Bitki böyle yetistirilir. :)

GlockGen5

Müptezel
Teşekkür ederim üstad sen ve @TheGodfather47 @Kanka bütün üstadların emeği var bu kızlarda,her bir grower için söyleyemem ama ciddi anlamda üstadlar çok yardımcı oluyor,arada bazı dengesizler gelip forumu tatsızlastırsada,alayını boş verin arkadaşlar 5 krş çıkarı olmayan bu kankalara büyüklerim abilerime istediğinizi sorun,lakin cvp vermiyor diye trip atmayın bir b**k öğrenemezsiniz,kimsenin burda bir zorunluluğu yok bunu anlamalıyız,diretmek yerine daha saygılı olunca herkes yardım eder bu forumda,tekrar herkese tskr ederim umarım hasatımız güzel olur :)

C

Canna

Guest
@Bob007 dostum yarindan sonra bir müddet yokum, simdi cicege aldiginda semadaki cicege giris gübrelemesine basla, yani tera kesiyorsun florese basliyorsun, semadaki miktarlara göre ve ilk pistili görene kadar boost 1 lt ye 2 ml olarak devam et. Vegi 2 hafta uzattigimiz icin semadaki PK13/14 zamanida ileriye atti. 3 hafta bu sekilde git ondan sonra floresi 1 lt 5,2 ml olarak azalt ve boostu 1 lt ye 3 ml yap. Cicege girdikten sonra, yani ilk pistilleri gördükten sonra 5. hafta bitip 6. haftaya girdiginde 1 hafta PK13/14 ver, PK 13/14 verdigin hafta boostu 1 lt 2 ml yap. Zeten hasata iyice yaklasmis olacaksin. son iki hafta 1lt suya 4 ml boostla finali yapacaksin. Bu yazdiklarimi not al, zannediyorum mart sonuna dogru tekrar girerim foruma. Iyi growlar, aynen devam dostum.:):) Karpuz gibi sömeklerin olsun.:D:DIsik konusunu yazmisttim, cicege verdiginde nasil yapman gerektigini.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Woppy

Ordinaryüs
Bitkiler harika görünüyor lar eline sağlık knkm ne kadar ustaların yardımı olsada seninde elinin emeği burada okadar yardım edilip doğruyu yapamayan arkadaslar var (sözüm meclisten dışarı kimse alınmasın).

GlockGen5

Müptezel
İncesi yoktu bro,kendir ip sadece bu kalınlıkta vardı,yabancılık çekmedi ana gövde malzemesi kullandık bu kulemize:D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ****** *** ******* *** ********* ***** *** ******** *** ** ******** ***
  • needrich10 needrich10:
    ** ******* ******** ****** ****** *** **** ***** ****** ****** ** ** ** ***** **
  • needrich10 needrich10:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ******* ******* hahahaha** ***** ***** ** *** ******* **** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • needrich10 needrich10:
    hahahaha ******** hahahaha hahahaha***** ********
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* *** ********* hahahaha* ****** ******* ****** *** ****** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ******** ******* ******** hahahaha* *** ***** hahahaha**
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* hahahaha* ******* ******** ** *** ******* ** ******* ***** ******* hahahaha* ********* ****** hahahaha***
  • needrich10 needrich10:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ***** ******* hahahaha ****** * ****** * ******* ***** * *** **********
  • needrich10 needrich10:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ***** ****** ** *** * hahahaha* *** hahahaha* ******** *** **** ***** **** hahahaha* ****** **** ********** ** ** *** ** hahahaha****
  • needrich10 needrich10:
    ******* ****** ******* ******** ***** ********** *** ******** ********* ********** **** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha ******** ***** ********* *********
    +1
  • needrich10 needrich10:
    **** **** hahahaha** ******** ***** ********* *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ****** hahahaha hahahaha* ***** hahahaha* ****** *** ** ***** ******
    Bandaleros Bandaleros: **** ****** hahahaha hahahaha* ***** hahahaha* ****** *** ** ***** ******