Bizde ayrım yok hepsi TEPE :)

Arkadaşlar selam, öncelikle 2 auto flower bitkim var 1 i ak 47 1 i lemon bitkilere 9. günlerinde topping main lining 18 . günlerinde lst yaptım burada bi arkadaş vardı henüz ilk growunu yapmasına rağmen şuan ki bitkilerimden maks 3 gram alacağımı autolara stres yapılmıyacağını öleceğini söylemişti kıymetli profesör dostum ban yedi ama hayranlıgı büyüktü bu foruma karşı o yüzden illaki takip ediyordur yazsın adresini 13 gr hediye yollıyayım kargo ile =)

Soldaki kısa boylu kalan benim işime gelen lemon tam 62. gününde
Sağdaki sadece topping yaptıgım ak ise 54. gününde  haliyle boy olarak lemonu geçmiş durumda 
Tang in çizelgesni uyguluyorum s,ensi a b bloom voodoo carbload kullanıldı suanda her gün 1.5 lt suya s,ensi ab  1  1 = 2 ml  carbload 1 ml toplamda 3 ml veriyorum tek bitkiye.
Autoya stres uygulursan ölmez güzel kardeşim süresi uzar 15 gün 20 gün 25 gün herneyse. Yani soldaki lemon suanda 62 gününde ama 50 günlük bir btki gibi ama sömeklerinin dolgunlugu umarım belli oluyordur. tanesi minimum 4 olucak x14 kelle  tabi bunlar önceki growumdan edindiğim bilgilerle karşılaştırdıgım fotolarla sadece benim yürüttüğüm tahmin azıda olabilir çoğuda. Tahmini bir 30 güne kadar çift flush atıp pekmezleyip kesip kurutucam hedefımde bi 140 150 gr kadar var. Fotoğraflar tek link. Herkese tşeekkürler dumanınız bol olsun

https://imgur.com/a/j5nLT7u

Ü

Üye silindi 7637

Guest
Cvp: Bizde ayrım yok hepsi TEPE :)

Kanka egitimini cok guzel vermissin,

Bu arada yeni kabin yapmak istiyorum, sanirim suntadan seninki ışık filan sizdiriyor mu ve marangoza mi yaptirdin kendin mibyaptin, cunku bi kabin 1000 tl

Bir de fani bilerek mi oyle koydun

Afiyetle iç kanka güzel iş çıkarmışsın. Evet yanlış bilinen şu ki; autoya eğitim olmaz diye bişey yok, yaparsın süre uzar. Diğer yandan süre uzuyorsa auto yapmanın bi manası kalmıyo bence o yüzden photo candır :)

Cvp: Bizde ayrım yok hepsi TEPE :)

desert101' Alıntı:
Kanka egitimini cok guzel vermissin,

Bu arada yeni kabin yapmak istiyorum, sanirim suntadan seninki ışık filan sizdiriyor mu ve marangoza mi yaptirdin kendin mibyaptin, cunku bi kabin 1000 tl

Bir de fani bilerek mi oyle koydun

kanka ikea koctas turu yerlere bakabilirsin. 300 400 tl ye cözdüm ben.

0.77 mt2 yer kanka üst e koyuyordum normalde arka kısma ama ısıgı kesyor diye oraya koydum

Hunlu' Alıntı:
Afiyetle iç kanka güzel iş çıkarmışsın. Evet yanlış bilinen şu ki; autoya eğitim olmaz diye bişey yok, yaparsın süre uzar. Diğer yandan süre uzuyorsa auto yapmanın bi manası kalmıyo bence o yüzden photo candır :)

kanka photonun hasatı verimi kkafası ayrı tabi ama auto sonucta maksimum 90 gün sürücek uzuycağını sanmam photonun en erkenı 120 gunden aşağı olmuyor + onun kapacağı hstalık greceği stres de cabası bir daha kolay kolay  yapmayı düsünmüyorum grow ama ypacak olursam photo yapıcam :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
    T Tropikal.MR: ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****