Bitki yetistirme lambası konusunda tecrübeli kankalar ;

Mustafa 0606

Yeni üye
arkadaşlar bende biryerden parasız 1000 w bestva aldım 120/60/180 kabini sekret jardın aldım kaç bitki atmalıyım peki

papi27

Yeni üye
ben buralardayım bakarım sana odanı kurarz beraber koku okadar asırı olmaz ama ufak olur https://zeuxe.com/home/37-bitki-yetistirme-kabini-90x90x180-cm.html kabını eger almadıysan bu kabın de ıyı aldıysan lıstenle bırlıkte yaz

Daha almadım hiçbirşey burda senin söylediğin shp sette burda

Bu arada ufak notlar aldım formda gezerken oda bunlar kanka

A

ALTINPİPO

Guest

Daha almadım hiçbirşey burda senin söylediğin shp sette burda

Bu arada ufak notlar aldım formda gezerken oda bunlar kanka

fanların guzel hersey guzel gorunuyor plogron toprak guzel bez saksı almalısın tutusu var 15 lıtre al dedıgım kabını alırsan daha guzel olur hem boy oranı 180.. 160 bı nevı sıkıntı cıkabılır belki daha daha nem makınası ph metre ıstersen ph duzeyı 6.8 olan sulardan bıdon olarak alırsın nasıl olsa bıtkın az ph down up ugrasmassın guzel kanka

papi27

Yeni üye
fanların guzel hersey guzel gorunuyor plogron toprak guzel bez saksı almalısın tutusu var 15 lıtre al dedıgım kabını alırsan daha guzel olur hem boy oranı 180.. 160 bı nevı sıkıntı cıkabılır belki daha daha nem makınası ph metre ıstersen ph duzeyı 6.8 olan sulardan bıdon olarak alırsın nasıl olsa bıtkın az ph down up ugrasmassın guzel kanka
Tamam o kabini alirım ama yeter mi karbon filtreyle temiz hava girisi icin fan kabin cünkü büyük ya bu senin attığın bide ben biliyosundur Tanga diye bi adam var onun gübre cizelgesini yapmayi dusunuyorum 10. Gunden sonra basliyor gubre vermeye Autoflower konu baslığı altinda paylasmis biri lightmix alsam olmaz mı cunku plagron alsam 6 hafta gübre gerekmez diyor ve yuksek degerlerde bi gübre bitkiye sıkınti vermesin ayrica plagronu aliram gübreye nasil baslicam 10. Günde iyice toprak baya gübreli 10. Gündede basliyorsun bide ekstra olarak

A

ALTINPİPO

Guest
plogronun lıgtmix de var gubresız topraklı onu alabılırsın kanka fanlarda yeterlı

S

silas

Guest
Ucuz olması açısından hps cob düşünüyor olabilirsin ama 2-3 growda elektrik faturasına ödediğin parayla quantum ışığın parası çıkar, çekeceğin sıcaklık derdi de kar kalır yanına. paran varsa 240w quantum board ışık al.

papi27

Yeni üye
Ucuz olması açısından hps cob düşünüyor olabilirsin ama 2-3 growda elektrik faturasına ödediğin parayla quantum ışığın parası çıkar, çekeceğin sıcaklık derdi de kar kalır yanına. paran varsa 240w quantum board ışık al.
Yok kankam benim maks vericegim para setine balastina 500-600 yani arkadaş şöyledi yukarida pure light shp set alirım 250 wattlik yüksek ihtimal

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********