Bitki yetistirme lambası konusunda tecrübeli kankalar ;

papi27

Yeni üye
60x60x160 kabinimde 2 tane autoflower maxican airlines yetistirmeyi düşünüyorumda malum ışıklandırma konusuda oldukça önemliymiş ilk growumda hem tecrübe sahibi olmak hem dikkatli hareket etmek istiyorum o yüzden formda iyice vakit geçirmeye başladım birkaç gündür ama tecrübesiz olduğumdan çok karışık karman çorman şeylerle uğraşmak istemiyorum
Magicplantta 250 watt Philips Mh set growth
Hazır ampül kitini almaya düşünüyorum 772 lira kitin kapalı olma sebebi içerisinde ki balastı 250 liyse 250 watt tam verim almanızı sağlar yazıyor sizce 2 bitki içerisin gelişim döneminde kullanmayı düşündügüm ampül yeterli olur mu ? Çiçeklenme dönemindede yine 250wattlık çift spektrum kullanırım belki bilemiyorum cob led muhabbetleei falanda çok var ama uğraşıcak vaktim yok pek onlarla bu ampül kiti bana yeterli olur mu ? Içerisindeki hersey tak calıştır reflektör balast fiş vesaire.. link bırakıyorum aşşağıya fikirlerinizi bekliyorum dumanınız bol olsun

Son olarak kabinim dört dörtlük eksiksiz olucak karbon filtre temiz hava girisi icin fan vs vs

A

ALTINPİPO

Guest
250 watt shp kulanırsın yada 1000 watt marshydro 50000 satlık omur 250 36 bın lumen verır mh kulanma set guzel deıl

Byfendi

Kıdemli Üye
Kanka mars hydro ts 1000 modeliyle 2 bitki rahat bakarsin. 3 zorlar yaparsin tas gibi olur. Hps shp yerine . Mars hydro degerlendir derim.

papi27

Yeni üye
tamam onları sıparıs et baska sorun varsa soyle
Sen sorun iste sorundan bol bisey yok bende bak simdi azcık kafanı ütülücem madem el uzattın çok detayli bi sekilde anlatayım sende eksik yerlerimi söyle madem bu benim ilk growum biraz yakışıklı birşey olsun istiyorum tohumlarla beraber max 3 lira verseydum ama karbon filtreyle falan gecti 4 bin lira oldu tam kabinde pahalı tabi bin lira **** şimdi ben o listeyi sana atıcam eğer şöyle yapmasanda şöyle yapsan daha güzel olur kardeşim dediğin yerleri benimle paylaşırmısın bu arada bahcem var bahçemde kömürlük tarzı catılı matılı yer var ama soğuk falan alır yine oraya elektrik çektirip kabini oraya kurmayı düşünüyorum cok koku yapar mı komşular var yine tek tükte olsa koku sorun yaratabilirde yaratmayabilirde iki arada bi deredeyim oda neden bahçe açık ya açık havada koku çok gider mi oraya buraya.. listeyi bu gece atıcam bu postun altına müsait olduğunda bakabilirsen güzel olur kanka hayir başka sorun varsa söyle dediğin için atıyorum yani dkskskdk

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **