Bez dolaptan Grow Kabini Yapımı

yasligrower

Yeni üye
Merhabalar kankalar bez dolap satın alarak kendi kabinimi oluşturdum. Kabini 60x60x125cm olacak şekilde ayarladıktan sonra 4 tane 50W 8000K Rubato marka, 4250lm torch ampul aldım, ledin ışığı etrafa yayması için takılmış olan plastiğini kafasından çıkarttım ve sisteme ekledim şuanlık elimde çorbacı tohumları var ve yaklaşık 10 gündür tek torch ile 24/0 ışık veriyorum.

Trendyoldan güvenli şekilde alabileceğim f/p toprak önerisi, aynı şekilde gübre, fan ve diğer eksikler ne ise bütün hepsini yazar mısınız rica etsem. Sponsordan alma veya İstanbula gitme şansım yok. Profesyonel düzeyde yetiştirecek param olmadığı için ancak bu şekilde topluyorum, bu şekilde bile hasat alabileceğim sistemi tamamlamama yardımcı olur musunuz.

Emmy

Müptezel
Growunda başarılar diliyorum kanka .. yapacagin ilk sey uygun iklimi nasil sağlayacağını öğrenmek bunun icin uygun iklimin ne oldugunu iyice arastirman gerekecek .. kac bitki yetistireceksin bilmiyorum ama ideal bitki basina 150w gerekli bunun yanında medyan yani topragin icin buraya xcd ozel karisimini bırakıyorum Konu 'Organik Toprak Hazırlığı (Hafif)' https://www.tohumsuz.com/threads/organik-toprak-hazırlığı-hafif.34033/ toprak olarak torf toprak bulmani tavsiye ederim tarim marketkerde bulabilirsin. Ortamin ışığı iyi yansıtması icin bez dolabinin icini iyice yansıtıcı ile kaplaman gerekecek yangin battaniyesi veya grow yansitici yazarsan google ya yardimci olacaktir gubrelere bence bunlari halledince gecelim

yasligrower

Yeni üye
Growunda başarılar diliyorum kanka .. yapacagin ilk sey uygun iklimi nasil sağlayacağını öğrenmek bunun icin uygun iklimin ne oldugunu iyice arastirman gerekecek .. kac bitki yetistireceksin bilmiyorum ama ideal bitki basina 150w gerekli bunun yanında medyan yani topragin icin buraya xcd ozel karisimini bırakıyorum Konu 'Organik Toprak Hazırlığı (Hafif)' https://www.tohumsuz.com/threads/organik-toprak-hazırlığı-hafif.34033/ toprak olarak torf toprak bulmani tavsiye ederim tarim marketkerde bulabilirsin. Ortamin ışığı iyi yansıtması icin bez dolabinin icini iyice yansıtıcı ile kaplaman gerekecek yangin battaniyesi veya grow yansitici yazarsan google ya yardimci olacaktir gubrelere bence bunlari halledince gecelim
Trendyoldan alabileceğim beni uğraştırmayacak bi toprak var mı acaba önerebileceğiniz bunları bulmak parayı bulmaktan daha zor jesfsjeseşkle

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** **** ******* ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    **** ******* hahahaha ***** ****** **** ****** ********** ********** *****
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ****** *** ******** ***** ********** *** ** **** ******** ******** **********
  • zero00 zero00:
    ********* hahahaha* ****** hahahaha **** **** hahahaha**
  • Mest Mest:
    ***** **** ****** ********* *** *** ****** ****** ****** ****** ********* ****
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    hahahaha** ********** * **
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
    **** hahahaha ***** ****** ********* hahahaha* ***
  • Emmy Emmy:
    hahahaha*** *****