Bizde paket olduk, hayırlı olsun

Ü

Üye silindi 36878

Guest
Kokain opiat benzidiazepin esrar ve amfetamin var benim testin sonuçlarında
Tahlillerimde gözüküyor mu kanka ? Benim geçenkinde hepsi gözüküyodu. Şimdi sadece lsd gözüküyo. Acaba diyorum kandan lsd ye baktılarda sadece idrardan bişeye bakamıdalar mı sulu olduğu için. Sapsarı değildi ama beyazda değildi. Benim denetim 2022 de bitti. Bi arkadaş şey demişti sulu olunca karakoldan arıyolar tekrar vermen gerekiyo diye. Beni kimse aramadı ve tahlil sonuçlarınız çıkmıştır diye mesaj geldi. Sulu olsa tekrar çağırırlar heralde. Direkt pis diyemezler diye düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

oldiscool

Yeni üye
Tahlillerimde gözüküyor mu kanka ? Benim geçenkinde hepsi gözüküyodu. Şimdi sadece lsd gözüküyo. Acaba diyorum kandan lsd ye baktılarda sadece idrardan bişeye bakamıdalar mı sulu olduğu için. Sapsarı değildi ama beyazda değildi. Benim denetim 2022 de bitti. Bi arkadaş şey demişti sulu olunca karakoldan arıyolar tekrar vermen gerekiyo diye. Beni kimse aramadı ve tahlil sonuçlarınız çıkmıştır diye mesaj geldi. Sulu olsa tekrar çağırırlar heralde. Direkt pis diyemezler diye düşünüyorum.
Kanka senden hem idrar hemde kan mı aldılar?

Ben hastanenin sitesindeki sisteme girerek gördüm. E nabızda bende de gözükmüyor. Sulu olsa lsd de ölçmez diye düşünüyorum.

Ü

Üye silindi 36878

Guest
Ben hastanenin sitesindeki sisteme girerek gördüm. E nabızda bende de gözükmüyor. Sulu olsa lsd de ölçmez diye düşünüyorum.
Kanka hastanenin sitesine baktım şimdi. Yani beni geçen eylülde çağırmışlardı. Hastanenin sitesinden ilk defa bakıyorum. Eylüldeki gözüküyo ama geçen hafta gittiğim gözükmüyo. @enesimo nickli arkadaş bende de aynısı oldu sadece lsd gözüküyodu 10 gün sonra tekrar çağırdılar dedi bana. 2-3 arkadaşta sulu çıkınca tekrar çağırıyolar dedi. Birine polis söylemiş Birine jandarma. Sulu diye pozitif saycaklarını düşünmüyorum. Hastane raporunda da şöyle bişey yazıyo .
'Sulandırılmış numune, kişinin aşırı sıvı tüketimi ile idrarını sulandırmış olduğu anlamına gelmektedir. Kreatinin değeri <20mg/dl
olan ve sonucu negatif olan numunelerde sonuç geçersizdir.'
Sen ne düşünüyosun ? Bi bilgin var mı sulu muhabbetiyle ilgili ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kanka hastanenin sitesine baktım şimdi. Yani beni geçen eylülde çağırmışlardı. Hastanenin sitesinden ilk defa bakıyorum. Eylüldeki gözüküyo ama geçen hafta gittiğim gözükmüyo. @enesimo nickli arkadaş bende de aynısı oldu sadece lsd gözüküyodu 10 gün sonra tekrar çağırdılar dedi bana. 2-3 arkadaşta sulu çıkınca tekrar çağırıyolar dedi. Birine polis söylemiş Birine jandarma. Sulu diye pozitif saycaklarını düşünmüyorum. Hastane raporunda da şöyle bişey yazıyo .
'Sulandırılmış numune, kişinin aşırı sıvı tüketimi ile idrarını sulandırmış olduğu anlamına gelmektedir. Kreatinin değeri <20mg/dl
olan ve sonucu negatif olan numunelerde sonuç geçersizdir.'
Sen ne düşünüyosun ? Bi bilgin var mı sulu muhabbetiyle ilgili ?
Tahliller kısmından buldum ben sonucumu. Geri kalan kısımda çok bir fikrim yok hocam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ****** ****** **
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
    **
    ***** **** ***** hahahaha* ***** ***
  • yoqyaa yoqyaa:
    *** ***** ** ***** **
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
    ****** hahahaha hahahaha* *****
    ****** ** hahahaha**
  • yoqyaa yoqyaa:
    ******** ****** **** ******** ********** ***** ****** ******* ***** ***** ****** hahahaha* ******
  • yoqyaa yoqyaa:
  • lavrens lavrens:
    ******** ****** **** ******** ********** ***** ****** ******* ***** ***** ****** hahahaha* ******
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
    ***** ***** ***** ***** ******* hahahaha* ******** ******* ******* **********
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** *** hahahaha ***** ***** ***** ******* hahahaha* ******** ******* ******* **********
    yoqyaa yoqyaa: **** *** hahahaha ***** ***** ***** ******* hahahaha* ******** ******* ******* **********