Bio Heaven Booster yerine? acil yardım sipariş vericem

higthead

Jolly Green
Arkadaşlar 39 günlük ilk grow photolarım var.İlk grow için biobizz gübre seçtim. Bio heaven 250ml 245tl bunun yerine AN den ne alabilirim? Yoksa seriyi bozma derseniz bio heaven alıcam. Acaba bio heaven yerine AN den başka ürün kullanınca diğer gübreleri bozup fazla veya eksik gelir mi?

Bendeki ürünler
Bio grow
bio bloom
bio topmax
bio calmag
bio activera

higthead

Jolly Green
an big bud ve overdrive al kanka. big budu çiçeklenmenin ilk haftasından itibaren ver 3 4 hafta sonrada overdriveye geç

Kanka big bud overdrive çiçeklenme dönemi için peki bendeki bio bloom ile fazla gelmesin? Yani bu 2 ürün bendeki ürünlerle içeriği yaklaşık aynı olup bitkiyi yakmıyayım?
Big bud bioheaven yerine geçermi kanka?

Kanka bigbud ve overdrive aynı sıtede 250ml olanları yok.Biri varsa diğeri yok.Overdrive son 2 hafta kullanılıyrmuş.Simdi ben bigbud 250ml alım
son 2 hafta overdrive alım dıyorum Ne diyosun?

Şuanlık benim bio lara ek olarak bigbud ve b-52 alayım diyorum.

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
Bendeki ürünler
Bio grow
bio bloom
bio topmax
bio calmag
bio activera

buna ek olarak

an b52
an big bud alayım diyorum. Bendeki biobizzlerle çarpışma yani fazla gübreleme olmaz dimi?

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Dostum günaydın. Gübre seçimini organik olarak seçmişsin, elindeki seriye ek olarak bende AN’yi karıştırdım. Çakışmadı, zaten bende senin gibi sorarak alıp başlamıştım. Ppm kontrolünü düzgün ayarladığın, aşırıya kaçmadığın sürece bir problem yaşamayacaksın. Elindeki biobizz gübrelere ek olarak AN’den Big Bud, Overdrive ve CalMag takviyesi kullandım. Sen gönlünden geçenleri seçebilirsin. Ben gayet tatmin edici hasat alabildim. Lakin bu sefer sadece biobizz gideceğim. Hiç karıştırmadan. Ve eminim yine güzel sonuçlar çıkacağına. 39 günlük çiçeklerinin son durumu nedir acaba merak ettim. Çiçeğe soktun mu?

higthead

Jolly Green
Dostum günaydın. Gübre seçimini organik olarak seçmişsin, elindeki seriye ek olarak bende AN’yi karıştırdım. Çakışmadı, zaten bende senin gibi sorarak alıp başlamıştım. Ppm kontrolünü düzgün ayarladığın, aşırıya kaçmadığın sürece bir problem yaşamayacaksın. Elindeki biobizz gübrelere ek olarak AN’den Big Bud, Overdrive ve CalMag takviyesi kullandım. Sen gönlünden geçenleri seçebilirsin. Ben gayet tatmin edici hasat alabildim. Lakin bu sefer sadece biobizz gideceğim. Hiç karıştırmadan. Ve eminim yine güzel sonuçlar çıkacağına. 39 günlük çiçeklerinin son durumu nedir acaba merak ettim. Çiçeğe soktun mu?

Kanka saolasın evet organik gitmeye çalışıyorum hasat ve tat için ama yan ürünlerde muhakkak inorganik gitme taraftarıyım.Önce bigbud en son 2-3 hafta kala overdrive kullandın dimi.

5 photo deney bitkimden 1 erkeği çıkardım. 4 kaldı 1 tanesi erken çiçeklenmeye geçti hafif beyaz pistiller çıkıyor diğerleri geçti geçicek ama daha bu ayın sonunda 600w hps ye geçicem. 2 bıtkım bodur kaldı cok oynamaktan altlarına bısey koyup yukseltttım. Çiçeklenmeye geçince 1 zayıf olanı daha çıkarıcam ve 3 photoyla devam grow aşamasını az çok öğrendim şimdi sıra bloom aşamasını deneylerle çözme sırasında.

