Bitkim iyimi nargile ustam

5yaprak5

Yeni üye
Abim sabah resmi çeksem olurmu smdi karanlık fazla gözükmez belki abim bide 2tohumum hala çikmadi baktım kök bile salmamışlar gine kapattım ustlerini

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Yarina dostum , güzel cekilmis foto bekliyorum.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam bu, birde ilk yükledigin foto ya bak. Arasindaki farki görünce daha iyi anlayacaksin neden tasalandigimi.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Iki resim arasindaki renk farkina bak ama fotolardan, ama sikinti yok birinci resinde olan isik yansimasindan dolayi ben öyle görmüs olmaliyim. 2. resim olmasi gereken.

OttoMan347

√SEFİR√
Knk 20 güne kadar devam.ettireyimmi yarın 1avuc soluncan gübresi ekleyecem bide yarasa gübresi alcam ne zman yarasa gübresi verilir cicge girdkten sonramı bu zamanda başka ne vereym
Çiçeğe girince yarasa gübresi verilir. Sana tarif atacam onu yaparsın 1 hafta sonra duruma bakacaz ona göre vermeye başlayacağını söyleyecem

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **