Bitkim neden sömeğe gitmiyor

risus07

Yeni üye
24 saat karanlıkta bırakıp 12-12 saate geçiş yap dostum bitkin gayet güzel büyümüş bol hasatlar

Algos

Kıdemli Üye
Sponsordan auto diye aldım kime güvenip alacağız bu tohumları bilmiyorum ki
Bende de aynı durum oldu şimdi alabiliyorsan genişlet saksıyı toprak kuruyken ışık döngüsünü 12 -12 ye al ilk bir iki hafta azotu kesme yaprakların tam görünmüyor ama ... bitkinin toparlanmaya başlayacağını göreceksin.. Photo güçlüdür toparlarsın ve öküz gibi hasat alırsın benim şu anki halleri böyle bak moral olsun sana

Uaslan

Yeni üye
Bende de aynı durum oldu şimdi alabiliyorsan genişlet saksıyı toprak kuruyken ışık döngüsünü 12 -12 ye al ilk bir iki hafta azotu kesme yaprakların tam görünmüyor ama ... bitkinin toparlanmaya başlayacağını göreceksin.. Photo güçlüdür toparlarsın ve öküz gibi hasat alırsın benim şu anki halleri böyle bak moral olsun sana

Reis kaç Lt saksı önerirsin ve hangi azot kullanmalıyım ilk deneyeyimim o yüzden tam ayık değilim yardımcı olursan çok minnettar olurum

Reyis

Moderator
Yönetici

Bu genetikten bahsediyorsun sanırım. Uzun dönem bu auto degil.Sipariş verirken daha dikkatli olmanı tavsiye ederim. Özellikle yanında autoflower yazanlardan sipariş verirsen autoflower gönderirler. Sen o kadar autoflower yazan genetigin arasından gidip uzun dönem photoperiod genetik siparişi verirsen uzun dönem gönderirler.

Bir kaç sefer konularda gördüm auto yerine photo geliyor photo yerine auto, sen yine erkek tohum çıkmadığına şükret brom, kısıtlı imkanlarda bi sponsorumuz var ama insanlık hali o da karıştırıyor olabilir. Daha önce benimde başıma geldi hiç konusunu açmadım. 3 4 konu açan gördüm. Umarım autodan ziyade seçtiğin genetiktir. Bende keyif kaçırmak yerine şu andan itibaren oluruna bak, çalı gibi büyümüş bitkin bir kaç budamadam sonra mükemmel bir hale gelevektir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • M merto1835:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T Turco:
    hahahaha ***** * *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** hahahaha*
  • T Turco:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • M merto1835:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T Turco:
    **** **
    +1
  • T Turco:
    *** ***** hahahaha*
  • M merto1835:
    ** ******* *** hahahaha* ** ******* ******** ********** ***** ******* * **** *********
  • T Turco:
    * ****** ******* **** **
  • T Turco:
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
    * **** **** *** *** ****** ******** ***** ****** **** **
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ********** ***** ** **** ***** ******* ***** ***** ***** *** **** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ******* * *** ***** * ** **********