikerelik

OttoMan347

√SEFİR√
Ph 6.5 ayarlı verirsen daha rahat alır kanka. Bide nekadar güneş alıyor? Yetersiz güneş alan bitki de zayıf sömekli olur

Sonne

Kıdemli Üye
Ph 6.5 ayarlı verirsen daha rahat alır kanka. Bide nekadar güneş alıyor? Yetersiz güneş alan bitki de zayıf sömekli olur
Kanka hava şartları malum güneş artık eskisi gibi değil. 4-5 saat alıyordur diye düşünüyorum.Sömekler zayıf mı sence kanka? Sararan yapraklar canımı sıktı.

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka hava şartları malum güneş artık eskisi gibi değil. 4-5 saat alıyordur diye düşünüyorum.Sömekler zayıf mı sence kanka? Sararan yapraklar canımı sıktı.
Evet kanka bide güneşin güçlü olmadığı zamanlar çiçeğe girince az güneş almasıyla beraber sömekler zayıf kalır

OttoMan347

√SEFİR√
Ozaman rakı rengi sömek peşine düşmeyip madem zayıf amberleştiricem iyice bi anlamı olsun
Zaten tamamen rakı kıvamı olmadan çok fazla amber olmaz. İlkte twk tük amber görünür az rakı kıvamı olur ama onları amberden saymıyorum ben. Tamamen bulutsu olacak ki sonra artıyor amberleşme

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
    ** **** **** ******** ********* ***** ** ** **** ******* **** **** ***** ******* ***** ******
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******** ***** ******** ***** ********** ****** ******** hahahaha****** ** **** ********
  • fenomenbey fenomenbey:
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** **** ***** ** **** ***** ****** ***** *** ******* ** hahahaha* **
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
    ***** *** ****** ***** *** ****** ******** **** ******** **** **** hahahaha***
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    ** ******* ********** ** *** ******** ***** ****** ** ****** ****** *** ****** hahahahahahahahahahahaha
  • fenomenbey fenomenbey:
    **** ******* ********* ******* hahahaha ********** **** ****** ** ** **** ****** ******* ** hahahaha* ** ******* **** ******** ***** **** **** ***** ********** ***
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
    hahahaha
  • B bongalov:
    ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** ***** *** * ***** ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • B bongalov:
    ********* ******* ******* ***** ***** hahahaha* ** hahahaha
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    *** hahahaha** *******
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******* hahahaha* hahahaha**** ******** ****** ******** ******** ********
    B bongalov: ******* hahahaha* hahahaha**** ******** ****** ******** ******** ********