Bloom 44. Gün 10-14 gün sonra keserim

içiciadam

Yeni üye
Kankalar bitkiler bu şekilde trikom bakamıyorum. Bloom 55-60 gibi kesmeyi planlıyorum. Tabii kesmeden önce test yapıcam tatmin ediciyse kesicem.ne düşünüyorsunuz?

Bide hasat tahmini lütfen :D :D :D

Kankalar bitkiler bu şekilde trikom bakamıyorum. Bloom 55-60 gibi kesmeyi planlıyorum. Tabii kesmeden önce test yapıcam tatmin ediciyse kesicem.ne düşünüyorsunuz?

Bide hasat tahmini lütfen :D :D :D

Selam kanka,eline sağlık güzel bitkilerin. ☺️ Hasat için fotolardan , bence 10 günü geçer gibi kanka. Gerçi kafa testi yapican zaten , ne zaman istersen o zaman kesersin ☺️.

içiciadam

Yeni üye
Selam kanka,eline sağlık güzel bitkilerin. ☺️ Hasat için fotolardan , bence 10 günü geçer gibi kanka. Gerçi kafa testi yapican zaten , ne zaman istersen o zaman kesersin ☺️.
Aleyküm selam kankacım, şimdi az önce ecnebi arkadaşlara da sordum. Bir çoğu en az 3-4 haftan var diyorlar. Beklemedeyiz potasyum ve fosfor dayıyorum :)

Aleyküm selam kankacım, şimdi az önce ecnebi arkadaşlara da sordum. Bir çoğu en az 3-4 haftan var diyorlar. Beklemedeyiz potasyum ve fosfor dayıyorum :)
Aynen kanka kolay gelsin ☺️. Gübre için somekleri şişiren potasyum kanka ağırlık o olsun. Birde yaprak uçlarına dikkat edersen bitkinde besin yanması var gübreni biraz azalt kanka. Full dolu gidiyorsan araya bir boş al yada ml düşür derim ben kankacim ☺️ tekrar kolay gelsin.

içiciadam

Yeni üye
Aynen kanka kolay gelsin ☺️. Gübre için somekleri şişiren potasyum kanka ağırlık o olsun. Birde yaprak uçlarına dikkat edersen bitkinde besin yanması var gübreni biraz azalt kanka. Full dolu gidiyorsan araya bir boş al yada ml düşür derim ben kankacim ☺️ tekrar kolay gelsin.
Evet farkındayım kanka. Bundan önceki 2 sulamayı boş geçtim ama çiçeklenmenin bu zamanları besin yanıkları olasıymış. O yüzden artık boş gitmeyip flush zamanına kadar potasyum ağırlık verip dolu gitmeyi planlıyorum. Umarım istediğim gibi olur. Teşekkür ederim zaman ayırdığın için :)

içiciadam

Yeni üye
topping uyguladın mı? Genetik nedir acaba?
Topping uyguladım, bodur olan bitkiye ilk önce bir topping attım sonrada çiçeklenme öncesi 3-4 tane topping attım. Diğer bitkilere 2-3 tane atmış olmam gerek. Genetik çorbacı tohumu, erkek dişi karışık olduğu için ilk başta 10 saksı vardı 6 saksıya düştü.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    * ******* hahahaha*** **** ** hahahaha**** ******** **** hahahaha******** ****
  • Mest Mest:
    ******** ** * hahahaha** ***
  • Mest Mest:
    ** ** **** ** ***** *** ***** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ***** **** ******* *** ******* * ******* hahahaha*** **** ** hahahaha**** ******** **** *****
  • zero00 zero00:
    ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** **** ******* ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    **** ******* hahahaha ***** ****** **** ****** ********** ********** *****
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ****** *** ******** ***** ********** *** ** **** ******** ******** **********
  • zero00 zero00:
    ********* hahahaha* ****** hahahaha **** **** hahahaha**
  • Mest Mest:
    ***** **** ****** ********* *** *** ****** ****** ****** ****** ********* ****
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    hahahaha** ********** * **
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
    **** hahahaha ***** ****** ********* hahahaha* ***
  • Emmy Emmy:
    hahahaha*** *****