Beyler Belirsizlik Çok Kötü Behhh

alivelikonya

Yeni üye
Dostlarım fii tarihinde en az bir buçuk iki ay önce ama çorbacının çorbasından çıkan taneleri patlattım, torfa koydum fide hale getirdim, taşınıyorum filan diye sağda solda dolaşarak deli olan 7 bitkimden 4 tane kaldı. Biri intihar etti, diğer ikisini de bir metre kabinde sıkıntı yaşayacağımı düşündüğüm ve çiçeklenmesini beğenmedim için söküp attım. Şimdi fotolarda göründüğü üzere 4 bitkim var. Bunları 14 nisan da sizlerin yardımıyla aklınıza gelen en mükemmel senaryoyla kabine koydum. 11 litre bez saksıdalar biobiz allmix toprak ve torfla saksılara diktim. Diktiğimde 10 cm anca gelirlerdi ama bu geçen 20 günde inanılmaz bir büyüme kaydettim. Bu arada da yine sizin sayenizde cesaretlenerek sponsordan tohum aldım . Bitkiler şahane güzel büyüyor bir günü bir gününü tutmuyor ibnelerin her gün gözle görülür büyüme var ama başta dedim ya belirsizlik çok kötü birşey diye. Taneler çorbacıdan çıkan taneler. Tecrübeli bremınlar elimde genetik var diye hem yetiştirme heyacanı var hem de 10 bin param gitti **** diye diğerlerine sulanmak istiyorum ama şunlara birşey deyin ya ekmek yermiyiz bunlardan. Şimdi sağlam gövdesi ve çok yapraklı çiçeklenme sizde gördüklerim gibi ayanbeyan değil. Hala geliştirme ışığı veriyorum. Bestvanın 2000 wat ışığının mavisinde 18 saat ışıkta tutuyorum nem havalandırma en mükemmel senaryo da büyümelerinden hissediyorum. Fotolarda not alarak yaptığım biobiz büyüme gübre kürü var ama belirsizliğim var. Bunlara gelişim gübrelerini yesin en son boş su verdim, çiçeklenme gübre kürüne başlayım şimdi de genetikleri çok güzel güneş alan cam önünde fide haline getireyim en azından vakit kazanırım, elde birşeyler olursa hem özgüven hemde harcadığımız paranın karşılığını aldık diye motivasyon olur diyorum da siz üstatlar ne diyorsunuz.
Fotolar ektedir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *