Bitkimin içine bakın nasıl oldu bu

MarijaneyTR

Doktor
Geçen sene bendede o sıkıntı vardı kanka , kuflenen yeri temizledim ama yinede küfü bitiremedim , neden olduğunu bilmiyorum ama sadece bir bitkimde vardı . Büyük ihtimal nemden dolayı olmuştur benimki sıcak ve nem çok oldu bir ara o anda küflendigini düşünüyorum .

istr

Ordinaryüs
onla beraber trikomlarında anası ağlasın dimi. Yapmadınız bilmediğiniz emin olmadığınız şeyler söyleyerek insanları yanlış yönlendirmeyin.
Adam doktor kanzi vardır bi bildiği, gereksiz yorum yapacağını düşünmüyorum, daldan çıkarılmış sömeğin trikomuna da rüzgar yüzünden bir şey olmaz

istr

Ordinaryüs
he aynen olmaz sen öyle yap o zaman
bu bitki dışarıda daha sert koşullarda yaptığın yorumdan ve uslubundan kalın gövdeler yetiştirerek çok rüzgarlara dayanıyor dostum, hasat edilmiş bitkinin sömeğine rüzgar vermen de tricomlarda bi etki yaratmaz düşündüğün gibi

yeşilin dediği gibi de bitkinin rüzgara maruz kalması nemini atmasına ve küfü temizlemesine yardımcı olacaktır, zaten bu evrede küflü bir sömeğin tricomlarını kurtarmayı düşünmezsin dimi :D

Profilini inceledim sana göre flush da gereksiz karanlık da, bence flushsız yaptığın gübre dolu sömekleri tüttürmeye devam etme dostum, bir gerginlik yaratmış sende

ufleyenkedi

Kıdemli Üye
bu bitki dışarıda daha sert koşullarda yaptığın yorumdan ve uslubundan kalın gövdeler yetiştirerek çok rüzgarlara dayanıyor dostum, hasat edilmiş bitkinin sömeğine rüzgar vermen de tricomlarda bi etki yaratmaz düşündüğün gibi

yeşilin dediği gibi de bitkinin rüzgara maruz kalması nemini atmasına ve küfü temizlemesine yardımcı olacaktır, zaten bu evrede küflü bir sömeğin tricomlarını kurtarmayı düşünmezsin dimi :D

Profilini inceledim sana göre flush da gereksiz karanlık da, bence flushsız yaptığın gübre dolu sömekleri tüttürmeye devam etme dostum, bir gerginlik yaratmış sende
Ne anlatıyorsun bilader? Rüzgar yanığı diye birşey duydunmu daha önce hayatında. Flush ve karanlıkla ilgilide yabancı forumları oku görürsün. Biraz araştır cahil kalma.

istr

Ordinaryüs
Flush ve karanlıkla ilgilide yabancı forumları oku görürsün. Biraz araştır cahil kalma.
Bunlar için yabancı forum okumaya gerek yok burada türkçesi de var buyur sen oku :D Flushı atmamızın ve gübre temizlememizin bilimsel sebebini inkar etmek için nasıl bir mentaliten var bilmiyorum ama seninle tartışmak da istemiyorum dostum, adamın sömeği küf tutmuş gelip burada tricom diyorsun rüzgar yanığı diyorsun tanıyıp tanımadığın adamlara dil uzatıyor ithamlarda bulunuyorsun, işine doğru uza muhalefeti çok seviyosan politika yap kenevir değil

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka trikomlarin anasi aglamaz, var olan trikom kaybolmaz.Olacagi sömekler hizli kurudugu icin, kuruma dönemindeki dallardan beslenerek son anda biraz daha trikom üretmez. Belkide sömekler cok fazla kurur, ama onunda cözümü var. Kavonazda sömekleri tekrar hafif nemledirisin. Burada asil olan küften kurtulmak. Eger küften kurtulmazsan dikeyim trikomunu, zaten ortada icicek bir sey kalmayacak.Hasata 1 hafta kalmis, rüzgar yanigi olsa ne olur, olmasa ne olur. @ufleyenkedi madem bizim yazdiklarimiz yalnis, sen dogrusunu yaz da bizde ögrenelim.

Son düzenleme:

Avare

Doktor
Ne anlatıyorsun bilader? Rüzgar yanığı diye birşey duydunmu daha önce hayatında. Flush ve karanlıkla ilgilide yabancı forumları oku görürsün. Biraz araştır cahil kalma.
Nebula haze 3 gün karanlık olayını bizzat labaratuvar da thc ölçümü yaparak ispatladı kaldı ki bunu endüstriyel üretim yapan firmaların raporlarında da okuduk.
Flush olayına zaten değinmek bile istemiyorum çünkü domates biberde bile tolore edilebilir gübre kalıntısı kontrollerden geçer. Kaldı ki biz bunu ciğerlerimize çekeliyoruz.

