BLEU DREEM (ORGANİK YETİŞTİRME)

Üstatlarım herkeze bol hasatlar

1. karton bardakta olan blee dreem 2 adet fidan çıbık gibi büyüdü ama kelle yani açmadı bir türlü 8.günde

2. Kızlar 7 adet 21 lt saksı da blr adet tam ortada gün ışığı 75 amp. 7 adet led 3000 lümen lamba kullanıyorum. Amacım bunlarla büyütmek. Olduğunu ispatlamak. Kabinim 3m yükseklik 1.85 eni kendim ısı yalıtım kullanarak ve aleminyum kaplama ile yaptım. 150 lik wc havalandırması kullanıyorum temiz havayı içeri sokmak için. 5 kg lık buhar makinası kullanıyorum.baştan beri 60 ML güvercin gübresi şerbeti ile hergün boğaza su veriyorum. Ertesi gün 5lt suyu PH ayarlanmış suyu bölüştürüyorum. Sulamam bu şekilde.

Sorum: fidanlarım sizce iyimi
Çıkmayan patlamayan fidanlarım düzelirimi

BSizce calmag başlamalımıyım.

Kuşcu

Üye
İlk 2 hafta yada 10gün gübre vermiyoruz yanma ihtimaline karşı bitki çok güçsüz ve zarif zaten birde güvercin gübresi şerbeti ağır zaten vegteki yada bloomdaki gübreyi bile yakabilir miktarı ayarlanmazsa sulamada az bence resim varmı bakalım

İlk 2 hafta yada 10gün gübre vermiyoruz yanma ihtimaline karşı bitki çok güçsüz ve zarif zaten birde güvercin gübresi şerbeti ağır zaten vegteki yada bloomdaki gübreyi bile yakabilir miktarı ayarlanmazsa sulamada az bence resim varmı bakalım
Resim yükleyemiyorum nasıl yükleniyor Üstad

Kuşcu

Üye
Üstad değilim kanki bende yolcuyum sen gibi yeniyim yani ama elimizden bişey gelirse yardımcı olmak isteriz IMG yükle gir yükle alttaki linki buraya yapıştır

Kuşcu

Üye
Bence susuz kalmışlar yada fazla sulanmışlar gibi ve beyaz bardak sıkıntı köklerin ışık almaması lazım ve Her bir bitkiyi yada tohumu ayrı ayrı yapman gerekirdi sen hepsini aynı yere atmışsın

Bence susuz kalmışlar gibi ve beyaz bardak sıkıntı köklerin ışık almaması lazım ve Her bir bitkiyi yada tohumu ayrı ayrı yapman gerekirdi sen hepsini aynı yere atmışsın
Üstat ayrı ayrı yerdeydi ben size göstermek amaçlı gösterdim. Saksıya aldığım zamanda böyle oldu. Baktım olmadı onları bardağa aldım tekrar. Işıktan ayırayım mı onumu diyorsun üstat

Bardaktaki bitkiyi ayırdın sonra tekrar onları aynı yere koyduysan olmaz kökler tam tutunucakken alıp yer değiştirmek olmaz ve ben bu ışıkla daha önce çalışmadığım için bişey diyemiyorum
Kral yaklaşık 1 aydır bu sitede herkezin yorumunu okuyorum. Herkez farklı farklı yöntemlerle yapıyor. Bşmbşr çeşit ilaç Bşmbşr çeşit lamba toprak vs görüyorum. Ben bir kıdemli üyrde gördüm bu sistemi ve buna karar verdim. Evet korktum başlarda ama güzel oluyor. Tabi çiçeklenme de nasıl olur bilmiyorum. İlk denemem. Normalde hep dışarıda darı tarlasında yapıyordum. Yerli Türk ot artık yapamıyoruz. Çünki dronlar çıktı kilosu pahalılaştı içen çoğaldı vs. Bizde böyle bişey denedik. Tabi sonuç almak istiyoruz nedeni tekrar yapabilmek için.

Kuşcu

Üye
Kral yaklaşık 1 aydır bu sitede herkezin yorumunu okuyorum. Herkez farklı farklı yöntemlerle yapıyor. Bşmbşr çeşit ilaç Bşmbşr çeşit lamba toprak vs görüyorum. Ben bir kıdemli üyrde gördüm bu sistemi ve buna karar verdim. Evet korktum başlarda ama güzel oluyor. Tabi çiçeklenme de nasıl olur bilmiyorum. İlk denemem. Normalde hep dışarıda darı tarlasında yapıyordum. Yerli Türk ot artık yapamıyoruz. Çünki dronlar çıktı kilosu pahalılaştı içen çoğaldı vs. Bizde böyle bişey denedik. Tabi sonuç almak istiyoruz nedeni tekrar yapabilmek için.
Anladım dostum sorununu tam anlıyamadım ama dediğim gibi fazla sulanmışsa çıkmayabilir gübreden kaynaklıda olabilir umarım istediğin bilgiye ulaşabilirsin ayrıca

Evet arkadaşlar 23 günlük blue dreem larım

Dediğim gibi herhangi bir ilaç kullanmadan hergün 10 lt su ile 7 saksı sulama yapılarak. Suçlamadan önce 60 ML güvercin gübresi şerbeti ve kendim hazırladığım kendim yaptığım calmag ile onuda 60 ML 10 lt sulama yaptığım suyun içerisine koyarak hergün sulu yorum. Bunların harıcind3 hiç birşey vermeden bu zamana kadar getirdim. Ustalarından yorum bekliyorum. Saygılar

Son düzenleme:

ayteach

Müptezel
Evet arkadaşlar 23 günlük blue dreem larım

Dediğim gibi herhangi bir ilaç kullanmadan hergün 10 lt su ile 7 saksı sulama yapılarak. Suçlamadan önce 60 ML güvercin gübresi şerbeti ve kendim hazırladığım kendim yaptığım calmag ile onuda 60 ML 10 lt sulama yaptığım suyun içerisine koyarak hergün sulu yorum. Bunların harıcind3 hiç birşey vermeden bu zamana kadar getirdim. Ustalarından yorum bekliyorum. Saygılar

Bilader manitanin resmini de yuklemissin yanlislikla onu kaldir istersen

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********* ******** ****** ****** ********* *** hahahaha *** hahahaha* *** ****** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** ** ******** hahahaha* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ****** ****** *** ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    **** ** ******* ****** *** ****** ****** ******* ******** ***** ******* ***** ****** ******** **** ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ** ******* hahahaha* hahahaha** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    * ********* ********** ********* hahahaha** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ** ******* ********* *** ****** ******* hahahaha** *** **** *** ******** *** ********* ********* ****** *** ******* ****** *********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** **** ******* **** ***** ****** ********** ****** ******* ** ** ***** ****** ******* ******* * *** ********* ********** *** ***** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ********* hahahaha* ******* *********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    * ***** ******* ****** hahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • T Turco:
    T Turco: **********