Bitki kocaman oldu fakat kafası yok

OttoMan347

√SEFİR√
Çok merak sardım, güzel şeyler öğrendim bakalım ne olacak, auto yapıyorum ben her zaman hasatı düşük olur mu acaba? Normalde 70 - 120 arsı alıyorum genetiği göre değişiyor
Güzel balık gübresi tarifi öğrendim piyasadaki fishmix 100 bassrmış deneyeyim paylaşırım seninle
Sevinirim ustam tecrübe edinir bana da yazarsın iyi olur. Mikoriza kullanmanı tavsiye ederim organik bakacaksan. Zaten bitki köklerinin etrafında mikoriza oluşuyor, kimyasal gübre bunları öldürüyor. Extra mikoriza ve kompost tea falan yapar da bakarsan efsane sonuçlar doğuyor. Baş örnek xcd abi

mami10_

Doktor
Sevinirim ustam tecrübe edinir bana da yazarsın iyi olur. Mikoriza kullanmanı tavsiye ederim organik bakacaksan. Zaten bitki köklerinin etrafında mikoriza oluşuyor, kimyasal gübre bunları öldürüyor. Extra mikoriza ve kompost tea falan yapar da bakarsan efsane sonuçlar doğuyor. Baş örnek xcd abi
Mikorizayı biliyorum, bokaşi kompostu ve fish mix bide sst düşünüyorum mikorizs yerine orca köklendirici deli bir beslenme programı hazırladım
Yalnız sorun şu ki fosforu kendim yapamıyorum yarasa gübresi olarak ve başka ürünlerin hazır besini var ben fosforu da kendim yapmak istiyorum bunun için önere bileceğin bir şey var mı?

OttoMan347

√SEFİR√
Mikorizayı biliyorum, bokaşi kompostu ve fish mix bide sst düşünüyorum mikorizs yerine orca köklendirici deli bir beslenme programı hazırladım
Yalnız sorun şu ki fosforu kendim yapamıyorum yarasa gübresi olarak ve başka ürünlerin hazır besini var ben fosforu da kendim yapmak istiyorum bunun için önere bileceğin bir şey var mı?
Kanka balıkta fosfor var zaten :) balık koku yaptığı ve sigaranın içimin bozduğu için en son çare olarak kullanılıyor, havyar daha kolay toprakta çözülen fosfor oluyor o da bi seçenek. En iyisi tabi yarasa gübresi ama balık gübresi yapacaksan balıkta var

mami10_

Doktor
Balıkta fosfor varda, yapacağım gübre ya 4,2,2 olucak ya da 5,2,2 bunun çiçekte daha da yükseltmek lazım kafamda bir iki şey varda bakalım nasip
Bir iş yapıyorsak hakkını vermek lazım
Bu balık başk balık Mirim yaparken kokmuyor, ama içimi i bozar mı deneyip göreceğiz
Şarap gibi fermente ediyorsun bunu
Kanka balıkta fosfor var zaten :) balık koku yaptığı ve sigaranın içimin bozduğu için en son çare olarak kullanılıyor, havyar daha kolay toprakta çözülen fosfor oluyor o da bi seçenek. En iyisi tabi yarasa gübresi ama balık gübresi yapacaksan balıkta var

OttoMan347

√SEFİR√
Balıkta fosfor varda, yapacağım gübre ya 4,2,2 olucak ya da 5,2,2 bunun çiçekte daha da yükseltmek lazım kafamda bir iki şey varda bakalım nasip
Bir iş yapıyorsak hakkını vermek lazım
Bu balık başk balık Mirim yaparken kokmuyor, ama içimi i bozar mı deneyip göreceğiz
Şarap gibi fermente ediyorsun bunu
Merakla bekliyorum kanka. Extra havyar kullanabilirsin istersen eğer birlikte fermente edilirse ki bence edilir. Yada fosfor gübrelerinin ham maddesi olan yarasa gübresini destekleyici olarak kullanırsın

mami10_

Doktor
Merakla bekliyorum kanka. Extra havyar kullanabilirsin istersen eğer birlikte fermente edilirse ki bence edilir. Yada fosfor gübrelerinin ham maddesi olan yarasa gübresini destekleyici olarak kullanırsın
Valla bende merakla bekliyorum, tohumlar gelsin başlıyorum havalarda iyice soğudu tam grow zamanı
Yarasa gübresi yakar diye korkuyorum ne yalan söyleyim, bakalım daha tohumların gelmesi bitkinin çiçeğe girmesi 1,5 ay var o zamana kadar bir şeyler buluruz

OttoMan347

√SEFİR√
Valla bende merakla bekliyorum, tohumlar gelsin başlıyorum havalarda iyice soğudu tam grow zamanı
Yarasa gübresi yakar diye korkuyorum ne yalan söyleyim, bakalım daha tohumların gelmesi bitkinin çiçeğe girmesi 1,5 ay var o zamana kadar bir şeyler buluruz
Kanka toz alırsan ben sana yardımcı olurum yakmazsın. İlk ağacına bakarım ona göre yarım dozda başlar yapraklardan takip edersin sen işi biliyorsun sonuçta az gelirse eklersin

mami10_

Doktor
Kanka toz alırsan ben sana yardımcı olurum yakmazsın. İlk ağacına bakarım ona göre yarım dozda başlar yapraklardan takip edersin sen işi biliyorsun sonuçta az gelirse eklersin
Eyvallah Mirim zaten bu organik sensiz olmaz illa ki sana danışacağız, icblue dan da yardım alacaktım ama profili silmiş gitmiş umarım iyidir

mami10_

Doktor
İyi ustam ben havlu atıyorum gibi bişey yazmış profile gitmiş başka nedenleri olabilir bende üzüldüm gittiğine
Böyle adamlar forumdan gittiği zaman gerçekten üzülüyorum, ripleys og, silas, ve nice bilgili adamlar gitti bu forumdan çok üzüldüm hepsi giderken
Bana indoor growu öğreten de ripleys og saygı ile anıyorum onu,. Çok bilgili adamdı her zaman nokta atışı yapardı ben daha forumda öyle birini görmedim

OttoMan347

√SEFİR√
Böyle adamlar forumdan gittiği zaman gerçekten üzülüyorum, ripleys og, silas, ve nice bilgili adamlar gitti bu forumdan çok üzüldüm hepsi giderken
Bana indoor growu öğreten de ripleys og saygı ile anıyorum onu,. Çok bilgili adamdı her zaman nokta atışı yapardı ben daha forumda öyle birini görmedim
Bazı insanlar soğutuyor forumdan illaki geçerli bi sebebi vardır. Grkwerlığa gönül veren ve iyilik iyiliktir diyen herkes bursa yardımcı olur. Benim de az kaldı belli başlı adamlara özelden yardımcı olmama gibi geliyor ama hayırlısı :)

mami10_

Doktor
Bazı insanlar soğutuyor forumdan illaki geçerli bi sebebi vardır. Grkwerlığa gönül veren ve iyilik iyiliktir diyen herkes bursa yardımcı olur. Benim de az kaldı belli başlı adamlara özelden yardımcı olmama gibi geliyor ama hayırlısı :)
İlla vardır ya, yada bıkmıştır kim bilir
Sende mi gidiyorsun mirim? Daha organiğin o suna başlamadım ben ama :D :(

Brother

Doktor
Bro kafa yapmıyorsa daha uğraşma
benim bitki 2.haftası çiçeğe gireli daha doğru düzgün oluşmamış yerinden 1 parça alıp kuruttum kafam güzel oldu
bana kalırsa vur makası yeni growa başla geçmiş olsun

mami10_

Doktor
Hocam fox tail nedir açıklayabilirmisin
Bitki aşırı ısı ve ışığa maruz kaldığı zaman tricom lar 2 cil metobolitler (terpen ve s) buhar olup uçar ve bitki kendini korumak için yeni pistiller budlar oluşturmaya başlar
Ve sömek dalı tilki kuyruğunu andıran bir görünüme sahip olur buna da foxtail derler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ****** ******* ******** **** **** ******* hahahaha *****
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ******* ******** **** ****** ********** ***** **** ********** ****** ********* ***** ***** ** ****
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    hahahahahahahaha
    ********** ** **** ******** ***** **** * **** * **
    * **** hahahaha* ******* * **** **** *******
    ********* hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha ******* ****** *** *****
    ** ***** ********** ******* ****** **** ********** hahahaha ******** ***** ********** ** ********** ******* ***
    hahahaha** **** ** ****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* **** ********* ******* ****** **** ******* ******* ********* ******* ******** **** ****** ********** ***** **** ********** ****** ********* ***** ***** ** ****
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** **** hahahaha****** **** ***** **** ****** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** hahahaha* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha ******** *****
    hahahaha ****** *** ****** hahahaha**** ******* ********* *** *** ********