Bitli ölmek üzere yardım pls

Omega

Yeni üye
Arkadaşlar bu bitkim veg dönemimde aşırı uzadı diğer bikilere göre gelişimi hızlı oldu.
Şimdi bütün bitkilere aynı oradan biobizz grow, bloom, calmag veriyorum.
Ph 6.5-7 civarında. Son hafta bloombastik verdim. Sulama 4 günde bir bitki başına 3 litre.
Saksılarımın büyüklüğü 22 litre.
Tam kurumadan su vermiyorum.
Sıcaklık 22-25 derece.
Havalandırma yeterli.
Nem 50-55 lerde.
Problem ne çözemedim.
Ölmek üzere hasat için 1 ay var bana göre.

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Gübre sorunu var bitkinin , ya çok verdin gübreyi toprakta kitlendi ve bitkiye gitmiyor yada yeterince vermemişsin. Görünüşe göre nitrojen toprakta hiç kalmamış güzel gübreli bi su hazırla ve ver. 3 suladama 1 gübre vermen lazım

Omega

Yeni üye
Gübre sorunu var bitkinin , ya çok verdin gübreyi toprakta kitlendi ve bitkiye gitmiyor yada yeterince vermemişsin. Görünüşe göre nitrojen toprakta hiç kalmamış güzel gübreli bi su hazırla ve ver. 3 suladama 1 gübre vermen lazım
22 litre allmix toprak bu bitkinin 2-3 aylık sadece yaşaması gereken besini karşılamıyorsa 450 tl vermenin mantığı yok o zaman.
Işık hyromars fc8000. Mesafesi 35 cmlerde. Işık mesefesinden yapabiilir mi acaba

Tohumsuzun reçeteyi uygula . Almixte ne arar 3 aylık gübre ışığın zirvesini kullanıyosun mesafeyi ayarlayamadın sanki node araların cok uzun

risus07

Yeni üye
Selam dostum, 13 derecenin altı bitki için ölüm sınırıdır.. ideal yetiştirme ortamı 26 derecedir ama kış aylarında bu biraz zor tabi.. geceleri mümkünse 20 derece arasında sabitlemeye çalış çiçeklenme döneminde gece sıcaklığı 18 derece daha fazla thc üretmesi bakımından faydalı olabilir ama büyüme döneminde sıcak bir ortam sağlarsan farkı gözlemleyebilirsin.. eğer 10 derecede devam edersen bitkiyi kaybedebilirsin acil müdahale etmeni öneririm.. ayrıca o sıcaklıklarda toprağında kurumaz buda en büyük sorunlardan biri zaten..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K kiraquma:
  • tezcanbirdur tezcanbirdur:
  • T thescq:
    hahahaha ******** **** hahahaha ********* ******** *** ***
  • T thescq:
    hahahaha *** ********* hahahaha
  • T thescq:
    **** *** **** hahahaha** ***** ***** *******
  • T thescq:
  • T thescq:
  • T thescq:
  • T thescq:
    ********* ******* ******* ********* *** * hahahaha ********* *******
  • T thescq:
    ********** ********** hahahaha* ***** ***** ***** hahahaha
  • K kiraquma:
    hahahaha ****** ***** ***** **** ***** ****** ****
  • bandaleros bandaleros:
    *** ****** ******** ******* ****** **** *** ********** **** ******* ********* **** ***** ****** ***
  • K kiraquma:
    ** hahahaha* ***** *** ****** ******** ******* ****** **** *** ********** **** ******* *********
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ******** **** *** ******** ***** ****** hahahaha **** ** ********
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • A ax-b:
    ******** **** hahahaha ********* ******* hahahaha**** ********
    A ax-b: ******** **** hahahaha ********* ******* hahahaha**** ********