Bir yerde hata var

Aliço

Yeni üye
kardeşler bemi takip edenler bilir bitkiler outdoor 1.5 aylık bitkiler nedense sağlıksız gibi duruyorlar gür değiller su verdim kendilerine geldiler ama biri var purple olan hiç yaprağını kaldırmıyor sürekli eğik bu durum nedendir böyle devam ederse nasıl olur çözüm bulamadım gördükçe moralim bozuluyor kızların durumundan dolayı
 https://ibb.co/f6Ej3y
https://ibb.co/mfiSOy
https://ibb.co/jguHOy bunlar su vermeden önceki halleri

R

Ripley'sOG

Guest
Su verme düzenin nasıl ve toprakta perlit varmi ?

Aliço

Yeni üye
Cvp: Bir yerde hata var

Ripley' Alıntı:
Su verme düzenin nasıl ve toprakta perlit varmi ?

Ustam genelde 5 günde bir veriyordum şırıngayla gübreyi ayarlıyorum ph perfect gübreler, ayrıca suyu bekletiyorum ama hala sararmalar mevcut ve biri uaprakları hep alağı doğru salıyor, bu gün kovaların etrafını siyah poşetle kapattım sonra flush yap dediler tekrar düzene sok dediler sen ne dersin ?

R

Ripley'sOG

Guest
Ucuz sorun değil gubren vs neydi ? Ph felan nasil hallediyorsun ?

Aliço

Yeni üye

Zyhaze' Alıntı:
Kanka saksıların altında delik varmı?

Var kanka

Ripley' Alıntı:

Gübrem advaced micro grow bloom set, ph ayarlayamıyorum gübreler ph perfectli sadece diğer türlü de su verceğim günün bir gün öncesi auyu çeşmeden doldurup dinlendiriyorum, öyle veriyorum, ya riplay usta bu inik yapraklar çok canımı sıkıyor bir kaldırmıyor yaprakları gür surmuyorlar sorun olur mu çok bu ?

R

Ripley'sOG

Guest

Alico' Alıntı:

Ripley' Alıntı:

Gübrem advaced micro grow bloom set, ph ayarlayamıyorum gübreler ph perfectli sadece diğer türlü de su verceğim günün bir gün öncesi auyu çeşmeden doldurup dinlendiriyorum, öyle veriyorum, ya riplay usta bu inik yapraklar çok canımı sıkıyor bir kaldırmıyor yaprakları gür surmuyorlar sorun olur mu çok bu ?

Eğik yaprakların sorunu su değilse köktür.Kökler ya kovada rahat etmiyor yada güneş ısıgı onları plastık oldugu için kavuruyor.Sulama kaynaklı değil ise bunlardan biri veya funguslardır.Böcek kontrolünü yapıyor musun bilinmez ama ciddi ve güzel bitkiler istiyor isen sıfırdan nefes alan ve drenaj sahibi bir toprak edinmeli ve bir bez saksı edinmelisin.Ekstra olarak böcek koruyucu bir sprey almalısın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B bayfrodo33:
  • M Chat bot:
    hahahaha* *** **** *** *****
  • B Chat bot:
  • M Chat bot:
    hahahaha* *** ****** *** *****
  • B Chat bot:
  • B bayfrodo33:
  • B Chat bot:
  • B Chat bot: