Bitkilerim Ölüyor mu?

Es-Cup

Yeni üye
Gelişim devam ediyor mu kanka ? Yoksa 2-3 gündür olduğu gibi duruyorlar, hiç bir gelişme yok mu ?
Kanka gelişim yavaş ama üst yaprakları takip ediyorum büyüyorlar açılıyorlar şimdi 4 5 gündür çok az sade su verdim bir bitkiye yarım bardak kadar bugun an gübreyle sulama yapacam hangisini vereyim yoksa grow micro bloom hepsini karıştırayımmı

T

tuna

Guest
Ne yapacağız buna kanka bekleyelimmi üstler çok iyi durumda sadece soluklar

Gelişim devam ediyor mu kanka ? Yoksa 2-3 gündür olduğu gibi duruyorlar, hiç bir gelişme yok mu ?
Kanka gelişim yavaş ama üst yaprakları takip ediyorum büyüyorlar açılıyorlar şimdi 4 5 gündür çok az sade su verdim bir bitkiye yarım bardak kadar bugun an gübreyle sulama yapacam hangisini vereyim yoksa grow micro bloom hepsini karıştırayımmı

Eğer oto değilse bloomda verirsin. Grow micro bloom verebilirsin. İmkanın varsa başka bir tohumla temiz başla, çok bir hasat bekleme bu bitkiden otoysa.

Es-Cup

Yeni üye

Eğer oto değilse bloomda verirsin. Grow micro bloom verebilirsin. İmkanın varsa başka bir tohumla temiz başla, çok bir hasat bekleme bu bitkiden otoysa.
Ww auto kanka bu biraz budama yaptım şimdi 3 gübreden karıştırıp verecem biraz artık ne olduysa

Es-Cup

Yeni üye
30 günlük bitki ne yapacam anlamadım biraz topralamaya başladılar ww auto tohumlar ama çok küçük kaldılar sitede bakıyorum karşılaştırıyorum küçük kaldı benimkiler bunlardan bişey olacakmı Dostlar

Es-Cup

Yeni üye
Dostum sana iyi haberler vermek isterdim ama bitkinin podunu düzgün değiştirmediğin için seni geri atmış bu 1.
2. Si çok su basmışsın
3. Sü bitki kendine gelmeden bide budamışın ki neden? Yer sorunu mu var ? Neyi neden yaptığını bilmiyorsan hiçbirşey yapma daha iyi.
Tıpçıların bi lafı var “primum non nocere”
Tek seçeneğim var ya sulamayı öğrenip yeni start vereceksin bunların yanında, zaten küçük kalacaklar yada kaybedeceksin.
Silasın önerdiği su ile ilgili yeri iyice okumanı öneririm. Gübre de nasıl kullanılır onlarıda öğrenmelisin. Birde ilk kez çiçek bakan adamın cinsi cannabis, domates, aloa vera fark etmez pod değiştirmesi hiç mantıklı değil.
Sararan yaprakları aldım bir kere fazla su verdim başka da öyle aşırı sulama yapmadım şimdi bunlar bodurmu kalacak yine bi 30 gün sonra bir hasat alırmıyım bunlardan

Es-Cup

Yeni üye
Az da olsa kökler çürümediyse evet alırsın. Çok sulama , yanlış gübreleme ve yanlış budama bunların 1 tanesi bile bitkiyi bodur yapar. Ama tavsiyem zaten auto bakıyorsun çok alan kaplamayacak ondan 1 tane daha auto sal çadırına
Eyvallah kanka tohumlarım var elimde süper lemon haze koymayı düşünüyorum bunlar ww bitanede süper lemon koyayım içeriye madem birde kanka sence ne kadar sürer hasat almam bunlardan? 30 günlükler şuan küçük kaldılar ama tepesinde sanki sömeklenmeye başlar gibi bir hali var acaba sömekleniyormu?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********