Biogübre Olarak Keçiboynuzu Özü (Harnup/Carob)

Xcd

Astral
mikoriza gibi microorganisma eklemiyorsan en erken çiçeke almadan 1 hafta önce vermeye başlayabilirsin

Xcd

Astral
her zaman kullanabilirsin düzenli içeriğinde ki şekeri mikolar tüketecektir o zaman birikme yapmaz

Berzan

Kıdemli Üye
her zaman kullanabilirsin düzenli içeriğinde ki şekeri mikolar tüketecektir o zaman birikme yapmaz
Abican biobiz kullanıyorum ciceklenmenin başında kullansak lt 3 ml olarak sıkıntı yaparmı birde fasulyeyle beraber versek sıkıntı yaratır mı ?

Sonne

Kıdemli Üye
Hocam selamlar,
Ben normalde AN serisi starter pack kullanıyorum.
çiçeklenme 4. Hafta bitti. Hünnap soğuk sıkım pekmezim var fakat hiç kullanmadım. An serisi kullanırken yine de boş sulamada pekmezi versem bi yararını görür müyüm?
Mikoriza filan diyorsunuz ama an gübreleri kimyasal bildiğim kadarıyla pekmez iş yapar mı? Bir de zaten gübreleri oranlı veriyorum pekmezin içeriğinde de ciddi oranda potasyum var. Boş sulamalarda pekmezden versemde bu sefer çiçeğe çok potasyum yüklemiş olmuyor muyum?

Hocam selamlar,
Ben normalde AN serisi starter pack kullanıyorum.
çiçeklenme 4. Hafta bitti. Hünnap soğuk sıkım pekmezim var fakat hiç kullanmadım. An serisi kullanırken yine de boş sulamada pekmezi versem bi yararını görür müyüm?
Mikoriza filan diyorsunuz ama an gübreleri kimyasal bildiğim kadarıyla pekmez iş yapar mı? Bir de zaten gübreleri oranlı veriyorum pekmezin içeriğinde de ciddi oranda potasyum var. Boş sulamalarda pekmezden versemde bu sefer çiçeğe çok potasyum yüklemiş olmuyor muyum?
Doğal gidiyorsan kimyasal karıştırma

Rodi

Yeni üye
Sağolasın faydası olur inşaAllah. Keçiboynuzu asidik bir yapıya sahip (meyve asitleri gibi) bu yüzden eklendiğinde phı bir miktar düşürüyor. Gübrelerle karıştırıldığında PH ın çok düşmemesine dikkat etmek lazım. Boş sulama yaparken biraz ekleyip PH'ı düşürüyorum boş sulamalarda kullanıyorum. İkisi de olur nasıl kolayına geliyorsaab

Abi benim bitkilerin bugün 20.gunu yarın boş sulama yapacağım 1litreye 1 tatlı kaşığı karıştırıp versem sağlıklı olur mu 20.gunde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S salimcan:
    ** **** ***** ***** ****** ******* ***** ******* **** **
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahaha*** ******* ********* ******* ****** ********** ********* ******** ********* ** ******** ** **** ******** ***** **** *******
  • Night owl Night owl:
    **** ** ******** ******* **
  • Night owl Night owl:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • Night owl Night owl:
    ****** ** **** ***** ***** ****** ******* ***** ******* **** **
  • hazelover hazelover:
    ****** **** hahahaha******* **** *** *** *******
  • A active661:
    ****** ******* **** **** ********** hahahaha hahahaha*** ******** ********* ***** *********
  • Night owl Night owl:
    ***** ********* ***** hahahaha** *** **** ****** ********* ** ******* ******* **** * ******* * **** ********** *** * **** ********** ********* **** ******** ********** ***** **** **** ***** ********* ****** ******** ** *** *** **** ******* ***** ****** ***** *** ***** ***** ******* ********** ** **** ********** ****** *******
  • Night owl Night owl:
    ******* ****** **** hahahaha******* **** *** *** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ****** ******* **** **** ********** hahahaha hahahaha*** ******** ********* ***** *********
  • Night owl Night owl:
  • A active661:
    ***** *** *** ***** ***** hahahaha* hahahaha** ********* *** ****** hahahaha*
  • A active661:
    ***** * hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** *** *** ***** ***** hahahaha* hahahaha** ********* *** ****** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • A ax-b:
    *** ********** hahahaha* *** ******* ******* ** ******* *********
  • A ax-b:
  • Night owl Night owl:
    ****** ** *** **** ********* hahahaha** ******** **** ***** ***** ********* hahahaha***** ******* ******* **** ********** **** ****** ** ******** ******* ********* ** ****

***** ****** ******* *** ****** *** hahahaha** *******
  • Mordecai Mordecai:
    ********* *** * **** *** hahahaha
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha ** *** ***** ****** hahahaha ***** **** **** **** ********* hahahaha* hahahaha* ****** ** *** ******* ********* ******* **** **** ******* ****** ***** ********** *******
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: *** * ***** ******* ****** **********