Bitki boyu

Kankalar selamlar bir sorum olacaktı alanım küçük olduğu için bitkimin boyunun kısa olmasını istiyorum bu durumda toppingi kaçıncı boğumda atayım sonrasnda lst egitimine ne zaman baslamalıyım? Yorumunuz değerlidir boş geçmeyin

Kankalar selamlar bir sorum olacaktı alanım küçük olduğu için bitkimin boyunun kısa olmasını istiyorum bu durumda toppingi kaçıncı boğumda atayım sonrasnda lst egitimine ne zaman baslamalıyım? Yorumunuz değerlidir boş geçmeyin
Kanka bitki 5-6 kat çıktıktan sonra başlayabilirsin lst ye. Bence en uygun zaman.

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Kanka bitki henüz yeni filizlendi, sorma amacım nasıl bi yol izleyeceğimi bilmek
anladım kanka, 5lik kare gayet uygun, ışığı az vermediğinden emin ol yoksa filizin boya gider en baştan, kullanıyorsan kök artırıcı gübre kullanma, çok yetişkin bir bitki istemediğin çok sayıda köke de ihtiyacın yok, zaten saksı da yetersiz gelir. Canna üstadın dediği gibi 4. kelleye topping uygula , ardından mutlaka mainlining veya lst uygula , eğitim uygulamazsan ve gen sağlam çıkarsa tüm bu şartlara rağmen bitkinde uzama olabilir, bu kenevirin ne zaman ne yapacağı belli olmuyor eğitim şart :)

ben kendi yöntemimi yazdım, farklı tavsiyeler de olabilir :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    hahahaha*** *****
  • A ax-b:
    ****** ***** ********** hahahaha ********** * ****** **** ******* ********** ****** ********* ******** *
  • shellman shellman:
    ****** ** ********* **** ***** ***** **** hahahaha** ***** **** ********* ******* ******** **** ******** ****** ******** **** **
  • shellman shellman:
    **** ***** ********** hahahaha*** ****** *** ****** **** ***** ********** ********* ********* *** ******* ****** ******** ********* ***** **** **** ****
  • A ax-b:
    ***** hahahaha** **** **** ****** ** **** hahahaha*
  • shellman shellman:
  • shellman shellman:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • D despotdes:
    *** ******* ********** **** ******** ******** ******* ******** **
  • D despotdes:
  • A ax-b:
    * ********* * ******* ****** ***** **** **
  • D despotdes: