Bir sorum var..!!!!!!

Selam kanklar sorumu cevaplarsaniz sevirim ciceklenme 3. Haftasayim bugun sabah bahtigimda somek cikamya basladigini gordum. Bir bakip yaorum atarmisiniz ilk glowum bu somekler daha buyuyecwk degilmi birde?

WDT

Üye
Kanka maaşallah. Hiç bozmadan devam edersen iki hafta sonra bitkini tanıyamazsın. Tebrikler dostum

sıkıntı yok,aynen devam.çiçeğin ilk 3 haftası bitki gelişime devam ettiği için pistillerin belirmesi biraz zaman alır.3.haftadan sonra daha da şişerek devam edecek

OttoMan347

√SEFİR√
@OttoMan47 kanka yorumlarin icin saol beni bugunlere getiren sensin ama su actigim her konuya yorumunu hemen yaz elimde telefon nezman yazican diye saatlerce bekliyorum^^
Estağfurullah kanka Nasibin varmış vesile olmuşuz. Bu ara pek giremiyorum girsem de kimseyle yeterince ilgilenemiyorum kısa kısa özet geçmeye çalışıyorum. Sen yine bişey olunca profilden yaz kanka sana özel muamele artık :D

Estağfurullah kanka Nasibin varmış vesile olmuşuz. Bu ara pek giremiyorum girsem de kimseyle yeterince ilgilenemiyorum kısa kısa özet geçmeye çalışıyorum. Sen yine bişey olunca profilden yaz kanka sana özel muamele artık :D
Hakkin cok kankam ama kimsenin yorumu seninki gibi degil birde kanka fazla gubre verimisin flash attim birkez yeterli olurmu daha atmam gerekmi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!