Bitkide kuruma yaşıyorum

davut1987

Yeni üye
Öncelikle slm,
Yaklaşık 12/13 gün oldu 2 tane tohum diktim. İlk önce içer cimledim filizlendi birtanesinin yapraklarında kurumalar başladı be çok sıcak oluyor günlük suluyordum çünkü toprak kupkuru oluyor sıcaklık ortalama 33 derece oluyor. Bnde saksıya aldım. Balkonda gölgelik yaptım dışarda büyütmeye karar verdim. Ph 6.5 ölçülü su veriyorum. Kuruyanı kurtara bilirmiyim
.

Son düzenleme:

monkey

Üye
Saksıların kaç litre ? ve günlük kaç litre su veriyorsun gübre ne veriyosun ne kadar veriyosun.? Birde foto atma şansın varmı daha net birşeyler söyleyebilirim unutmadan gündüzmü yapıyosun sulamayı gecemi.?? Ph 6.30 lara kadar çekmen lazım.

davut1987

Yeni üye
Saksılar 12 litre günlük yaklaşık yarım litre kadar micro boom var ya üçlüsü veremiyorum gerçi bir kere verdim 2 litreye 2 ml hepsinde ayrı ayrı değil toplamı 2 ml ph 6.50 ortalama genelde lambayı kapatarak veriyordum içerde bn ce sıcaklık sorun oluyor 33 derece bazen 36 37 görüyor ph 6.30 çekeyim

monkey

Üye
sulamayı 1 litreye çıkar toprağın kurumasını takip et toprakta günlük sulamak çok hayırlı bir iş değil. Gübreyi bir bir sulamada ver bir sulamada verme başka resim yükleme sitelerini bir dene. Sıcaklık içinde 28 den sonrası sıkıntı aga.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ******* ******* hahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** ** hahahahahahahaha*****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******** ** ******** ****** ****** * ********** ******** ***** ********* ******** ******** **** ********** ****** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ********* ****** ******** ********* ********** ******* **** **** ****** ****** ***** ****** **** hahahaha* ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** hahahaha* ***** ***** ****** ******* ******** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* *** ***** ********* hahahaha ***** ********* hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ******* ********** ****** ******** ******** **** *** *** ***** ******* ******* ***** **** ******* hahahaha** ******* ********** *******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ****** **** ****** ***** ****** **** ****** ******* hahahaha** ******* **** ***** hahahaha* ***** ******* **** hahahaha** ********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ******** ******* hahahaha ******** hahahaha* ***** ***** **** **** ***** hahahaha***** ******** ***
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******** ******* ******* hahahaha **** ****** ******** ***** hahahaha* *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha *** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ****** ***** *** ********* ***** hahahaha* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha *** ********* hahahaha** ******* ********** ******** **** **** ****** ******** ******** ******* **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* *** **** ** **** **** ********* ********** ****** ****** ***** ****** **** ********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** ****** ******* *** ******* ******* ******* *** ******* **** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    Ü Üfürükçü gargamel: ******** ****** **** ****** ***** ********* ********** ***