Bez dolap koku sorunu cikarir mi ?

alicannn123

Yeni üye
öncelikle hepinize iyi gunler kankalar.Uzun arastirmalar sonucu ilk indoor growuma baslamaya karar verdim malzemeleri topluyorum fakat grow tent almaya butcem yetmiyor bu sebepten dolayi bez dolap kullanacam ve el yapimi karbon filitre.Acaba bez kabin kokuyu cok kacirirmi disariya ? Daha once tecrube etmis arkadaslar varsa yorum yapabilirmi zahmet olmazsa ?

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Kanka koku sorunun varsa eger senin icin sikinti olacaksa onemliyse bez dolap tabikide kokuyu disari verir onun uzerinde takili olan malzeme 15tllik malzeme zaten bekle biraz daha kaliteli guvenli is yap 120×120×200 kabini 900tl alirsin indirimle grow sitelerinden bazi markalar ucuz

cubase

Yeni üye
Cvp: Bez dolap koku sorunu cikarir mi ?

alicannn123' Alıntı:
kankam öğrenciyim ve cok buyuk heves ettim 900 tl beni baya aşar :)

Eğer maksimum 1-2 bitkiyse dert etme  kanka rahat ol, bez dolabın içini folyo ile kaplayacağını ve karbon filtre de kullanacağını düşünürsek, koku sorunun olmayacaktır, karbon filtre koku  henüz bez dolaptan çıkamadan hepsini hapsedecektir.  bir de Aotu bakacaksan hasat alman da kısa olacak photoya göre.

alicannn123

Yeni üye

cubase' Alıntı:
alicannn123' Alıntı:
kankam öğrenciyim ve cok buyuk heves ettim 900 tl beni baya aşar :)

Eğer maksimum 1-2 bitkiyse dert etme  kanka rahat ol, bez dolabın içini folyo ile kaplayacağını ve karbon filtre de kullanacağını düşünürsek, koku sorunun olmayacaktır, karbon filtre koku  henüz bez dolaptan çıkamadan hepsini hapsedecektir.  bir de Aotu bakacaksan hasat alman da kısa olacak photoya göre.

kankam 1 tane photo ekecem umarim kokudan patlamam.kabinin icini kaplamamda kokuyu bez dolaptan çıkmadan once oyalayacaktir iyi fikir tesekkurler :)

krasavchik

Moderator
dostum öncelikle hayırlı olsun . Ben de bez dolap bir setup kurdum . Sana tavsiyem arka ön ve yanlarını sert bir cisimle sabitle karton veya levha olur  ve mylar yansıtıcı film ile bosluk kalmayacak şekilde fazlalık vererek kapla ve havayı içeri hapset . Havalandırman iyi ise tek bitkide koku problemi yaşayacağını zannetmiyorum . El yapımı karbon filtre ben yapmadım ama @cubase adlı arkadas güzel bir konu açmış ve kokuyu çözdüğünü belirtmiş . işini baya görecektir iyi growlar :)

alicannn123

Yeni üye

selamsalam' Alıntı:
linkini atsana dolabın

https://www.gittigidiyor.com/ev-bahce/burak-celik-borulu-yedek-plastikli-bez-dolap-imalatcisindan-yerli-uretim-bez-gardirop_pdp_493441658?_sgm_campaign=scn_7f87b180014b6000&_sgm_source=493441658&_sgm_action=click?rcp_action=rcpProductClicked#product-description

krasavchik' Alıntı:
dostum öncelikle hayırlı olsun . Ben de bez dolap bir setup kurdum . Sana tavsiyem arka ön ve yanlarını sert bir cisimle sabitle karton veya levha olur  ve mylar yansıtıcı film ile bosluk kalmayacak şekilde fazlalık vererek kapla ve havayı içeri hapset . Havalandırman iyi ise tek bitkide koku problemi yaşayacağını zannetmiyorum . El yapımı karbon filtre ben yapmadım ama @cubase adlı arkadas güzel bir konu açmış ve kokuyu çözdüğünü belirtmiş . işini baya görecektir iyi growlar :)
oncelikle teşekkürler kankam.Senin kabinde koku sorunu oluyor mu ?

Cigarator

Yeni üye
Bez dolapta 2 adet bitki yetiştirmiştim öyle çok sıkıntılı bir koku sorunu yaşamamıştım.sömeklenmede oluyor ama o da sadece bulunduğun odada.

alicannn123

Yeni üye

Cigarator' Alıntı:
Bez dolapta 2 adet bitki yetiştirmiştim öyle çok sıkıntılı bir koku sorunu yaşamamıştım.sömeklenmede oluyor ama o da sadece bulunduğun odada.

yani kanka evin ici oyle buram buram kokmaz demi ?

