Big Bud gübreye ne zaman başlayayım?

selambencarry

Yeni üye
Şu anda 3 ml bloom 1 ml grow veriyorum. Büyük saksıya geçtim. Çiçeklenmeye gireli yaklaşık 1 hafta kadar oldu. Elimde bir de big bud güvre var ama henüz başlamadım ne zaman başlamalıyım?

ibb.co/sg5yQrS%0Ahttps://
ibb.co/dWfhpTj%0Ahttps://
ibb.co/cYz9hx0%0Ahttps://
ibb.co/QbHZrpr

Woppy

Ordinaryüs
fotolar acılmıyor lakin big bud kulanacagın zman çiçeklenme başladıktan sonra 2 - 3 hafta geçecek öyle başlıcaksın kiş faydasını göresin 1 hafta olduysa grow gübresini kes birdahaki sulama sadece bloom gubrelerınıverırısen ıyı olur sonrakı sulamdadnada bıg bud ve varsa farklı gubreler de kullana bılırsın

bu bitkiye direk flushı atıyosun kanka , ne olduğunu şuan anlayabilmek mumkun değil herşey var bitkide flush at son 5 lt ph ayarlı yarım doz gubrelı olsun

ya ph ayarı bozuk gubrelı su verdın ya gubreyı fazla kacırdın, buyuk ıhtımal ph ayarı bı kac sulamada bozulmuş bitki sıkıntısını bence en az 1 haftadır gösteriyordur, kök çürümesine gidiyor bitki üstadlar yorumlar seni konuyu açtıysan,

selambencarry

Yeni üye
ya ph ayarı bozuk gubrelı su verdın ya gubreyı fazla kacırdın, buyuk ıhtımal ph ayarı bı kac sulamada bozulmuş bitki sıkıntısını bence en az 1 haftadır gösteriyordur, kök çürümesine gidiyor bitki üstadlar yorumlar seni konuyu açtıysan,
kanka ph her seferinde ayarlayıp veriyorum 1 lt 5.50-6.50 ph aralığında suya 3 ml bloom 1 ml big bud atıyorum veriyorum o şekilde.

yarım doz gübreden kastın ne bro?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
    *** ***** ** ********** ***** *
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ***** ***** ******* ***** hahahaha ********** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** * ***** ********* *** hahahaha ***
    ***** **** hahahaha ****** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ******* ******* ******* ** ** ******* *** ****** **** ****** ** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ****** ********** ******* ********* ******** hahahaha **** ********* ********* ****** ******
    ****** **** ***** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ******** ****** hahahaha ***** ******** ****** ********* ******* **** * ***** ** ** *** *** ********
    **** ***** **** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* **** hahahaha******** **** ********** ** ******** ********* ****** ***** ********* ********* ******
  • C coke12345:
    ******* ******* ********* ******* * **** ******* ******** hahahaha**** ***** ******* *** **** ********* *** **** * ******* ***** hahahaha** hahahaha **** ***** ** ** ******** ********** ****** ******* hahahaha hahahaha** ******* ********* ******* *** ******* ********** ** **** ********** **** ***** hahahaha ********** **** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ****** ** ****** ****** ** ******** ** ********* ***** ********* ***** ****** ******* ******** **
    hahahahahahahaha
    ***** * ***** ******** ********* **** ******* ********* ********** ***** **** ******** ****** hahahaha ***** ******** ****** ********* ******* **** * ***** ** ** *** *** ********
    NewGardener NewGardener: ***** * ***** ******** ********* **** ******* ********* ********** ***** **** ******** ******...