BIO NOVA AutoFlower SuperMix

umburbey

Yeni üye
Arkadaşlar selam forumun altını üstüne getirdim fakat bu ürün hakkında hiç bir kullanıcı yorumuna denk gelmedim. Derdim şudur ki ürünü kendi internet sitesinde yazmakta olduğu çizelge ölçüsünde 10lt suya katarak kullanmaya başladım fakat kullanım önerisine hiç bir yerde rastlamadım.

Her sulamada kullanmalı mıyıyım yoksa bir sulama autoflower supermix li bir sulama sade su şeklinde mi gitmeli bunun cevabını bulamadım malesef hiç bir yerde. Birde sormak isterim ki daha önce bu ürünü kullanan varmı yorumlarını almak çok isterim.

Saygılar..

R

Ripley'sOG

Guest
Gübrele bir bakıma bitkiden bitkiye değişir.Daha farkli kullanım tarzları var ancak kafanın karışmaması için 1 sulama normal gubre 1 sulama düz su verirsin.Daha sonra yapraklar cannabisin dili olduğu icin gerekirse artırılır veya azaltılır.Bitki bunları bize en kısa sürede açıklar.Sende dikkatle takip edersin farkli bir reaksiyon gördüğün vakit bizleri bilgilenir.

Gübre hakkında  bir bilgim yok ihtiyaç olmadığı dışında bu tarz gubreler yerine mono olarak kullanmak daha mantıklı.

isin rast gitsin

umburbey

Yeni üye
Cvp: BIO NOVA AutoFlower SuperMix

Ripley' Alıntı:
Gübrele bir bakıma bitkiden bitkiye değişir.Daha farkli kullanım tarzları var ancak kafanın karışmaması için 1 sulama normal gubre 1 sulama düz su verirsin.Daha sonra yapraklar cannabisin dili olduğu icin gerekirse artırılır veya azaltılır.Bitki bunları bize en kısa sürede açıklar.Sende dikkatle takip edersin farkli bir reaksiyon gördüğün vakit bizleri bilgilenir.

Gübre hakkında  bir bilgim yok ihtiyaç olmadığı dışında bu tarz gubreler yerine mono olarak kullanmak daha mantıklı.

isin rast gitsin
Tamamdır abi o vakit. Çok teşekkür ederim.

Relaxbaby54

Yeni üye
Agalar selamin aleykum oncelikle elimde white skun5 slh 5 ak47 2 afgan auto 1 adet bulunmaktadir bunlardan klon alarakda cogaltmak istiyorum fakat gubrede bunlara nasil gubre vermeliyim kararsiz kaldim bunlara set halindemi aliniyo gubre simdi benim vericegim gubreler var tavuk gubresi kaz ordek koyun inek bunlari karistirip serbet yapip vermeyi dusunuyorum ama sanirim bu boost kelle tad veren gubrede varmis bole gubre verdimmi sigara zehir oluyo lakin ben tadda olsun istiyorum yani hem kafam olsun hem cikolatami yiyim ceklinde ben dedigim gibi yaptimmi bayiliyom knka 3 saat 4 saat yerimde kaliyorum bunun icin nasil gunre vermeliyim knka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ** ****** * ***** ****** hahahaha ** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ** ******** hahahaha*** ** **** hahahaha ******** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • I ichbinkrytpon:
    *** * ** **** ****** ******** ****** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • Ahh Mi Sahh Ko Ahh Mi Sahh Ko:
    **** ** ******** hahahaha* **** ******** ** ********
    hahahaha** ****** ***** ******** ** ******* *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** *** hahahaha ****** ***** ******** **** hahahaha** ******** *** ** **** ******** *******
    +1
    ********** ***** ***** ********* ****** hahahaha** *
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
    *** ******** ***** ********** **** ****** hahahaha*** ****
    +1
  • E Extremist:
    ***** hahahaha
  • A Asidty:
  • E Extremist:
  • A Asidty:
    ********** **** ***** ******* ******** ***** ******** **** ****** **** ********** ***** ** *****
  • E Extremist:
    ********** ********** *** **** ******* ****** ******** hahahaha ** ********** **** hahahaha* hahahaha
    ********** **** ***** ******* ******** ***** ******** **** ****** **** ********** ***** ** *****
  • A Asidty:
  • A Asidty:
    **** ***** hahahaha ******* ******** ******** *****
  • E Extremist:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
    **** ***** hahahaha ******* ******** ******** *****
  • E Extremist:
  • A Asidty:
    hahahaha**
    A Asidty: hahahaha**