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Kankalar 2 gr sigarayi cebinize koyun cebinizden kokusu burnunuza gelir nasil koku sorunu olmuyor 1 bitkide olsa cok koku olur illaki fan yada guzel cadir olmasi lazim

Ü

Üye silindi 12891

Guest
[font="Open Sans", sans-serif]Kankalar 2 gr sigarayi cebinize koyun cebinizden kokusu burnunuza gelir nasil koku sorunu olmuyor 1 bitkide olsa cok koku olur illaki fan yada guzel kabin olmasi lazim[/font]

Kanka bütçe ayıramadığın sürece koku sorunu kaçınılmaz, ben sidikli kabinde 2 bitki yapmıştım hemen hemen seninle aynı koşullar vardı okuduğum kadarıyla. Etrafta binalar çok yakın değilse karbon filtre ile menfez deliği açıp çıkışı dışarı ver ve yavruların bulunduğu odanın kapısının altını kapı altlığıyla ve köşeleri tam kapanmıyorsa ince yapışkan sürgerlerle yalıt.(mahalle nakburunda bulabilirsin.) Kapının dışına oda parfümü kullan veya tütsü yak. İdare edecektir diye düşünüyorum, deneyimlerimden yola çıkarak.

alicannn123' Alıntı:
öncelikle hepinize iyi gunler kankalar.Uzun arastirmalar sonucu ilk indoor growuma baslamaya karar verdim malzemeleri topluyorum fakat grow tent almaya butcem yetmiyor bu sebepten dolayi bez dolap kullanacam ve el yapimi karbon filitre.Acaba bez kabin kokuyu cok kacirirmi disariya ? Daha once tecrube etmis arkadaslar varsa yorum yapabilirmi zahmet olmazsa ?

Kuzen naçizane tavsiyem bez dolapla yapacaksan bu işi komple streç filme kapla havalandirma giris çıkışlarını falcatayla kesip bantlarsin. Karbon filtre de varsa sorun olacağını sanmıyorum. Bez dolapta zaten max 2 3 kök bitki yetistiricen sonuçta

szrlkrsii

Müptezel

hepkafaadam' Alıntı:
Kankalar 2 gr sigarayi cebinize koyun cebinizden kokusu burnunuza gelir nasil koku sorunu olmuyor 1 bitkide olsa cok koku olur illaki fan yada guzel kabin olmasi lazim

ya moruk sen nası bi canlısın öyle koku alabiliyon cebimde 15 gram dalgayla gezdiğimi biliyorum koku moku yok 1 2 tane çiçekten bi bok olmaz ek gitsin kasma bu kadar ya

alicannn123

Yeni üye

szrlkrsii' Alıntı:
hepkafaadam' Alıntı:
Kankalar 2 gr sigarayi cebinize koyun cebinizden kokusu burnunuza gelir nasil koku sorunu olmuyor 1 bitkide olsa cok koku olur illaki fan yada guzel kabin olmasi lazim

ya moruk sen nası bi canlısın öyle koku alabiliyon cebimde 15 gram dalgayla gezdiğimi biliyorum koku moku yok 1 2 tane çiçekten bi bok olmaz ek gitsin kasma bu kadar ya

eyvallah kanka kesin ekecem kararlastirdim koku sorunu yasamam güzel karbon filitre kullanirsam

Sanatsalsiz

Yeni üye
boskalmasin' Alıntı:

kankam onun sebebi çoğu çorbacı kesip paketliyor, taşınırken ve sen ürünü açtığında koku partikülleri yayılıyor, ayrıca algındaki seçicilik doğrudan cigaranın kokusunu almaya odaklı.

Kanka bez dolaptan kabin yaptım ben de , bez dolabın içi çıtalardan ve bağlantı yerlerinden kurulur aldigin bez dolabın boyutunu istediğin şekilde kura biliyorsun bu birincisi, ikincisi ise mylar film döşe, daha sonrasında koku içerde kalsın dışarıya sızmasın diye nalburdan büyük şeffaf muşamba al tek parça halinde altından üstüne doğru sar daha sonrasında kapısını bacasını ayarla ama öğrenciyim diyorsun para sıkıntı diyorsun karbon filtre vs hepsinin butcesinini ayarla sistem kurmak minumum 1500 u bulur haberin olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******** **** ******* ******* *** **** ** *** **
  • A ax-b:
    **
    A ax-b: **