Bitkilerimde Bazı Sorunlar Var yardımcı olursanız sevinirim.

Selamlar Dostlar Herkeze bol hasatlı growlar. Bitkilerim 05.06.2020 tarihinden itibaren filizlenmeye başladı gerek hava şartlarından dolayı gerekse yüksek ph lı sudan dolayı pek gelişmedi ( ph metrem yoktu yeni geldi , ilk zamanlar verdiğim suyun ph ölçüm yaptm 7.5 geldi) 4 gün önce 6.4 ph lı su ve calmag takviyesi vermiş bulunmaktayım.Ve bundan sonra ph 6.4 arası vermeyi planlıyorum..Saksı Başına 2.5 lt su veriyorum

Şuana kadar sadece root grow ve heaven kullandım ve ara sıra sade su ile calmag takviyesi yaptım,,

Bitkilerdeki sorunlar ise yanıklar ve beyaz lekeler resimler ektedir bakarsanız sevinirim.

Toprak : A101 TORF %70 ve % 30 yanmış mal gübresi

Gübreler ; Biobizz root , grow , bloom , topmax , heaven , algamic , ph down , cal mag ,

Youaretherain

Yeni üye
Verdiğin su çok fazla bu nedenle verdiğin gübrede fazla geliyor verebileceğin en fazla su saksı başına 1lt olmalı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ***** ** ** **** ***** ****** ****** ******** ********** **
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ***** hahahaha* ***** ******** ******* ***** ******* ***** ******** ******* hahahaha** **
    ***** ******** ***** ******** hahahaha** **** ********* ********* **
    ******** ********** ****** * **** **
    ******* ***** hahahaha* ***** ******** ******* ***** ******* ***** ******** ******* hahahaha** **
    ** ******* ***** ***** ******* ********* *** **** ***** ********** ** ***** **
  • Funny1Joint Funny1Joint:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** **** *** ******* ****** hahahaha ** ******* hahahaha**** ***** ********* ** ** ******** ********* *** ******* ********* ********** ****** **** ** **
    +1
    hahahaha*
    ***** ***** ******* *** *** **** ********* * ******* ** ********* hahahaha **** ******** ********** **
    ***** ***** ****** ***** * ***** ********** ******* *** **** ********* **
    ******** * ********** *** **
    ** **** **** *** ***** * ***** **
    ********* ******** ***** **
    ********* *** ***** **** **** **** hahahaha****
    ***** ******* ****** ******* ** hahahaha** ***** **** **** ***** **
    +1
    *** ****** ******* * ***** ********* ******** ********* ********* ***** ******** **
    NewGardener NewGardener: *** ****** ******* * ***** ********* ******** ********* ********* ***** ******** **