Bitkiyi kesmemek!

C

Canna

Guest
Soru hasat edilen kesilmeyen photo genetik tekrar ürün verir mi ak48
Evet verir, yani onu tekrar yetistirebiirsin, eger üzerinde bir kac fan yapragi biraktiysan, gerci zorlu bi is ama istersen deneyebilirsin.Kesigin yeri bantla hava ile temasi kes, bitkiyi saksidan cikart, köklerin en an 3/1 ni buda hatta yariya yakinini, sonra tekrar dik saksiya ve 18/6 isigin altina al. nem,sicaklik vs. biliyorsun.Herseyi tam yaparsan bitki tekrar büyümeye baslar. Youtube ye ``re grow cannabis`` yaz ve arat, bu konuda bir cok video var, yalniz bu sadece photo bitkiler icin gecerli.

Cashh

Doktor
Evet verir, yani onu tekrar yetistirebiirsin, eger üzerinde bir kac fan yapragi biraktiysan, gerci zorlu bi is ama istersen deneyebilirsin.Kesigin yeri bantla hava ile temasi kes, bitkiyi saksidan cikart, köklerin en an 3/1 ni buda hatta yariya yakinini, sonra tekrar dik saksiya ve 18/6 isigin altina al. nem,sicaklik vs. biliyorsun.Herseyi tam yaparsan bitki tekrar büyümeye baslar. Youtube ye ``re grow cannabis`` yaz ve arat, bu konuda bir cok video var, yalniz bu sadece photo bitkiler icin gecerli.
Dostum çok güzel açıkşamışsın teşekkür ederim. Lamba altında değil de bu dediğini yapıp Nisan da güneşe koymayı planlıyorum lamba yerine güneş olur mu?

Cashh

Doktor
Birde gövdeyi kesmek gerekir mi? Sadece sömekleri alıp devam etmek olmaz sanırım yeni filiz vermesi lazım eskisi üzerine vermez kesmeliyim ama uçları bantlamalıyım ki yeni filiz versin sanırım doğru mu dostm

C

Canna

Guest
Evet dostum, sömekleri,fazla dallari filan keseceksin, kökleri azaltacaksin üzerinde yetrli fan yapragi birak, ver ondan sonra gene gübreli suyu, evet gövdeyide kes zaten benim bahsettigim topragin üzerinde 20 cm kadar gövde kalsin üzerinde 3-5fan yapragi ile, o sekilde olacak.

C

Canna

Guest
Dostum çok güzel açıkşamışsın teşekkür ederim. Lamba altında değil de bu dediğini yapıp Nisan da güneşe koymayı planlıyorum lamba yerine güneş olur mu?
Güneste olurmu bilmiyorum, ama en azinda isik altinda yeni sürgünler gelen kadar tutarsan mantiken günesin altinda büyümeye devam etmesi lazim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********