BEZ KIYAFET DOLABINDAN GROWBOX OLUR MU? USTA KANKALAR YARDIM

vahcan44

Yeni üye
MERHABA KANKALAR BEN İLK GROWBOXUMU YAPMAK İÇİN BEZ KIYAFET DOLABI KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORUM ETRAFINI 1 KAT MUKAVVA İLE KAPLAYIP İÇİNİ DE AYNA FOLYO AYNI ŞEKİLDE, ELİM ALET EDEVAT TUTAR FAN VB MONTAJLARI RAHATLIKLA YAPABİLİRİM 

ALACAĞIM BEZ DOLABIN ÖLÇÜLERİ EN 100 BOY 140 DERİNLİK 50 ŞEKLİNDE 
2 BİTKİ İÇİN UYGUN MUDUR SİZCE YAPABİLİR MİYİZ?

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Yapanlar var kanka bez dolapta ama tek bitki dene mylar yansitici ile her yerini iyice kapat

vahcan44

Yeni üye
Cvp: BEZ KIYAFET DOLABINDAN GROWBOX OLUR MU? USTA KANKALAR YARDIM

vahcan44' Alıntı:
MERHABA KANKALAR BEN İLK GROWBOXUMU YAPMAK İÇİN BEZ KIYAFET DOLABI KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORUM ETRAFINI 1 KAT MUKAVVA İLE KAPLAYIP İÇİNİ DE AYNA FOLYO AYNI ŞEKİLDE, ELİM ALET EDEVAT TUTAR FAN VB MONTAJLARI RAHATLIKLA YAPABİLİRİM 

2 bitki için yetersiz mi kalır kankam

Ü

Üye silindi 12891

Guest

vahcan44' Alıntı:
vahcan44' Alıntı:

2 bitki için yetersiz mi kalır kankam

O dolapta 2 bitki yapan varsa gorurse yazar bence tek bitki ile daha rahat edersin

Peakthc

Yeni üye

kanka bende şuan kabin için bazı çizimler yapıyorum bez dolap için mukavvayı bende düşündüm ama sanki bi süre sonra nemi çekip hamur olurmuş gibi geliyor bence araya ince mdf veya fotoblok kullan üstüne de streç film sar üstüne de myları koydun mu efso olur

Watcher1

Yeni üye
Kanka lar selam ben de 2 bez dolabı birleştirerek bir kabin yaptım şimdi 3 bitki var daha 8 günlükler tek dolabı kullanıyorum mukavva ve köpük strafor kullandım elimden geldiğince dışarıya yine de ışık sızdırıyor ama içeriye ışıklar açınca nur inmiş gibi aydınlık
Cob led kullanıyorum şimdilik 200 w taktım ama hafta geçtikçe 600w a kadar ekleyeceğim 
Çıkış için wc fanı kullanıyorum giriş için ise usb fan taktım şimdilik param kalmadı 
Bir ay içinde de karbon filtre yi alacağım nem makinesini çalıştırdım ama vantilatör açmadım daha. Yaptıklarımı yazmak istedim öneriniz varsa açığım beklerim 
Teşekkürler brroocanlar

Ü

Üye silindi 16208

Guest
Sonun da hepiniz çadır alcaksınız baştan alında boşa para harcamayın :)

vahcan44

Yeni üye

Watcher1' Alıntı:
Kanka lar selam ben de 2 bez dolabı birleştirerek bir kabin yaptım şimdi 3 bitki var daha 8 günlükler tek dolabı kullanıyorum mukavva ve köpük strafor kullandım elimden geldiğince dışarıya yine de ışık sızdırıyor ama içeriye ışıklar açınca nur inmiş gibi aydınlık
Cob led kullanıyorum şimdilik 200 w taktım ama hafta geçtikçe 600w a kadar ekleyeceğim 
Çıkış için wc fanı kullanıyorum giriş için ise usb fan taktım şimdilik param kalmadı 
Bir ay içinde de karbon filtre yi alacağım nem makinesini çalıştırdım ama vantilatör açmadım daha. Yaptıklarımı yazmak istedim öneriniz varsa açığım beklerim 
Teşekkürler brroocanlar
kankam sistemini detaylı fotoğraflı bi şekilde atabilir misin

Hiamdi Cake

Yeni üye

Watcher1' Alıntı:
Teşekkürler brroocanlar

resmi var mı kanka

Watcher1

Yeni üye
Resim tutmuyorum ama video çektim kanka nası ekleyebilirim bilmiyorum öğretin atayım :)

Bu arada ikinci dolaplar da birleştirdim dışarıdan da köpükle kapadım baya iyi oldu yaklaşık 9 10 günlükler 2 genetiğim 2 kat yaprak oldu 3. Ak47 biraz yavaş büyüyor

Bu arada ikinci dolaplar da birleştirdim dışarıdan da köpükle kapadım baya iyi oldu yaklaşık 9 10 günlükler 2 genetiğim 2 kat yaprak oldu 3. Ak47 biraz yavaş büyüyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A Ahmet84:
    hahahaha *******
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    * ******** ********** ***** hahahaha** hahahaha****** *** **** ** ***** ***** ******* **** ** ***** ********* *** *** *** * ******** ********** ******** *** *** ******* **** ********* ***** ** * ** *** hahahaha *** ***** ****** ******** ****** hahahaha*** * *** ***** **** ***** ****
  • C CHaRaMBoL:
    * **** * ***** hahahaha* ******** ********* ********* *** **** hahahaha***
  • A Ahmet84:
    hahahahahahahaha
  • A Ahmet84:
    hahahaha ** hahahaha ******* ***** ****** ****** ** *****
  • keşkaşif keşkaşif:
  • S sefilzenci:
    ******* ******* **** ** ****** *** *** ***** ******** hahahaha** ***** ******** ********** ** ******
  • S sefilzenci:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** *** ***** ******** ********** ***** hahahaha** hahahaha****** *** **** ** ***** ***** ******* **** ** ***** ********* *** *** *** * ******** ********** ******** *** *** ******* **** ********* ***** ** * ** *** hahahaha *** ***** ****** ******** ****** hahahaha*** *
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** *** ********* **** ****** ***** **** ******** ********** ***** hahahaha** hahahaha****** *** **** ** ***** ***** ******* **** ** ***** ********* *** *** *** * ******** ********** ******** *** *** ******* **** ********* ***** ** * ** *** hahahaha *** ***** ****** ******** ****** hahahaha*** *
  • C CHaRaMBoL:
    ***** *** ********* ******** *** ** ** ***** ****** ****** ****** **
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** **********
  • A acemiöğrenci12:
    hahahaha ********* ********* ******* ********** ******** ********* ***** ****** ** *** ******* *** ***
    **** *** hahahaha***
  • A acemiöğrenci12:
    ***** ****** ***** ******** ********* ******** hahahaha *** ********** hahahaha
    *** *** ****** **** ** **** **** ******** ***** **** hahahaha
    TabldotLife TabldotLife: ** ***** ******** ******* ***** ** ****