Bizde paket olduk, hayırlı olsun

Selamlar dostlar, yokluktan köyden eşya çözerken üzerimde 5g mari 2 tane de lyrica ile yunuslara paket oldum. Salak günümüze denk geldi, eşyaları zula yapmamıştım montumun cebindeydi. Yunus kardeşler bir şey var mı üzerinde diye sorduklarında, kendileri yoklayıp bulup kötü muamele yapmasınlar belki yol verirler düşüncesiyle emanetleri kendim verdim. Güldük eylendik, hoş sohbet akabinde araç çağırıp beni karakola uğurladılar ifade imza derken çıktım üzerinden 10 gün kadar geçti bakalım eve kağıt bekliyorum.

Deneyimli dostlara bir iki ufak sorum var,
bu benim ilk paket oluşum şimdi kesin ve kesin çiş muhabbetine başlayacak mıyım? yoksa bir ihtimal çişe gitmeme şansım var mıdır?

sevgiyle kalın,
ayık olun <3

Kanka ilacın amatemi yok ben 14 kutu yakalattim dosya kapandı **** amatem vs yok denetim de gelmedi ama terör ve örgütlü suçlardan eve kağıt gelmesi kötü durum dosya kapandı diye sigaraya gelince ise kesinlikle amatem yersin ben 0.5 yakalattim hayla çişe gidiyom ama şöyle birşey duydum artık 2024 tarihli dosyalarda ametemi yakarsan yatar gir çık oluyormuş önceden artık gir çık değil cezan neyse neyden yargılanıyorsan yatıracaklarmis

Ü

Üye silindi 36878

Guest
Kanka ilacın amatemi yok ben 14 kutu yakalattim dosya kapandı **** amatem vs yok denetim de gelmedi ama terör ve örgütlü suçlardan eve kağıt gelmesi kötü durum dosya kapandı diye sigaraya gelince ise kesinlikle amatem yersin ben 0.5 yakalattim hayla çişe gidiyom ama şöyle birşey duydum artık 2024 tarihli dosyalarda ametemi yakarsan yatar gir çık oluyormuş önceden artık gir çık değil cezan neyse neyden yargılanıyorsan yatıracaklarmis
Kanka bende 11 12 gün önce falan lili içtim 13 14 tane ama lili mi emin değilim gerikaydı çok kafa yapmadı bu 13 14 taneyi önceki günlerde günde iki falan içtim. Bu gün 11 gün oldu pazartesi idrar kan var çıkar mı sence. Yani 15 günde temizlenir mi veya bakıyorlar mı liliye kan idrarda. Esrar vs başka hiçbişey içmedim sadece gerika. Sen bilgili Bi arkadaşa benziyorsun

Şimdi knka lyrca hakkında bilgim yok. Ben hap yakalatmıştım. Yakalandığım gün test verdim idrar kan. İdrarda esrar çıktı hap kullanmamıştım. Bana uygulanan işlem de hap ile alakalı değildi esrar ile alakalı süreçler oldu. Bunu neden anlattım, sana ne muamelesi yapacaklar önce onu bilmek lazım. Ama sen her şekilde bol bol su içeceksin. Ben bu şekilde geçmiştim testi. Tahlil vereceğin gün sabah kalk ve su içmeye başla sürekli idrara çık. Geçersin muhtemelen.

Ü

Üye silindi 36878

Guest
Şimdi knka lyrca hakkında bilgim yok. Ben hap yakalatmıştım. Yakalandığım gün test verdim idrar kan. İdrarda esrar çıktı hap kullanmamıştım. Bana uygulanan işlem de hap ile alakalı değildi esrar ile alakalı süreçler oldu. Bunu neden anlattım, sana ne muamelesi yapacaklar önce onu bilmek lazım. Ama sen her şekilde bol bol su içeceksin. Ben bu şekilde geçmiştim testi. Tahlil vereceğin gün sabah kalk ve su içmeye başla sürekli idrara çık. Geçersin muhtemelen.
10 gündür su bira yapıyorum idrar sökücü falan zaten. Bi 4 gün daha yapçam işte günde 4 litre su içiyorumdur. Sadece gerika içtim. Esrar vs hiç bişey yok. Yani mesela ben Bi gr esrar iki tane de lili yakalamıştım zamanında. Şimdi ben de sadece esrar aramıyorlar tahlillerde.
bende gözüken baktıkları şeyler sentetik kannabinoid türevleri ve Barbitürat, opiat,kokain metabolitleri, kannabinoid.,benzodiazepin, barbitürat, buptenorfinamatem,
Bunlara bakıyorlar. Bunların içinde gerika var mı mesela. Ya da bizim piyasadan aldıklarımız harbi gerika mı. Çok kafa yapmamıştı ama.

bu çok detay bir soru knka bilemiyorum ama araştırabilirsin. Teker teker bak o kimyasallar için detox nasıl yapılıyor diye. O yüzden şuan sana sadece su iç diyebilirim.

Kanka bende 11 12 gün önce falan lili içtim 13 14 tane ama lili mi emin değilim gerikaydı çok kafa yapmadı bu 13 14 taneyi önceki günlerde günde iki falan içtim. Bu gün 11 gün oldu pazartesi idrar kan var çıkar mı sence. Yani 15 günde temizlenir mi veya bakıyorlar mı liliye kan idrarda. Esrar vs başka hiçbişey içmedim sadece gerika. Sen bilgili Bi arkadaşa benziyorsun
Kanka rahat ol testlerde pregabalin testi yok

Kanka şeyden rahat olamıyorum. Şimdi merdiven altıysa gerika içinde met koko hap eroin vsvs bişey olmasın. Ama kötüydü kafa yapmadı yani öyle
Kanka ben bunun bağımlısıyim merdiven altıda orjinal de çıkmıyor çünkü e nabizdan bana yapılan testlerde10a yakın madde ismi yazıyo ama pregabalin yok amatem bile vermiyorlar ona ve eğer ki kafa yapmadiysa bağımlılık gelişiyor demek arka arkaya içersen benim gibi 3 yıldır hergun icersin

Ü

Üye silindi 36878

Guest
Kanka ben bunun bağımlısıyim merdiven altıda orjinal de çıkmıyor çünkü e nabizdan bana yapılan testlerde10a yakın madde ismi yazıyo ama pregabalin yok amatem bile vermiyorlar ona ve eğer ki kafa yapmadiysa bağımlılık gelişiyor demek arka arkaya içersen benim gibi 3 yıldır hergun icersin
Kanka çok saol cevapların benim için çok değerli. 3 4 gün içtim zaten toplasan 14 yoktur. Son Bi kaç sorum var sen lili de yakalatmışmıydım peki

AlqoSt

Üye
Allah belasını versin lilikanın yıllardır içerim eskiden orjinal eczane malından baska bisey icmezdik.bu şimdiki merdiven altı doldurma içinde ne bok olduğu belli olmayan gerica ve türevleri lanet şey hem salak saçma insanı mal eden bi kafası var hemde aşırı bagimlilik yapiyor. her zaman takılmıyorum bu aralar ama 3 gün arka arkaya içince 4.gün icme insanı hayattan soğutuyor son 2.3 tane kaldı doz azalta azalta devam ediyom bitince ulaşamıcam hemen. 3.4 gün pisliğini çekip allah belasini versin bulaşırsam.kimseyede tavsiye etmem.uzak durun arkadaşlar lilika icmeden adım atamaz hale gelirsiniz

Ü

Üye silindi 36878

Guest
kanka yanlış bilgi

bizzat 4 kez idrar vermiş birisi olarak söylüyorum ki pregablin de testlerde kontrol ediliyor.

kullanmıyorum çok şükür.

