Bize Bu Zamana Kadar Bok İçirmişler

• Konbuyu başlatan Üye silindi 27172
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 27172

Guest
Arkadaşlar ، başlıktaki argo yuzunde kusuruma bakmayın ama içimi başka şekilde dokemezdim.

Eskilerden beri çok sık olmasa da bu bitkiyi kullanırım ben. Hiçbir zaman devamlı içici olmadım ama denk geldiğinde veya bulduğumda müsait olduğumda içtim. Kafasını tadını kokusunu çok seviyorum. Bu süreç içinde iyi sigaralar da içtim kötü sigaralar da.

Neyse elimin altında olsun istediğim zaman içerim sacma sapan insanlarla da muhattap olmak da istemiyorum, icmem daha iyi. derken bunu kendim yapayım dedim auto bluedream sipariş ettim bu siteyi keşfettim araştırmalar yaptım vs. gerekli malzemeleri aldım ve başladım yetiştirmeye ilk kez olarak. Yetiştirirken bitki bir ara susuzluktan sarardı sonlara doğru kalsiyum eksikliği çekti ama bir şekilde büyüdü. Normal hasat zamanından da 3 4 gün önce hasat ettim zorunlu olarak.

Neyse dün akşam deneme fırsatım oldu. Arkadaşlar bakın ben ara sıra boş sigara içerim ama geçen iki ayda onu bile içmedim. Buna ragmen İçerken en ufak bir boğazımda rahatsızlık hissetmedim bluedream in o meyvemsi tadını da içince dedim ki bize bok icirmisler bu zamana kadar.

İlk başta bir etkisi olmadı hemen vurmadı dedim erken kestim hem de bitki o kadar hastalık yaşadı böyle olacağı belliydi dedim kendi kendime. Arkadaşlar 10 dk sonra bir vurdu bir vurdu asla bu kadarını beklemiyordum. Ulan dedim hem auto hem hastalık geçirmiş hem biraz erken hasat edilmiş olmasına rağmen bunun kafası böyle. Bizim sağdan soldan aldıklarımız ne boktan şartlarda yetistiriliyor da iyisi denk gelince seviniyoruz.
İçimi desen hayatımda ilk defa meyvemsi bir duman içtim. Kafası desen içtiğim sigaraların en iyisine girer.
Bir de photolar autolardan daha etkili diyorlar. Merak ediyorum hem photo olan hem sağlıklı gelişen hem zamanında hasat edilen sigarayı valla ne kafalar yaşıyormuş bu işi bilenler.
Özet olarak dışarıdan aldiklarimizin leş olduğunu biliyordum da bunu deneyimlemek apayrı bir olay oldu.
Bunları muhtemelen ilk deneyimlediginizde sizler de yaşamışsınızdır.
Duygularımı paylaşmak istedim:)
Burada bana bizlere yardımcı olan herkese selamlar, sevgiler.

No Panic

Üye
Spreyleyip satıyorlar genelde çorbacılar, dumanı o an çekiyoken kafam güzel olunca anlıyordum ben ilk zamanlarda zaten sonrasında dokununca ve görünüşünde de çözmüştüm, kafası sonradan geliyorsa o sigara sigaradır agam :D

Ü

Üye silindi 27172

Guest
Spreyleyip satıyorlar genelde çorbacılar, dumanı o an çekiyoken kafam güzel olunca anlıyordum ben ilk zamanlarda zaten sonrasında dokununca ve görünüşünde de çözmüştüm, kafası sonradan geliyorsa o sigara sigaradır agam :D
Ben de görmüş oldum gerçekten öyleymiş:)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ********* **** ***** **** ********** hahahaha*** **** ** ****** ****** ******* *** ** **** **** ** hahahaha*
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahaha*** ** ******* ******* *******
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** ***** ****** ****** ******* ** ****** ********** ****
  • S SuperKafa:
    ****** ******* ******* ********* ** **** ****** **** **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ********* **** ******* ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** ******* ****
  • S SuperKafa:
    ****** ****** *** *** ***** **** ****** ******* ******** ****** ****** ******
  • S SuperKafa:
    ****** ******** ********** hahahaha* *
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    *** ******* ******** ********** ***** ********** hahahaha *** *** ** hahahaha ******* ******* ***** hahahaha**** ******* ****** ***** **** hahahaha** ****** ****** ****** ********* ******* ******** *** ***** ***** *** ****** ****** ******
  • S SuperKafa:
  • deyorke deyorke:
    ***** ***** *** ******** **** hahahaha **********
  • deyorke deyorke:
    ********** ******* ********* *** ******* ** ****** *** ****** **** hahahaha ********** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ***** hahahaha* ********** ****** ***** ********* *******
    +1
  • S SuperKafa:
    ********* ******* *
  • S SuperKafa:
    ****** *** ********** ********* ********* ****** hahahaha* ***** *** ****** ***** ********** ******* ********* *** ******* ** ****** *** ****** **** hahahaha ********** ***** *******
  • deyorke deyorke:
    **** *** **** ******* hahahaha ****** ********* ** ******* ********* hahahaha** *** ****** ** **********
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ******** ****** ***** ***** hahahaha* ***** *** ***** ** ******
    S SuperKafa: ****** ****** ******* ******** ****** ***** ***** hahahaha* ***** *** ***** ** ******