Bitkim kısa kaldı

Mrduru

Yeni üye
Öncelikle herkese hayırlı ramazanlar

bitkim kısa kaldı lambam geç geldi çimlendirmeyi uzatmak zorunda kaldım çimlendirmeyi hızlandırabileceğim bir organik tarif var mı beyler ?
Bitkim yaklaşık 6-7 haftalık ekte belirttiğim sıvo gübreden veriyorum ama verme dediler

ışıklar 2x 50w torch lef günışığı

Nazim_Red

Doktor
Öncelikle herkese hayırlı ramazanlar

bitkim kısa kaldı lambam geç geldi çimlendirmeyi uzatmak zorunda kaldım çimlendirmeyi hızlandırabileceğim bir organik tarif var mı beyler ?
Bitkim yaklaşık 6-7 haftalık ekte belirttiğim sıvo gübreden veriyorum ama verme dediler

ışıklar 2x 50w torch lef günışığı

Elindeki gübredeki değerler çok düşük 1 fincan kullansan bile düşük haberin olsun alma yeniden denedim ben işe yaramıyor

Mrduru

Yeni üye
Ortalama sıcaklık 22 civarında nem oranına bakmıyorum bekletilmiş su veriyorum. Dediğin gübreye bakacağım

#Cigâ

Doktor
Brom ilk growun olduğunu düşünerek, Işık gücü pek yeterli değil Bitkiye min 200w 6500K Beyaz Torch olsa iyi olur, zaten tommy kankanın dediği gibi Veg zamanı 6500K Beyaz-Çiçek zamanı 2700-3000K Sarı lazım, Gübre biraz çalışmış gibi bitkide azot fazlalığı var ilerlerse sıkıntı yaratır 2 boş sulama atmanda fayda var bence, Toprak tam kurumadan da su verme, Kısa kalma sebebi özellikle Işık, ışığı halldersen biraz daha büyütüp çiçeğe alırsın Çiçekte bütçen kısıtlıysa 200w 2700K Sarıyı diğer beyazlarla birleştirip kullanırsın ve Bitki çok gelişmediği için sana çiçekte güzel gübre lazım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********