Bitkiler 4 gün sonra bu halde

tohumları çimlendirip bu saksılara ekiyorum 3 gün ışıksız bırakıyorum sonrasında bu şekilde boyun büküyorlar sebebi nedir?

Yeemen

Üye
Kanka ışıksız neden bırakıyosun ışık önemli. Hasattan önce flushtan sonra ışıksız bırakman gerekiyor

Reception

Kıdemli Üye
Işık yetersiz olabilir mi kanka boylanip kendini tasiyamiyor gibi neden 3 gün karanlıkta bırakıyorsun peki

Reception

Kıdemli Üye
Tamam ilk aşamada öyle doğru ama baş verip filiz çıkmaya başladı bas ışığı o ilk patlamada ışık almamalı topraktan çıktıktan sonra ışıkla buluşması lazım yavrucagin

Vallahi acemiyim ya ilk denemem zaten içtiğim güzel sigaraların tohumlarını harcıyorum şuan deneme yanılma yöntemiyle tam oturtunca sistemi tohum sipariş vericem direkt peki vantilatörü şu aşamada çalıştırmalımıyım sürekli ? Işığı günde 18 saat vermeyi planlıyorum? Bu saksılardan kaç gün sonra 11 lt lik saksıklara almalıyım ? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Ektikten sonra bırakıyorum zaten reis , çıktığı zaman ışığa alıyorum direkt , ışık mı yetersiz geliyor onu anlamadım ama

Regu

Kıdemli Üye
Bitkin ışık yetersizliğinden ötürü kafasını yere eğmiş olabilir bitkilerin ışığa ihtiyacı vardır sana tavsiyem birinden bişey duyunca nedenini sor içine sinmeyen birşeyi bitkine yapma kankam bol şans

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ***** ******* ******* ******* ******* ***** ******* ** ******** ****** *****
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** hahahaha** ******** ******** **** ****** ** ***** ********
    ****** ***** *** ***** ***** ******** * ****** hahahaha * ** ***** ** **** *** ****** ** * ******** **** ******** ***** hahahaha**** ********** ********** ******
  • Emmy Emmy:
    *** **** ********** *** ****** ********* *** *** ******* *** ** ******** *** ** *** ** ****** hahahaha** ******** ******** **** ****** ** ***** ********
  • Emmy Emmy:
    ** **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ****** ***** *** ***** ***** ******** * ****** hahahaha * ** ***** ** **** *** ****** ** * ******* ** ********* ** ******** ***** ******* ****** hahahaha
    ***** ** ****** hahahaha**** ******* ********* ****** hahahaha* ***** *********
    **** * **** **** * ** ****** ********* **
    *** hahahaha* **** ****** ******* ** **********
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** ** ***** ****** **** ********* hahahaha* **
    ********** ****** ****** ****** ***** ****** ** hahahaha* hahahaha ****** hahahaha******* *******
    +1
    *** ** ***** ******** ********* ******** **** ******* hahahaha
    ***** ****** ******** **** *** ****** **** ******** ******** hahahaha** ******* ******* ******** ******** *** ******* ******* ********* ****** **** *****
    ******** ****** ****** ***** ********* *** hahahaha * ** * ** hahahaha***** *** ***** **** ******* *****
    ***** ****** ***** ***** ****** **** **** * ***** * ***** ****** ***** *****
    +1
    **** ******** ** ****** hahahaha* ******** **********
    ***** ********* *** ****** ******* **** ******* ******* ********* ***** ***** ******** ***** ******* *** **** ********** **
    ** ******** hahahaha*** *****
    Lemonhazelover Lemonhazelover: ** ******** hahahaha*** *****