Bir dakikanizi alacagim sadece

Ogkush9666

Yeni üye
Arkadaslar amnesia auto yetistiriyorum. İsik olarak 400 w hps lamba kullaniyorum. Ama iki tur lamba var biri gelisim biri ciceklenme. Biri sari biri morumsu isik veriyor. Ciceklenmede mor olanimi kullanmam lazimdi. Cunku hala gelisimde kullandigim isigi kullaniyorum

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Arkadaslar amnesia auto yetistiriyorum. İsik olarak 400 w hps lamba kullaniyorum. Ama iki tur lamba var biri gelisim biri ciceklenme. Biri sari biri morumsu isik veriyor. Ciceklenmede mor olanimi kullanmam lazimdi. Cunku hala gelisimde kullandigim isigi kullaniyorum
Dostum popeye61 doğru söylüyor sen hps de yetiştiriyorum yazmışsın eğer bu doğru ise onda yetiştiremezsin ancak lambanın özelliği tüm zamanlar içinse olabilir ama sadece çiçeklenme için bir hps ışıksa onu çıkarıp beyaz olan mh ışığını takman lazım şu an sarı ışığa değil beyaz ışğa ihtiyaçları var .

Cansahin

Yeni üye
Mh açık maviye yakın ışık veriyor, nisan mayıs aylarında güneşin yaydığı tayfa yakın, hps turuncu ya yakın ışık verir temmuz ağustos güneşin en dik açılarda yaydığı ışık dalgaboyu gibi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    ****** hahahaha*
  • A angeshar:
    +1
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
    **** **** * hahahaha ********* *** **** *** **** ***** ****** *** ****** **** **** ****** ******** ****** *****
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ******* ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**** ******** hahahaha ****** *** ******** hahahaha* *** *** **** ******* ***** hahahaha ******** ******* hahahaha**** ******** **** ***** *** hahahaha ***** ****** **** **** ****** ** **** *** *** **** ******** ***
    ***** *** hahahaha ********** ****** ** ****** ****** ** ****** ******* hahahaha** hahahaha******** hahahaha* *** ******** *** ****** ******* hahahaha*** ********* hahahaha ******** ******* ******* *** ****** ****** hahahaha******
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ***** ****** *** ***** hahahaha** ******** **** **** ******** ******** **** ***** *** hahahaha****** *** ***** ***** ****** ****** ******** ******* ***** ***** ******** *** hahahaha ********** ****** ** ****** ****** ** ****** ******* hahahaha** hahahaha******** hahahaha* *** ******** *** ****** ******* hahahaha*** ********* hahahaha ******** ******* ******* *** ****** ****** hahahaha******
    ******** ******* *** ******** *** ***** ******** hahahaha*** ***** ******
  • R Reacher:
  • R Reacher:
  • buranere buranere:
    ********* ***** ******* ***** hahahaha hahahaha * ** ***** hahahaha** ***** ****** ******** ***** ** **** hahahaha ********** ********** ***** ****** ******
  • buranere buranere:
  • buranere buranere:
    ***** ***** ********* ********** ***** ***** hahahaha* ****
    ***** ********* ******* ********** **** ******* ***** ********* **** ******** ***** ** ***** ** ********* ** ******** ********** ***** ********* ********** ***** ***** hahahaha* ****
    TabldotLife TabldotLife: ***** ********* ******* ********** **** ******* ***** ********* **** ******** ***** ** ***** **...