Biobizz gubre takvimi hakkında

Escobarrr

Yeni üye
Arkadaslar yeni growa basladim simdi. Root aldim ilk hafta 2 kez onu kullanicam. 1lt suda 2 3 ml cozeltip 1 cay bardaği kadar bitki basina sulama yapicam. Daha ufaklıkları buyuk saksıya geçirmedim ufak saksidalar. Bi 10 gunluk olduklarinda buyuk saksiya alıcam.. elimde calmag, alg a mic, fish mix ve bio groww var veg doneminde bu gubrelerde nasil bir sulama ve yol izlemem lazim. Bi dolu bi boş sulama onerir misiniz yoksa hep gubreli sulama mi yapiyim. Bi yardimci olursaniz sevinirim.
Genetik big bud photo.
Bloom topmax bigbud ve over de ciceklenme doneminde geçiş yapicam

Mertali54

Doktor
Kanka inan ben de bilmiyorum. Forumda öyle öğrendim :D mesela vegde bloom ver diyor takvim. Veren de var vermeyen de karışık durumlar net bir bilgi bulamadım b3n de.
Eyvallah kankam bende formda ki kankalarimdan öğrendim 40 yaşındayım ama ek başıma biseyler yapabilirim iyi sonuçlar cikarabilecegimi düşünüyorum tabi aksi çok büyük olumsuzluklar disinda

jericho

Üye
Fazla gubre verme bro bitkiye haftada 2 kere suladigini varsayarsak 2ml diyorsa sen 1 vericen hatta ilk basta az baslayip bitkiyi izleyerek gitmek gerekir azot iceren gubre grow gubresi gencken onemli rol oynar sonra fosfor ve potasyum devreye girer ve azot iceren gubreler sonra dogru yarardan cok zarara meydan acar bitkinin renginden anlayabilirsin koyu yesil gozukur biraz daha abartirsan asagi dogru pence olur ve yanmaya baslar bitkin arastir kanka cok konu var bunla ilglili ciceklenmeye girdiginde kesme ama azalt.

jericho

Üye
Ve bisey daha gubreler cok pahalandi bitkin daha ufak oldugunu varsayiyorum 1 cay bardagi veriyorsan bitki miktatinda azsa 1 lt suda degilde 500 ml 250 ml gibi suyu olceklendirip gubreni ona gore azaltabikirsin dogrudan hepsini birbirine karistirma tablonun sirasiyla bastan sona dogru veriyoruz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    **** ****** * * **** ********* ***** hahahaha***
  • Ceess Ceess:
    **** ********* ****** ***** ********* ** ***** ****** ******* ********* ******* ********* ****** ******** ***** ** ***** ***** ******* **** ***** ********* ********** ******** *******
  • Ceess Ceess:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
    ********* ******* ****** ***** **
  • Ceess Ceess:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ****** ******* ********* ********* *** ***** ********* ******* hahahaha**** ******* ******* ****** ********** **** ***** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ******* ********* ***** **** ****** **** ***** ******* ******* **
  • Ceess Ceess:
    **** *** *** ******* **** *** ********* *** ********* ********* ********** ***** ********* hahahaha* ***
  • Ceess Ceess:
    ********* ****** ***** ********** ******* ****** *** ****** *** ******** ********
    **** ******* ****** ********** ******* ******** hahahaha *** * ** ***** ******** ******* ********* ********** ******** ********* ***** ******* ********* ****** ***** *** ******** ******* ***** ********* ****** ********
  • Ceess Ceess:
    **** ********** ****** **** ********* ** ********** ****** ********* ** ******* ********* ***** hahahaha *** hahahaha****** ** ******** ** ** *** *** ******** ******* ******
    ****** ***** ** *** **** ********** **** ***** hahahaha* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • Ceess Ceess:
    **** ****** hahahaha**** ******* ********** ******* **** *** ******** ** ***** ******* ******* *** ***** ****** hahahaha* ***** ******* ****** hahahaha hahahaha**
    ******** ***** ****** ******** *** ***** ********* hahahaha** ***** ********** ********* hahahaha***** *** *** ******* ****** ********* ******
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    *** **** ****** ****** ******** ******** ***** ****** ******** *** ***** ********* hahahaha** ***** ********** ********* hahahaha***** *** *** ******* ****** ********* ******
    ******** ******* ** ******** *** *** ********* hahahaha **
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ****** **** ********** ******* *** ******* ******* ***** ********** ******** ******** ******* ******** ******* ******* ** hahahaha* ******** **** **** ******* ********
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** ****** ****** ******** ********* hahahaha** **** ****** ****** ****** ****** **********
    **** **** *** ****** ****** ******* **** ****** ******* *** ***** *** ********** *** ******* *** ******** ********* ******** ********* ******** *** ******** ******** *** **** ******** ********* hahahaha ******** hahahaha** ******
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ******** ****** ****** ***** ******* *** ******* ******* *** ***** ** ***** **** ******* ******* ****** ******* ******** hahahaha ******* **** hahahaha* ** **** hahahaha ********* ******** **
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ****** ******** ****** ****** ***** ******* *** ******* ******* *** ***** ** ***** **** *******...