Bitkimin durumu kötüye gidiyor - Auto 58. gün

Dazzle

Üye
Selam kankalar, ilk growum ve hal böyle devam edince paniklemeye başladım.

58. gündeyim Auto, TaNg uyguluyorum. Geçen hafta azot eksiği var diye Advenced Nutrients Bloom A&B yi kısıp, Biobizz grow gübresi vermiştim.
Normalde 60. günden sonra gübresiz sulamam lazım fakat nasıl ilerlemem gerektiğini bilmiyorum. Sömekler az gibi geldi. Sulamayı 3 günde 1, 2 lt yapıyorum. Saksım 15 lt bez saksı.

Nem: 45
Sıcaklık: 28-29 ışıklar kapalıyken 21-22

Ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olur musunuz

A

ALTINPİPO

Guest
sensi bloom 1lt a1 b1 tam dok ve cok sulamamalısın baya n eksıklıgı var en cok max 1.5lt 1.5ml olacak sarı yaprakları kes at alttaki sonuc
İleri nitrojen (N) eksikliği semptomları ile alt yapraklar sarı bir renkten kahverengi bir renge ve sonunda nekrotik bir renge dönüşür.

gecmis olsun kankam umarım kızın en kısa zamanda iyilesir. benim pek bilgim olmadığı icin durumu yorumlayamayacağım maalesef kusura bakma. ben konudan bağımsız bir sey sormak istiyorum. kabinin ölçüleri ve genetiğin adını öğrenebilir miyim?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****