Bio bizz oragnic gübrelerin önem sıralaması lazım kankalar hangileri gerekli hangileri ! kullanilmasa da olur dedikleriniz hangileridir ?

Mertali54

Doktor
En önemlisi bio hevean bunu alamiycam malum fiyatlar uçmuş !!! 1 auto 1 photo bitki yapıyorum gübrelerin bitmek üzere ve maddi sıkıntılar dan dolayı bir set yapmak istiyorum yeniden ama yardım istiyorum bilen kanlarindan

Mertali54

Doktor
sıvı solucan gübresi ve yarasa gübresiyle devam edebilirsin
Kanka bu kanuda bilgine başvurmak isterim hangi dönemde kullanılırlar mesala solucan gübresi vegde mi blomda mi ve organik mi ?
Yarasa gübresi hangi dönem kullanılır organik mi ? Solucan gübresinin içeriği nedir yarasa gübresinin içerigi nedir ?

lemonhaze15

Yeni üye
yarasa gübresi bloomda solucan gübresinide sürekli verebilirsin sıkıntı olmaz içeriğini bilmiyorum ama solucan gübresi bitkiyi yakmıyor yani fazla gübre vermen sıkıntı olmuyor yarasa gübreside nitrojen fosfor potasyum var gübreyi bloomda coşturuyor ve organikler evet.

Mertali54

Doktor
yarasa gübresi bloomda solucan gübresinide sürekli verebilirsin sıkıntı olmaz içeriğini bilmiyorum ama solucan gübresi bitkiyi yakmıyor yani fazla gübre vermen sıkıntı olmuyor yarasa gübreside nitrojen fosfor potasyum var gübreyi bloomda coşturuyor ve organikler evet.
Ozaman son soru bio biz gubrelerle birlikte verilebilir mi bunlar organik gübre demi solucan ve yarasa ? Ve hangi markalar önerilir ?

XxanfaresS

Kıdemli Üye
Abi şu konuyu gördün mü ? Burdan yola çıkarak alabilirsin istediğini ben öyle yaptım.

Mertali54

Doktor
Abi şu konuyu gördün mü ? Burdan yola çıkarak alabilirsin istediğini ben öyle yaptım.
Hemen inceliyim bakiyim bı kankam

Mertali54

Doktor
Evet kankam bunu okumuştum ve ekran resimleri alıp ara arada bakıyordum bu konuya sağol kankam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 420x 420x:
    *** ***** **** ******** ******* **** hahahaha***
  • NewGardener NewGardener:
    ***** * ********* ******* *** hahahaha* ********* ** hahahaha* ******* ***** ** ** *** ***** *****
    hahahaha*** ****
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    ******* *** ********** *** ********* ** ******** *** ******** ***** hahahaha****
  • Madkusa Madkusa:
    **** ********** ****** ** ***** ******** ***** *** ********** *** ** ********* ******* ******* *** *** *** hahahaha hahahaha ******** ****** ****** ** ****** *** ****** ****** ****** ********** ****** ** **** ** *** ** ** ******** hahahaha*
    ***** ******** ** ****** **
  • Madkusa Madkusa:
    ******** ******* ** ****** hahahaha*
  • L lityum:
  • Madkusa Madkusa:
    ***** ****** ******* ***** * ******* *** ***** ******** hahahaha **** **** ***** **** hahahaha hahahaha*******
  • L lityum:
    ****** ********* ***** ********** hahahaha ********** * ******** ****** ****** ***** ***** ******* ** ***** ***** ***** ****** *** ******* ********* ******** *** ********* ******** ********** hahahaha ****** ** ***** ***** *** *** ******* **********
    ******** ******* ***** ***** ***** ********* ********** ****** ** ***** ******** ***** *** ********** *** ** ********* ******* ******* *** *** *** hahahaha hahahaha ******** ****** ****** ** ****** *** ****** ****** ****** ********** ****** ** **** ** *** ** ** ******** hahahaha*
    ***** *** ******** hahahaha ****** ********* ***** ********** hahahaha ********** * ******** ****** ****** ***** ***** ******* ** ***** ***** ***** ****** *** ******* ********* ******** *** ********* ******** ********** hahahaha ****** ** ***** ***** *** *** ******* **********
    hahahahahahahaha
  • Madkusa Madkusa:
    ***** ******** ***** *** **** *** ********** ********** hahahaha*******
  • Kanka Kanka:
  • L lityum:
    *** **** *** *** ***** hahahaha ******* ******* *** ******* ******** *******
  • Kanka Kanka:
  • Madkusa Madkusa:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
    hahahahahahahaha
    NewGardener NewGardener: hahahahahahahaha