siz de topraktan çıkan varken laboratuarda üretilene bulaşmayın. yoksunluk çekerseniz cigara için bol bol kesmezse bira için 2-3 haftaya hiçbir şeyiniz kalmaz
Bi arkadaş dedi ki 5 galara attım ertesi gün teste gittim temiz verdim.Aralık 2023 te. e nabızda pregablin olarak mı gözüküyo ? Çünkü benim e nabızda pregablin diye bişey yok. Tabi bi de şöyle bi durum var. Merdiven altı lilide pregablin var mı ? İçinde nasıl bi madde var. 20. günde verdim idrarı. Olsa bile çıkmıştır vücuttan heralde.

Moderatör tarafında düzenlendi:

harmangenc

Kıdemli Üye
Bi arkadaş dedi ki 5 galara attım ertesi gün teste gittim temiz verdim.Aralık 2023 te. e nabızda pregablin olarak mı gözüküyo ? Çünkü benim e nabızda pregablin diye bişey yok. Tabi bi de şöyle bi durum var. Merdiven altı lilide pregablin var mı ? İçinde nasıl bi madde var. 20. günde verdim idrarı. Olsa bile çıkmıştır vücuttan heralde.
Kimyasallar ota göre daha çabuk atılıyorlar vücuttan yabancı madde oldukları için. Kendi testim için eminim, pregablin gözüküyor.

Ü

Üye silindi 36878

Guest
Kimyasallar ota göre daha çabuk atılıyorlar vücuttan yabancı madde oldukları için. Kendi testim için eminim, pregablin gözüküyor.
Aga şunun için soruyorum pregablin mi yazıyo direkt ya da başka Bi ismi var mı amfetamin opiat met kokain metabolitleri bartürat falan yazıyo ya hastane ziyaretinde tahlillerde

Ü

Üye silindi 38358

Guest
Selamlar dostlar, yokluktan köyden eşya çözerken üzerimde 5g mari 2 tane de lyrica ile yunuslara paket oldum. Salak günümüze denk geldi, eşyaları zula yapmamıştım montumun cebindeydi. Yunus kardeşler bir şey var mı üzerinde diye sorduklarında, kendileri yoklayıp bulup kötü muamele yapmasınlar belki yol verirler düşüncesiyle emanetleri kendim verdim. Güldük eylendik, hoş sohbet akabinde araç çağırıp beni karakola uğurladılar ifade imza derken çıktım üzerinden 10 gün kadar geçti bakalım eve kağıt bekliyorum.

Deneyimli dostlara bir iki ufak sorum var,
bu benim ilk paket oluşum şimdi kesin ve kesin çiş muhabbetine başlayacak mıyım? yoksa bir ihtimal çişe gitmeme şansım var mıdır?

sevgiyle kalın,
ayık olun <3
Kesin diye bişe yok ama ilkse büyük olasılıkla gönderirler idrara. Ayda 1 imza atacaksın bağlı bulunduğun ds'ye.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
  • H Heisenberg01:
    ******** ***** hahahaha
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
    ********** ***** ***** ********** ********* hahahaha***
  • H Heisenberg01:
    ******** ******** ** ********** hahahaha* ****
  • içiciadam içiciadam:
    ****** * **** hahahaha *********
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ****** * **** hahahaha ********* **** *****
  • H Heisenberg01:
    ****** ******* **** *** *** **** **** **** * ** ***** ********* ******* ****** **** ***** ****** **** *******
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******** ***** hahahaha **** ****** ********** ********* ********* hahahaha*** ***** hahahaha** ***** ******** ******** ** ********** hahahaha* ****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** hahahaha **** *****
  • H Heisenberg01:
    ***** ****** hahahaha *** ********
  • içiciadam içiciadam:
    ** *** ****** ******* ********* hahahaha*** ******* ******
  • içiciadam içiciadam:
  • H Heisenberg01:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • Mordecai Mordecai: