Bitkiler fena halde,lütfen yardım

harlem1

Yeni üye
bitkiler cok yavas buyuyor ne yapmaliyim
https://imgyukle.com/i/rJPi7c

https://imgyukle.com/i/rJPBIR

Bu bitkiler 35 günlük köfteci tohumlar.3  4 günde bir suluyorum arkadaslarin bitkiler benimkilere oranla almıs başını gidiyor. ancak bu bitkilerde ayni potansiyel yok.topragın verimsiz ve kalitesiz oldugunu zannediyorum.ne yapmaliyim yardim edin.böyle giderse hasat zamani cok uzun surecek gibi belkide hic verim alamiycam sanırım.

Vedoo

Kıdemli Üye
Cvp: Bitkiler fena halde,lütfen yardım

Tepelerine akşamları bidon kes geçir bidonun da kapağını çıkart soğuk vurmuş. toprak da hava almıyor strese girince büyümez.

Vedoo

Kıdemli Üye

Soğuk vurmuş bitkilere renkleri morarmış tepelerine 5lik bidon kes koy geceleri...
Fakat bidonların Kapaklarını da aç hava alsın üstten kanka.
kapak falan kapama bidonlara sakın.

harlem1

Yeni üye
hava pekte soguk sayilmaz aslinda.gunduz 22  23  gece 11 dercelerde bunlarin baska bi sikintisi var sanırım

Aemili31

Müptezel

harlem1' Alıntı:
hava pekte soguk sayilmaz aslinda.gunduz 22  23  gece 11 dercelerde bunlarin baska bi sikintisi var sanırım

11 dereceler soğuk kanka :D
Her genetik kaldıramaz onu seninki de kaldıramıyordur. Toprağına solucan gübresi karıştır üstten sıcak tutar bitkini. Sıkıntısız bol hasatlar dilerim kanka. Eğer günce tutarsan takipteyim.

Ü

Üye silindi 14336

Guest

harlem1' Alıntı:

Bitkiyle kendini neden kıyaslıyorsun kankacım :D Bak usta söylemiş 5 Lt pet şişeyi kes tepesine 3 -4 delik aç diye. Bak diğer üstadımız da solucan gübresi demiş . Bence bir dene 

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • R RainGrow:
    ******** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
    +1
  • R RainGrow:
    hahahahahahahaha
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
  • R RainGrow:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ***** ****** ********** ******** * **** hahahaha** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
  • Emmy Emmy:
  • the imam the imam:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****

hahahaha ****** hahahaha****** *****
    +1
  • R RainGrow:
    * * **** ******** *** ***** ********* ****** **** ******** *** ***** **** ******** * * ***** ***** ** ********** **** **** ** ********** ** ***** **** **** ***** **** ****** *** ***** ****** ***** *** **** hahahaha **** ******** ***** ****** ****** ******* hahahaha* ******** ********* ** ********* **** ** ** ***** ******* ** ** hahahaha* ** ** *** ****** hahahaha hahahaha* **** ********** **** **** *** hahahaha hahahaha* ****** ****** hahahahahahahaha
    +1
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
  • deyorke deyorke:
    *** ****** ***** ** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ***** *** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • deyorke deyorke:
    ******* ***** ***** ********** *** ***** *** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ********* ******* ******
  • O Ogkushh07:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ******** hahahaha** ****** ******* ***** ********* *** ***
  • muadip muadip:
    +1
    muadip muadip: ***** ******* ** ******* ********* ****** ***** ** ****** ** ******** +1