bitki gelişmiyorr

mitnicik44

Yeni üye
arkadaşlar merhaba,
iç mekanda ilk defa deniyorum ve sanırım bşyleri yanlış yapıyorum
4 tane oto tohum ektim ama sadece 1 tanesi çıktı (tohumları suda bekletip peçetede çimlendirdim)ve bugün 22. günü olmasına rağmen bitki çok zayıf ve yapraklar sarı. ışığı 18/6 saat kapalı şekilde, kabin içi sıcaklık genelde 20-21 derece
buhar makinasını sürekli açık bırakamıyorum(kabinin içi ıslandığı için ışığa zarar vermesinden çekiniyorum yanlış mı?)bazen ısısı ve buharı düşüyor bu yüzden. ama genellikle ısı 20 derece buhar 60
kurtarabilir miyim ne yapmam gerekiyor

mitnicik44

Yeni üye
Nem oranını 70 80 e cikar ve fotoraf ekle isiyi 26 ya cikar temiz hava önemli kiminin 2 haftalik bitkisi kiminin 4 haftalığı suan çok bi yorum yapmak mümkün değil
buhar makinasını kabin içinde sürekli açık bırakmam gerekiyor nemi 80 yakalamam için fakat sürekli açık olduğunda kabin içi ıslak oluyor. nasıl yapmam gerekiyor çadırın kapağını sürekli açık bırakıp makinayı sürekli mi açmam gerekiyor? ve koku sorunu olmadığı için dışarı açılan borular yok. temiz havayı bu şekilde sağlayıp nemi tutturabilir miyim

SariTursu

Kıdemli Üye
Kanka öncelikle çıkış fanını dışarıya ver. Bitki kullandığı havayı tekrar solumasın. Bu çok önemli. Kirli hava dışarıya, temiz hava içeriye. Ardından sıcaklık 21-28 arası nem ise veg döneminde 70-80 arası olmalı. Bütün bu dediklerim sağlandığında tek bir sebep kalıyor sulama. Eğer coco yapmıyorsun, medyan toprak ise 3 güne bir sulayıp bitkinin toprakları oksijrn alıyor ise bitkinin büyümesi, gelişmesi normal seyrinde olur. Krndine bir sor bunlardan hangisini yanlış yapıyorsun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ****** **** ***** *********
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ******** ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** hahahaha***** ****** **** ***** *********
  • needrich10 needrich10:
    ******** hahahaha**** ****** **** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** hahahaha****** ***** ** ********** ***** hahahaha ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** *** **** **** hahahaha******** hahahaha****** ***** ** ********** ***** ***
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • Y Yer1n7kat6:
  • Narkotik Narkotik:
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ***** hahahaha** ****** ******** hahahaha* *********
  • esfanet esfanet:
  • 420x 420x:
  • esfanet esfanet:
  • J Jamaicanganja:
  • 420x 420x:
  • lavrens lavrens:
  • J Jamaicanganja:
  • 420x 420x:
    *** * ** **** ********* *** hahahaha
  • J Jamaicanganja:
    ***** ** ****** ****** ****** *** ***** hahahaha ******* *****
  • NE0 NE0:
    ********* hahahaha ******** ********** *** ****** ****** ****** * ** ***** *** ********** *****
  • J Jamaicanganja:
    ******* hahahaha** ***** *** ***** ********* ******* ******* ** ****** *** **** *****
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • J Jamaicanganja:
    ********* ***** ******** *** ******* ***** ******** *** *** **** ******** *** ******** hahahaha hahahaha **** ****** **** ******
    J Jamaicanganja: ********* ***** ******** *** ******* ***** ******** *** *** **** ******** *** ********...