Biobizz her sulamaya ekliyo musunuz

Kankalar siz bu biobizzi nasıl kullanıyosunuz her sulamaya ekliyo musunuz? Bugün biobizz outdoor try pack aldım yabancı sitelerde biobizzin sitesinde falan gübreyi her sulamaya ekleyebilirsiniz diyo. Outdoor bi bitkim var her gün 10 litre civarı suluyorum her gün çizelgedekinin yarısı kadar eklesem fazla gelir mi acaba bitkiye? Her gün 10 litre suya gübre dayanmıcak ama napalım artık girdik bi yola

Icarus

Kıdemli Üye
Outdoorda bezin zehirlenmesi olur mu bilmiyorum ama 1 gübreli su 1 temiz su vermek mantıklı geliyor. Outdoor yapan arkadaşlarda cevap yazsa güzel olur.

Efexx

Yeni üye
her şeyin fazlası zarardır kanka bir gübreli bir gübresiz olarak git. ama senin topragın her gün kuruyorsa her gün veriyorsan gün olarak böl haftada 2 3 gübreli ideal gelir diger türlü bitkin bi süre sonra gübre yanması belirtisi verir bitkin hangi boyda?

her şeyin fazlası zarardır kanka bir gübreli bir gübresiz olarak git. ama senin topragın her gün kuruyorsa her gün veriyorsan gün olarak böl haftada 2 3 gübreli ideal gelir diger türlü bitkin bi süre sonra gübre yanması belirtisi verir bitkin hangi boyda?
70-80 cm arası kanka ama enine büyük baya

Ustalar tavsiyelerinize çok ihtiyacım var her gün 10 litre suluyorum bu bitkiyi. Biobizz gübre aldım çizelgede 1 litreye 2 ml diyor bi gübreli bi gübresiz 2 ml mi ekliyim yoksa her gün 1 ml mi? Yoksa bi gübreli bi gübresiz 1 ml mi?

Ekli dosyalar

• AC704D60-BD98-4E50-BF68-F8EBA601DE42.jpeg
    AC704D60-BD98-4E50-BF68-F8EBA601DE42.jpeg
    189.8 KB · Görüntüleme: 71

Berkant1

Yeni üye
Maşallah kardeşim bu bitkiden 240 gram kuru alırsın şuanki haliyle hasat vakti ortalama olarak eylül başı ağustos sonuna 400gram kuru olur kesin sana tavsiyem kimseyi dinleme buraya kadar kendi çabanla geldin devam et böyle gözlemleyerek deneyerek acayip mutlu olursun

Mutti

Yeni üye
Bence hergun sulamana gerek yok dostum. Hiç değilse bir gün off bir gün on şeklinde sularsan daha iyi olur. Bio Bloom da her sulamada kullanmana gerek yok. Aslında bildiğim kadarıyla gübreleme haftalık periodlarla veriliyor diye biliyorum Bir gübreli Bir gübresiz su vermelisin. Yapraklarında yanma hiç görmedim ama fazla gübre verdiğinde çocuk sana yandım abi diye yapraklarından sinyal verir :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • B boldpilot34:
    hahahaha *** ** ***** hahahaha***** ****** ****** hahahaha*******
  • lavrens lavrens:
  • L lityum:
  • L lityum:
    **** ** ** **** ******* hahahaha
  • spotify artist spotify artist:
  • A angeshar:
    A angeshar: **********