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Evet dostum aynen öyle kullandım. Çizelgeye bire bir uydum. Sulama sıklığına göre haftalık bölüştürürsün çizelge dozajını. Bodur kalsın bür şey olmaz, bence daha da iyi. Alanın yeterliyse 600’ün altında 4 bitki güzel bakılır bence. Çiçeklenmede biraz daha boy atarlar onlar..

higthead

Jolly Green
Evet dostum aynen öyle kullandım. Çizelgeye bire bir uydum. Sulama sıklığına göre haftalık bölüştürürsün çizelge dozajını. Bodur kalsın bür şey olmaz, bence daha da iyi. Alanın yeterliyse 600’ün altında 4 bitki güzel bakılır bence. Çiçeklenmede biraz daha boy atarlar onlar..

Kanka alanım 1x1x1.80
cool tube
karbon 467mt3
sp 350mt3 slient fan vsvsvs herşeyi eksiksiz profesyönel ve maddiden kaçmadan kurdum ki güzel sonuçlar alabileyim diye.Bodur kalmasını bende sevdim deney lst falan çok oynama bodur bıraktı bakalım çiçeklenme döneminde nasıl olcak=)

Ü

Üye silindi 19835

Guest
Kanka alanım 1x1x1.80
cool tube
karbon 467mt3
sp 350mt3 slient fan vsvsvs herşeyi eksiksiz profesyönel ve maddiden kaçmadan kurdum ki güzel sonuçlar alabileyim diye.Bodur kalmasını bende sevdim deney lst falan çok oynama bodur bıraktı bakalım çiçeklenme döneminde nasıl olcak=)
Evet, alanın ve kurulumun güzel. Eline sağlık, 4 bitki de dişi çıkarsa bence hiç birine kıyma. Bir şekil yapar sığdırırsın. Yazık ya. :)
600w için elini çabuk tut.. :)

Aguş

Doktor
Selamlar,
Biobizz kullanamdığımdan ürünlerin bazılarını bilmiyorum ama b52 ve overdrive ile aynı içerikli ürün yok o yüzden sıkıntı olmaz,
Organik başladın organik devam et bende bigbud organic var birde organic budcandy al overdrive almazsan full organik bir sigara içmiş olursun genede seçim senin ama

higthead

Jolly Green
Selamlar,
Biobizz kullanamdığımdan ürünlerin bazılarını bilmiyorum ama b52 ve overdrive ile aynı içerikli ürün yok o yüzden sıkıntı olmaz,
Organik başladın organik devam et bende bigbud organic var birde organic budcandy al overdrive almazsan full organik bir sigara içmiş olursun genede seçim senin ama

@Aguş çok saolll.Tamam organik gideyim ama netten baktım bigbud organic ve budcandy bizim tr lerde yok yada benmi bulamıyorum.Sen hangi siteden aldın?

toprak ve su da bud candy acıklamasında organıktır yazıyor ama big bud ı organık yazan bulamadım.

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • needrich10 needrich10:
    ******* ****** ******* ****** ********* ****** ** hahahaha*** **********
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    **** ***** ******* ******* ********** **
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ** ***** **** ****** hahahaha** ***** ******* ******* ********** **
  • kkush kkush:
    *** ****** hahahaha*** ***** ***
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ***** ** ***** ****** ****** ****** hahahaha ********* ********* ***** ******* **********
  • needrich10 needrich10:
    * * *** hahahaha ******* ***** ****** ****** ***** ****
  • kkush kkush:
    **
  • kkush kkush:
    **** **** **** hahahaha
  • kkush kkush:
    * ** * * ** *** **** ******** **
  • needrich10 needrich10:
    ******* **** **** ********** ****** **
  • needrich10 needrich10:
    ** ********** ********** ***** ** * * ** *** **** ******** **
  • kkush kkush:
    **** ***** ** **** ********* ***** ***** ** **** *** **** ******* **** *** ****** **** ********
  • kkush kkush:
    ***** ***** *** hahahaha ******* ** **********
  • needrich10 needrich10:
    * **** ***** *** ***** ******* ******* ***** hahahaha****** ***** ** **** ********* ***** ***** ** **** *** **** ******* **** *** ****** **** ********
  • kkush kkush:
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ******* hahahaha ***** *** hahahaha ******* ** **********
  • needrich10 needrich10:
    ***** ******** **** ******* *** ***** *** **** **** ***** *** ***** ******* ******* ***** hahahaha**
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    +1
  • needrich10 needrich10:
  • kkush kkush:
    ***** ** ***** ******* ***** * * ***** hahahaha** ***** ***** * *
    +1
    kkush kkush: ***** ** ***** ******* ***** * * ***** hahahaha** ***** ***** * * +1