Bitkimde Sararma Cinsimi böyle yardım lütfen

darkthrone

Yeni üye
4x50w dob led
2 photos bitki birbirinden farklı cinsteler sigaradan cıkan tohumlar
bio grow gübre bloom ve top max yeni geldi daha kullanmadım,dün sularını verdim
ph 6.5
siyah pottaki koyu yesil yaprakları gayet saglıklı gozukuyo
referans olsun diye mor ısıgın altında ikisinide yanyana cektim cunku mor ısıgın altında daha cok belli oluyo birinin sarımsı oldugu
gun ısıgında normal acık yesil gozukuyo ama sarımsılık var yine
sineklerle mücadele ederken neem yagı fısfıs yaptım ve yapraklarını biraz budadım stresteydi biraz büyümesini yavaslttıdı bugün daha iyi,yeni filizler veriyolar heryerlerinden filizleri gördükçe çok mutlu oluyorum onları dal haline getirmeyi umud ediyorum çiçeklenmedimi bu bitkiler yardımcı olursanız çok sevinirim.bende özendim auto muhabbetine st kush dan hala tohumlar gelicek deney yaptıgım bitkiler aldı basını gitti 500 lira disim tırnagımdan arttırıp yolladım kurdugum tum sistemleri dıy yaptım kılı kırk yararak üzülüyorum bu tohum isi cok canımı sıkıyo umarım gelir.

R

Ripley'sOG

Guest
Kargolar yola çıkmış kanka bilgi bu yönde ayrıca bitkinde sorun yok o sararmalar new node'lar için normal durumda bitkinde sorun yok kanka hasatin bol olsun

darkthrone

Yeni üye
teşekkürler ripley's OG ,bebek gibi bakıyorum bitkilerime,kargo olayına aşırı sevindim, potasyum silicat aldım bugün,rhino skin değil markasız bir ürün yapraktan fısfıs ve gubreli sularına 1lt/1ml kadar uygulamayı planlıyorum ,deneyiyim hiç yok buradan okuduğum bilgilerle ve makalelerden birşeyler uygulamaya calısıyorum umarım su tohumlarda gelir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke deyorke:
    ***** **** *** ***** *** **** ***** **** ***** **** ***** ********* hahahaha****** **** **********
  • K Krall34:
    ****** **** hahahaha* ********* hahahaha** hahahaha*
  • K Krall34:
    ******** hahahaha* *** ****
  • K Keyifcihtiyar:
    ******* hahahaha**** ***** ********** ****** hahahaha** ********* ***** **** ****** *** **** ********* **** ********** ***** ***** ********** ******* ********** ********
    +1
  • L lityum:
    **** **** ***** hahahaha*
  • L lityum:
  • marcoo marcoo:
    ******** hahahaha* *** **** ***** ***** ******** ***** *** *** * ***** hahahaha ******* ********* ****** *****
  • marcoo marcoo:
    hahahahahahahaha
  • K kujo07:
    hahahaha *** ***** ****** ****** ** **** ***** *** ********** ****** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha *** ***** ****** ****** ** **** ***** *** ********** ****** hahahaha***** *** ********* *** hahahaha***** hahahaha**** hahahaha**** ********* ******** *** ** ***** hahahaha **** **********
  • K kujo07:
  • Houp53 Houp53:
    ****** ******* ******* ******** ** ***** hahahaha ***** hahahaha* *** ********** *******
  • lavrens lavrens:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    **** hahahaha** ****** ********
  • K Krall34:
    ******* hahahaha**** ***** ********** ****** hahahaha** ********* ***** **** ****** *** **** ********* **** ********** ***** ***** ********** ******* ********** ******** ****** *****
  • K Krall34:
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • lavrens lavrens:
    hahahaha ******* hahahaha* *** ********* ******* **** **** ******** **** ****** ***** ********** ***** ****** ****** **** ****** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • muşul muşul:
    ***** ******* *** hahahaha**** * ***** ***** ** ****** hahahaha** ********* hahahahahahahaha********** hahahaha* hahahaha * ***** ********** **** ****** **** **** ******** ****** ****** ********** * *** ***** ***** hahahaha*** ***** hahahaha ******* hahahaha* *** ********* ******* **** **** ******** **** ****** ***** ********** ***** ****** ****** **** ****** hahahaha***
  • L lityum:
  • L lityum:
  • U Uchihasasuke1:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • U Uchihasasuke1:
    U Uchihasasuke1: ****** ***** ** ****** *** *****