Bitkim Herma mı Kankalar bir göz atın

alibabalar

Yeni üye
Kanka yanında başka kızlar var onları tohumlar mi? Bu sarı çiçekleri tek tek koparsam faydası olur mu ? Dış mekanda hepsi toprakta

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kanka torpaktaysa bu da diğerleriyle, ya dolleyecek yada keseceksin ki sahsen keser kurutur içerdim ben, en azından diğerleri sorunsuz yetiştirdi.

OttoMan347

√SEFİR√
Polen keseleri patlamış çiçek bile açmış. Geçmiş olsun bildiğin bütün duaları et hayır hasenat yap bi ihtimal diğerleri döllenmemiş olsun

alibabalar

Yeni üye
Polen keseleri patlamış çiçek bile açmış. Geçmiş olsun bildiğin bütün duaları et hayır hasenat yap bi ihtimal diğerleri döllenmemiş olsun
Kanka herma bitkinin kendi tohumları herma, döllediği dışı bitkilerin tohumları %90 dışı tohum oluyormuş, doğru mu acaba. Doğruysa birsürü garanti dışı tohumun olacak.

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka herma bitkinin kendi tohumları herma, döllediği dışı bitkilerin tohumları %90 dışı tohum oluyormuş, doğru mu acaba. Doğruysa birsürü garanti dışı tohumun olacak.
Kanka erkek tarafından döllenerek herma olan bitki tohumu regular olur fifti fifti, stres sonucu herma olan bitki tohumu %99 dişi olur, herma bitkinin döllediği dişi herma olursa %80 90 dişi olur diye biliyorum

alibabalar

Yeni üye
Kanka erkek tarafından döllenerek herma olan bitki tohumu regular olur fifti fifti, stres sonucu herma olan bitki tohumu %99 dişi olur, herma bitkinin döllediği dişi herma olursa %80 90 dişi olur diye biliyorum
Güzel bilgi kanka ama biraz karışık bir konu. En güzeli garantili tohum alip büyütmek. Emeğe yazık oldu ona üzülürüm. Nevalemiz her şekilde olur zaten. Senin de dumanın bol olsun kanka. Mesela şu an o resimdeki çiçekli dalı kuruttum içiyorum hafif bir kafası var. Boşa gitmedi sanki

OttoMan347

√SEFİR√
Güzel bilgi kanka ama biraz karışık bir konu. En güzeli garantili tohum alip büyütmek. Emeğe yazık oldu ona üzülürüm. Nevalemiz her şekilde olur zaten. Senin de dumanın bol olsun kanka. Mesela şu an o resimdeki çiçekli dalı kuruttum içiyorum hafif bir kafası var. Boşa gitmedi sanki
Kanka herma olan bitki üreme görevini tamamlamış olduğu için kendini korumaktan çok üretmeye odaklandığı için tohum vermeye başladığında terpenleri ve cannabinoidleri tricom oluşumunda kullanmıyor tohuma yoğunlaşıyor. Nekadar çok tohum olursa tricom üretimi okadar düşüyor ama bitmiyor oyüzden düşük kafa raporu alırsın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • needrich10 needrich10:
    ******* ****** ******* ****** ********* ****** ** hahahaha*** **********
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    **** ***** ******* ******* ********** **
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ** ***** **** ****** hahahaha** ***** ******* ******* ********** **
  • kkush kkush:
    *** ****** hahahaha*** ***** ***
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ***** ** ***** ****** ****** ****** hahahaha ********* ********* ***** ******* **********
  • needrich10 needrich10:
    * * *** hahahaha ******* ***** ****** ****** ***** ****
  • kkush kkush:
    **
  • kkush kkush:
    **** **** **** hahahaha
  • kkush kkush:
    * ** * * ** *** **** ******** **
  • needrich10 needrich10:
    ******* **** **** ********** ****** **
  • needrich10 needrich10:
    ** ********** ********** ***** ** * * ** *** **** ******** **
  • kkush kkush:
    **** ***** ** **** ********* ***** ***** ** **** *** **** ******* **** *** ****** **** ********
  • kkush kkush:
    ***** ***** *** hahahaha ******* ** **********
  • needrich10 needrich10:
    * **** ***** *** ***** ******* ******* ***** hahahaha****** ***** ** **** ********* ***** ***** ** **** *** **** ******* **** *** ****** **** ********
  • kkush kkush:
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ******* hahahaha ***** *** hahahaha ******* ** **********
  • needrich10 needrich10:
    ***** ******** **** ******* *** ***** *** **** **** ***** *** ***** ******* ******* ***** hahahaha**
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    +1
  • needrich10 needrich10:
  • kkush kkush:
    ***** ** ***** ******* ***** * * ***** hahahaha** ***** ***** * *
    kkush kkush: ***** ** ***** ******* ***** * * ***** hahahaha** ***** ***** * *