Birkaç soru

Arkadaşlar tohumu jiffy tablete ekeceğim tohum çıktıktan sonra ne kadar su vermeliyim kademeli olarak ne kadar arttırmalıyım? ve birde ilk önce 3 beyaz 1 sarı torch takmayı düşünüyorum (4 beyaz 5 sarı var elimde 50w) böylelikle elektrikten tasarruf ederim diye düşündüm kademeli olarak arttırırsam düşüncelerinizi alabilirmiyim ve son olarak canna terra şemasındaki gübreleri aldım gübrelemeye ne zaman başlamalıyım 1 boş 1 dolu şeklindemi sulamalıyım 2 dolu 1 boş yapsam ne olur şimdiden fikirleriniz için teşekkür ederim

WDT

Üye
Arkadaşlar tohumu jiffy tablete ekeceğim tohum çıktıktan sonra ne kadar su vermeliyim kademeli olarak ne kadar arttırmalıyım? ve birde ilk önce 3 beyaz 1 sarı torch takmayı düşünüyorum (4 beyaz 5 sarı var elimde 50w) böylelikle elektrikten tasarruf ederim diye düşündüm kademeli olarak arttırırsam düşüncelerinizi alabilirmiyim ve son olarak canna terra şemasındaki gübreleri aldım gübrelemeye ne zaman başlamalıyım 1 boş 1 dolu şeklindemi sulamalıyım 2 dolu 1 boş yapsam ne olur şimdiden fikirleriniz için teşekkür ederim
Toprak nedir dostum ?

Brother

Doktor
Bro ilk hafta nem yüksek olduğu için
sulamana gerek yok suyu yapraklarından alıyor
çeyrek çay bardağı sulayarak yavaş yavaş artırarak gitmen gerekiyor
veg dönemi ihtiyacın olan renk ışığı beyaz
sarı torch çiçeklenme de kullanılıyor

Bro ilk hafta nem yüksek olduğu için
sulamana gerek yok suyu yapraklarından alıyor
çeyrek çay bardağı sulayarak yavaş yavaş artırarak gitmen gerekiyor
veg dönemi ihtiyacın olan renk ışığı beyaz
sarı torch çiçeklenme de kullanılıyor
hocam nem makinem yok üstüne plastik bardak kapatsam plastik bardağın üstüne delik açsam olurmu ozaman 4 beyaz torch ışık takıyorum toplam 200w ediyor 2 bitkim olcak yeterli olurmu 2 bitkiye ?

tohum çıktıktan sonra toprağa alacagım yazmayı unutmuşum

Brother

Doktor
hocam nem makinem yok üstüne plastik bardak kapatsam plastik bardağın üstüne delik açsam olurmu ozaman 4 beyaz torch ışık takıyorum toplam 200w ediyor 2 bitkim olcak yeterli olurmu 2 bitkiye ?
Kanka ışık bitkiye göre alana göre yapılır
45 cm mesafe de 2 bitkilik alana yayılması gerekiyor bro
eğer yansıtıcı felan yaparsan yeter
ama tabi 300 watt yaparsan senin yararına olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha* **** ***** **
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** ***** ******* *** ***** ********* ***** **** **** ******* * *** ********** ** **
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • T Tropikal.MR:
    ***** ******* **** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahaha hahahaha* **** ***** **
    +1
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ** hahahaha ***** ******** *********
  • 420x 420x:
    ******** ***** **
  • lavrens lavrens:
    ***** * ***** ******* **** ** ****** ***** hahahaha* ***** ******** ********** *** ******** ******
  • 420x 420x:
    ** **** ***** **** hahahaha **** ****** ****** ******** **** * ** ********** ********* ****** ****** ******* ********
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    ********* ***** *** ***** ******** hahahaha ***** hahahahahahahaha
  • 420x 420x:
  • lavrens lavrens:
    ****** ** hahahaha*** ***** *** ***** ******** hahahaha *****
    *** hahahaha ***** ******* ******** ** **
  • 420x 420x:
    **** **
  • 420x 420x:
    ***** ****** **** ** *** ****** ******** **
    +1
    ***** ****** ********** ********* ** ***** hahahaha ****** ** *****
    hahahaha* ****** **** ** *** ****** ******** **
  • lavrens lavrens:
    ******* ***** ******* ***** ********** ****** ********** ********* ** ***** hahahaha
  • 420x 420x:
    ***** ** ***** hahahaha ******** ***** ***** ******* ****
    +1
    **** ******** ***** ***** ** ******* ***** *** *** ********* ********** ********* ******* **** hahahaha* *** ********* ***** ******* ***** *****
    NewGardener NewGardener: ******** ****** ****** *****