Bitkim Ölüyor Acil Yardım

SKUNKX

Üye
Bitkim 20 günluk gubreli su verirken en alt fan yapraklarinin oldugu yere su degdi yakmis olmali kirilmis gibi bukulmus duzelirmi kankalar :(

s1rtlan

Kıdemli Üye
resim atarsan yardımcı oluruz. ne kadar sulama yapıyorsun? ne ışık kullanıyorsun ? ışığı kaç cmden veriyorsun ? sorununu çözmek için bize herşeyini yazman gerekir kankam

SKUNKX

Üye
resim atarsan yardımcı oluruz. ne kadar sulama yapıyorsun? ne ışık kullanıyorsun ? ışığı kaç cmden veriyorsun ? sorununu çözmek için bize herşeyini yazman gerekir kankam
Kanka isik falan yok pencere onu kalorifer ustu su an sistem kuruyorum 1 - 2 gun icinde kabine alacam 20 gundur dedigim sekilde govdeye bio - heaven karisimli su doktuk yakmis kirilmis gibi duruyor tartamiyor bitkiyi foto atiyorum

SKUNKX

Üye
Ilk diktigimde 1 kere verdim 2.kez simdi verdim bio - heaven biobizz gubre verdim 2 bitkim var digerinde sorun yok ayni anda sulama yaptim dedigim gibi yaktim govdeyu gübreyle kendi kendine duzelebilirmi

s1rtlan

Kıdemli Üye
kanka o kadar küçük bitkiye gübre verilmez ya :/ daha gübre verme kesinlikle flush yapman gerekir diyecem ama o kadar küçük bitkiye de flush yapılmaz. gübre verme asla bu zamanlarda bırak boş sulama yap. ne kadar su veriyorsun peki bitkiye fazla su verme bu arada. bitki kendini toparlayana kadar su ver. gübreyi fazla verme sakın onlara da dikkat et

s1rtlan

Kıdemli Üye
sadece suyu toprak kuruduğu zaman ver her gün sulama yapma. gerekirse 4 gün gerekirse 5 gün bekle toprak ne zaman kurursa o zaman sulama yap. ıslak toprağa sulama yapma

SKUNKX

Üye
sadece suyu toprak kuruduğu zaman ver her gün sulama yapma. gerekirse 4 gün gerekirse 5 gün bekle toprak ne zaman kurursa o zaman sulama yap. ıslak toprağa sulama yapma
Kanka sulamayi ihtiyac duydugunda yapiyorum her gun tabiki vermiyorum durumu iyiydi sulama yaparken gubreli su yakti biobizz gubre tablosunda fideden itibaren verilebilir yaziyor kanka o yuzden verdim haftada 2 kez falan sulama yapiyorum ilk gun verdim gubreli su bugun 2.verisim ama govdeye doktuk yaktik kanka

s1rtlan

Kıdemli Üye
kanka aldığımız topraklar bizleri 20 gün idare ederler. 20 günden sonra gübre vermeye başlarız. sen ilk hafta verdin. olsun ders olsun sana bu. unutma herşeyin fazlası zarar. bitkin toparlayana kadar sadece boş sulama yap calmag verebilirsin. 1 boş 1 calmag gidebilirsin. ama fideden itibaren vereni ben şuana kadar görmedim de duymadım da

SKUNKX

Üye
kanka aldığımız topraklar bizleri 20 gün idare ederler. 20 günden sonra gübre vermeye başlarız. sen ilk hafta verdin. olsun ders olsun sana bu. unutma herşeyin fazlası zarar. bitkin toparlayana kadar sadece boş sulama yap calmag verebilirsin. 1 boş 1 calmag gidebilirsin. ama fideden itibaren vereni ben şuana kadar görmedim de duymadım da
Kanka bu tabloya gore ilk fide olusunda bio heaven verdim 20 gun oldu bugun ikinci kez verdim bio heaven dedigim gibi govdeye denkgeldi yaktik govdeyi dibine dokuyum derken govdeye denkgeldi gubre

Isaretledigim alana denkgeldi gubre

SKUNKX

Üye
O yapraklar önemli değil, kessende olur ama inşallah gövde düzelir. Sprey ile sade su sık yağmur yap güneş yokken. Yapacak başka bişey yok. Dirsek koymakla iyi yapmışsın. Güneşe bakacam diye kalkıp düşmesin iyi sabitle. Geçmiş olsun
Aynen kanka fan yapraklarinin bir onemi yokta govde duzelse tam kopmadi ama islevini yitirdi gibi sade su doktum gubreyi temizledim govdeden destek teliylede dayanak yaptim azda olsa artik beklemekten baska bir sey yok eyvallah kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O obeb:
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ***** *** **** ********** **** ***** ******** *** ****** *** ********* ********
  • O oziozi:
    ***** ******* hahahaha
  • O obeb:
    ***** ******* hahahaha
  • O oziozi:
  • Madkusa Madkusa:
    ******* ***** ********** **
  • O oziozi:
    ***** ******* hahahaha ****** *******
  • O oziozi:
  • Narkotik Narkotik:
  • O obeb:
    ***** ****** hahahaha ******** *** *** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha *** ******* *** ****
  • O oziozi:
    *** ***** ** *** *** ***** *** hahahaha* ********** ***** **** *****
  • O obeb:
    ********** **** ***** ** ******* hahahaha**
  • O oziozi:
  • O obeb:
    hahahaha hahahaha* ******** ***** *** ******* ****** *********
    *** ***** ** *** *** ***** *** hahahaha* ********** ***** **** *****
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O obeb:
    hahahaha***
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ******* ****** ******* hahahaha** *** ******** ***** ******* ******* hahahaha*
  • O obeb:
    ****** **
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha* ***** *** ***** ****
    O oziozi: hahahaha* ***** *** ***** ****