ufleyenkedi

Kıdemli Üye
Nebula haze 3 gün karanlık olayını bizzat labaratuvar da thc ölçümü yaparak ispatladı kaldı ki bunu endüstriyel üretim yapan firmaların raporlarında da okuduk.
Flush olayına zaten değinmek bile istemiyorum çünkü domates biberde bile tolore edilebilir gübre kalıntısı kontrollerden geçer. Kaldı ki biz bunu ciğerlerimize çekeliyoruz.
İspatladığı makaleyi dokümanı paylaşırmısın bizde görelim. Yüzde kaç yükselmiş THC? Benim tarzım böyle güzel kardeşim. Ben flush atmıyorum sen atabilirsin. Karanlıkta vermiyorum sen verebilirsin. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Flush ve karanlıkla ilgili tonlarca tartışma bulabilirsin bu benim tercihim kendim memnun olduğum içinde tavsiye ediyorum. Kabul edenler olur. Kabul etmeyenler olur. Sende kendi testini yap 2 bitkiden birini flushlı birini flushsız yap farkı gör. Mesala tırtık yapıp kafasını kontrol edenlerede gübre tadı geliyormuymuş ?

ufleyenkedi

Kıdemli Üye
Kanka trikomlarin anasi aglamaz, var olan trikom kaybolmaz.Olacagi sömekler hizli kurudugu icin, kuruma dönemindeki dallardan beslenerek son anda biraz daha trikom üretmez. Belkide sömekler cok fazla kurur, ama onunda cözümü var. Kavonazda sömekleri tekrar hafif nemledirisin. Burada asil olan küften kurtulmak. Eger küften kurtulmazsan dikeyim trikomunu, zaten ortada icicek bir sey kalmayacak.Hasata 1 hafta kalmis, rüzgar yanigi olsa ne olur, olmasa ne olur. @ufleyenkedi madem bizim yazdiklarimiz yalnis, sen dogrusunu yaz da bizde ögrenelim.
Doğrusu vantilatörle küf kaybolmaz.

MarijaneyTR

Doktor
İspatladığı makaleyi dokümanı paylaşırmısın bizde görelim. Yüzde kaç yükselmiş THC? Benim tarzım böyle güzel kardeşim. Ben flush atmıyorum sen atabilirsin. Karanlıkta vermiyorum sen verebilirsin. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Flush ve karanlıkla ilgili tonlarca tartışma bulabilirsin bu benim tercihim kendim memnun olduğum içinde tavsiye ediyorum. Kabul edenler olur. Kabul etmeyenler olur. Sende kendi testini yap 2 bitkiden birini flushlı birini flushsız yap farkı gör. Mesala tırtık yapıp kafasını kontrol edenlerede gübre tadı geliyormuymuş ?
Uzun zamandır karşıma çıkıyorsun kedi , seninle tartışmaya dahi girmicem , ama yetiştirdiğin bitkileri çok merak ediyorum , bir ara bir makele acarmisin resimli bir şekilde , icraatlarına bakayım sonra seni takicam söz veriyorum .

Avare

Doktor

Kanka bu flush konusu

Bu günlükte de 3 günlük karanlık deneyi var.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G ganjasevdalısı:
  • D despotdes:
    ***** ****** ** *** ****** ******** hahahaha* ******** hahahaha* ******** ****** ********* ****** ***** *** *** ****** ******* hahahaha hahahaha** ****** ******* hahahaha ****** ******* ** ********* ******* ***** ********** ***** hahahaha hahahaha *** hahahaha ********* hahahaha**** **
  • kkush kkush:
    ******** ** ****** *** * *** *** ***** hahahaha ******* ****** ** *** ****** ******** hahahaha* ******** hahahaha* ******** ****** ********* ****** ***** *** *** ****** ******* hahahaha hahahaha** ****** ******* hahahaha ****** ******* ** ********* **
    +2
  • A ax-b:
    **
  • D despotdes:
    ***** ********* ******** ******* hahahaha** ****** *** ****** ***** hahahaha ******* ******
  • D despotdes:
    **** ***** hahahaha*** hahahaha**** *****
  • kkush kkush:
    hahahaha*** **** ****** ****** ****** **** hahahaha**
    ***** ********* ******** ******* hahahaha** ****** *** ****** ***** hahahaha ******* ******
  • D despotdes:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ****** ****** hahahaha** ****** ***
  • kkush kkush:
    ******* **** ***** *** ******** ***** ********* ***** **** ***** ****** ******* **** ***** ***** *** ******** ***
  • D despotdes:
    *** * ****** ********* *** ******* ** **** ********** ***** ** ********** *** ****** *** hahahaha*** **** ****** ****** ****** **** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******** ******* hahahaha ****** *** ******* hahahaha *** **** ******* ********* **** **** ******* **** ***** *** ******** ***** **
  • D despotdes:
    ****** ***** hahahaha**** ***** *** ******** ******** ****** ****** hahahaha****
  • kkush kkush:
    ******* ********** hahahaha****** ***** hahahaha**** ***** *** ******** ******** ****** ****** hahahaha****
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ** ******* *** ********** hahahaha
  • D despotdes:
    ** ******* *** ********** hahahaha
  • kkush kkush:
    **** **** ***** *** ****** *** ***** ***** *** **** ***** **
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    *** *** *** ********* ***** hahahaha** hahahaha* **** ***** ********
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    *** **** ***** ** **** *** ******* ***** ****** ********** ***** ******* ********* ******* **********
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    D despotdes: ** ***** ******* *** ******* **** ********** *** ***** ******* ***